دستگاه تصفیه هوا پوشیدنی Quair Plasma Mini در Indiegogo شروع به پرطرفدار می کند

هنگ کنگ، 7 دسامبر 2020 / PRNewswire / – دستگاه تصفیه هوای پوشیدنی Quair Plasma Mini ، یک دستگاه تصفیه هوا قابل حمل جدید که با یک طراحی جمع و جور و سبک با یک باتری قدرتمند و ظرفیت تصفیه کننده هوا مطابقت دارد ، به تازگی در Indiegogo ، در https://igg.me/at/quair.

دستگاه فضای تنفسی شخصی از هوای تازه ایجاد می کند که سه برابر بیشتر از سایر دستگاه های تصفیه هوا قابل حمل موجود در بازار است. گفت: “این به تنهایی باعث می شود که این دستگاه در مقایسه با سایرین بسیار خاص باشد ، اما فقط این نیست.” توماس هوی، یکی از بنیانگذاران Quair ، شرکتی که آنچه را “Bipolar Ion Tech” می نامد توسعه داده است.

“برخلاف سایر دستگاه های تصفیه هوا ، دستگاه ما از یک فرایند دو مرحله ای استفاده می کند. یون های مثبت و منفی را در هوا آزاد می کند و سپس آنها را با یک فن مینیاتوری پخش می کند. این یونها پس از ورود به هوا ، به دنبال آلاینده های موجود در هوا می شوند و آنها را به طور کامل تجزیه می کنند ، هوایی را که کاربر تنفس می کند تمیز و ایمن تر کند ، “آقای توماس هوی نظر داد

کوآیر همچنین تأکید می کند که وزن دستگاه فقط 85 گرم است اما قابلیت حمل آن اثربخشی آن را به خطر نمی اندازد. عمر باتری آن با شارژ کامل حدود 2 ساعت پشتیبانی می شود که 8 تا 10 ساعت قدرت تصفیه هوا را فراهم می کند. این دستگاه دارای یک منبع تغذیه جهانی 5 ولت است که می توان آن را با کابل USB-C پلاگین شارژ مجدد کرد.

هوی مشاهده کرد: “با توجه به چالش های آلودگی هوا امروز و همه گیری که همه ما از آن رنج می بریم ، فکر کردیم که باید دستگاهی را ایجاد کنیم که به ما کمک کند از آلرژی ها ، آلودگی ها و حتی باکتری های موجود در هوا در امان باشیم.”

کمپانی تصفیه هوا مینی پوشیدنی Quair Plasma در Indiegogo در https://igg.me/at/quair تاکنون 47،945 HKD دلار با پشتیبانی از 29 حامی در کمتر از 24 ساعت جمع آوری کرده است ، در حالی که 27 روز کارزار هنوز در پیش است. بودجه برای تولید گسترده دستگاه استفاده می شود. حامیان Indiegogo در ازای پشتیبانی از کمپین ، دسترسی زود هنگام و تخفیف به دستگاه تصفیه هوا قابل حمل را دارند.

تماس با رسانه:
توماس هوی، پایه گذار
پست الکترونیک: [email protected]
تلفن: +852 9301 2286

QUAIR منبع

اخبار مرتبط  ابتکار عمل آشپزخانه تاریک واو بائو در شش ماه فقط از 100 مکان در سراسر کشور عبور می کند