سازندگان نام تجاری CHI-CHI’S® برای جشن گرفتن سینکو دو مایو با اجرای زنده ماریاچی مجازی

اورانژ ، کالیفرنیا.، 1 مه سال 2020 / PRNewswire / – برای بزرگداشت آینده سینکو دو مایو تعطیلات ، سازندگان محصولات CHI-CHI’S® ، سالسا ، tortilla و برند تراشه با محوریت جشن ملی ، در ساخت قرنطینه همه “Mucho Better” با موسیقی زنده و با فاصله اجتماعی ماریاچی کمک می کنند. سه شنبه 5 اردیبهشت برای “سینو دو مایو“همکاری با بنیاد میراث ماریاچی ، الف شیکاگومبتنی بر 501 (ج) 3 سازمان غیرانتفاعی که برای تأیید ، جشن و حفظ میراث فرهنگی غنی موسیقی ماریاچی و سایر هنرهای میراث مکزیکی وجود دارد ، سازنده سالسا به اعضای باند دستور داده است تا کلاسیک ها را بطور مجازی با استفاده از زوم انجام دهند – به مردم یادآوری می کند که ، حتی در این اوقات بی سابقه ، هر روز با salsa CHI-CHI’S و موسیقی خوب می تواند کمی بهتر شود. سازندگان محصولات CHI-CHI همچنین 10،000 دلار به بنیاد میراث ماریاچی اهدا خواهند کرد تا به اعضای زیادی که در نتیجه عدم وجود مشکلات ناشی از بیماری همه گیر هستند یا خود را از سر کار می بینند یا در اوقات سخت به سر می برند ، کمک کنند.

سینکو دو مایو همه چیز مربوط به جشن گرفتن فرهنگ مکزیکی با غذای خوب ، دوستان نزدیک و خانواده و البته موسیقی سرگرم کننده است. ” تانیا سکستون، مدیر برند در MegaMex Foods. “در یک زمان مانند ، هنگامی که شما نمی توانید به یک مهمانی بروید ، ما می خواستیم یک مهمانی را برای شما برگزار کنیم! امیدواریم که یک گروه ماریاچی زنده به خانه بپیوندید سینکو دو مایو مهمانی با طرفداران ما به درخشان کردن روز همه کمک خواهد کرد. “

در طول روز به بعد 5 مه، این شرکت ترتیب داده است برای اینکه یک گروه ماریاچی به طور مداوم در یک جشن مجازی بازی کند. هواداران می توانند این شانس را داشته باشند که یک جلسه خصوصی 30 دقیقه ای ماریاچی را تجربه کنند و با مراجعه به اینجا می توانند شانس پیروزی خود را ثبت کنند: tinyurl.com/singodemayochichis. این شرکت به طرفداران برگزیده این امکان را می دهد تا از زمان حافظه خود اطلاع داشته و پیوند بزرگنمایی را از این طریق ارائه دهند سینکو دو مایوآنها و دوستانشان می توانند در زمان مشخص شده خود ، بطور زنده و با گروه بشنوند و با آنها ارتباط برقرار کنند. در پایان روز کنسرت ساعت شاد و مجازی زنده و مجازی برگزار می شود 6-7 بعد از ظهر سی تی اسکن جایی که طرفداران سراسر کشور می توانند در YouTube از ماریاچی لذت ببرند. برای کمک بیشتر به مجریان ماریاچی ، شنوندگان نیز می توانند با اهدای بنیاد در اینجا بنیاد تشکر خود را نشان دهند. درباره صفحات Facebook و Instagram این نام تجاری CHI-CHI’S یا با کلیک بر روی اینجا بیشتر بیاموزید.

سازندگان محصولات CHI-CHI’S امیدوارند که موسیقی mariachi کمی سرزندگی را به همه اضافه کند سینکو دو مایو جشن ها. برای ادویه و پخش شدن غذای خود ، حتماً به دنبال مدل تجاری CHI-CHI’S® باشید تا طیف گسترده ای از غذاهای مورد علاقه مکزیکی از جمله سالسا ، سس ها ، tortilla ها و چیپس ها را جستجو کنید. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد “سینو دو مایو، “دستور العمل ها یا کجا می توان محصولات CHI-CHI’S” را خریداری کرد ، لطفاً به سایت www.chichis.com مراجعه کنید. همچنین می توانید مارک را در رسانه های اجتماعی دنبال کنید فیس بوک، توییتر و اینستاگرام.

درباره نام تجاری CHI-CHI
نام تجاری CHI-CHI’S® یک مارک برتر مواد غذایی مکزیکی MegaMex Foods است که مستقر در آن است نارنجی ، کالیفرنیا. در ابتدا در اوایل دهه 70 تاسیس شد ، نام تجاری CHI-CHI’S® یکی از اولین رستوران های معروف مکزیک در آمریکا بود. میراث آن از زندگی سرگرم کننده و خانوادگی در فروشگاه های خرده فروشی با یک خط کامل سس های خوشمزه ، تورتیلای خوشمزه و سالسای افسانه ای زندگی می کند. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد محصولات CHI-CHI’S® ، لطفاً به www.chichis.com مراجعه کرده و در فیس بوک ما را دنبال کنید ، توییتر و اینستاگرام.

مخاطب: ویتوریا پرز
فرمول هاواس
(619) 831-8002
[email protected]

SOURCE CHI-CHI

لینک های مربوطه

https://www.salsas.com/chi-chis


اخبار مرتبط  7-Eleven، Inc. ادامه توسعه جهانی را امضا می کند و با CP ALL به منظور دستیابی به فروشگاه های 7 یازده در لائوس توافق می کند.