UCASU املاک تازه ذکر شده در یک هفته با قیمت کامل 1.35 میلیون دلار فروخته می شود

آتلانتا، 7 دسامبر 2020 / PRNewswire / – UC Asset (OTCQX: UCASU) ، یک شرکت سرمایه گذاری در املاک و مستغلات ، فروش یک ملک به قیمت کامل 1.35 میلیون دلار، یک هفته پس از ذکر ملک.

می گوید: “ما خوشحالیم که این لیست جدید تقریباً بلافاصله پیشنهادهای متعددی دریافت کرده و ما توانستیم ظرف یک هفته فروش را نهایی کنیم.” گرگ بنکستون، شریک مدیریت UC Asset. این شرکت در سال 2017 این ملک را به قیمت 355000 دلار و با استفاده از یک وام ساختمانی آن را خراب کرد و دوباره ساخت. مبلغ کل وام مانده ، شامل اصل و سود انباشته کمتر از است 450،000 دلار.

دارایی UC پیش بینی خود از سه ماهه چهارم سودآور سال 2020 را پس از این فروش جدید تکرار می کند. خریدار تا 28 دسامبر برای بستن معامله.

“ما در سال 2020 به دلیل همه گیری COVID-19 شروع کندی داشتیم و برای نیمه اول سال هم درآمد و هم ارزش دفتری خود را از دست دادیم ، با این حال تیم ما به سرعت تعدیل هایی انجام داد و شرایط را برعکس کرد. ما ادعا کردیم سود ناخالص دو فروش در سه ماهه سوم و ما را بسته است دالاس فروش زمین های کشاورزی در حاشیه سود قابل توجه در سه ماهه چهارم “، توضیح می دهد بانکستون.

اخبار مرتبط  در Track Innovations Ltd. برای انتشار نتایج مالی سه ماهه اول 2020 و میزبان یک کنفرانس در چهارشنبه ، 6 مه در 9 صبح EDT

طبق سوابق رسمی شرکت ، UC Asset این دارایی را به دست آورد دالاس زمین های کشاورزی در سال 2016 به قیمت 805،216 دلار و این ملک را در سال 2020 به فروش رساند 1.3 میلیون دلار. پس از در نظر گرفتن هزینه های اضافی تقریبا 50000 دلار، حاشیه ناخالص این فروش تقریبا 55٪ است.

فروش جدید باعث بهبود وضعیت نقدی دارایی UC خواهد شد. در حال حاضر ، این شرکت تقریباً دارد 700000 دلار پول نقد در دست ، و دیگری 700000 دلار در ابزار بدهی کوتاه مدت دیگری دارد 1.20 دلار میلیون دلار در یک اسکناس قابل تبدیل امن سرمایه گذاری شده است که ظرف یک سال بالغ می شود. و فروش جدید سود خالصی بیش از خواهد داشت 1.25 میلیون دلار.

اظهار داشت: “ما به طور عمدی پول نقد و معادل نقدی خود را حفظ می کنیم ، زیرا متوجه می شویم که بازار املاک و مستغلات با تغییر سریع ساختاری که با همه گیری COVID-19 تسریع شده است ، روبرو می شویم” لری وو، شریک موسس دارایی UC ، “ما می بینیم a 60 میلیارد دلار بازار با این روند جدید ، و ما یک مدل کسب و کار جدید ایجاد کرده ایم تا سهم خود را در این زمینه ادعا کنیم 60 میلیارد دلار بازار جدید. ما با پس انداز سرمایه نقدی خود در سال 2020 ، موقعیت مطلوبی برای دنبال کردن این مدل جدید تجاری و دستیابی به سودهای کلان در سالهای آینده داریم. “

اخبار مرتبط  Willy's، Inc. 5000 شرکت لیستی از سریعترین رشد شرکت های خصوصی را برای بار دوم ایجاد می کند

درباره UC Asset LP

UC Asset LP یک مشارکت محدود است که با هدف سرمایه گذاری در املاک و مستغلات برای توسعه و توسعه مجدد ، متمرکز در کلانشهرهای آتلانتا ، جی جی و دالاس، TX برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد دارایی UC ، لطفا از این آدرس بازدید کنید: www.ucasset.com

سلب مسئولیت:

این خبرنامه شامل گزاره های آینده نگرانه به معنای قانون اصلاح دادخواست اوراق بهادار خصوصی از 1995 است. این اظهارات آینده نگر شامل خطرات شناخته شده و ناشناخته ، عدم اطمینان و سایر عوامل مهمی است که می تواند نتایج واقعی ، عملکرد یا دستاوردها یا صنعت ما را ایجاد کند نتایج ، تا تفاوت اساسی با هر یک از این عبارات. به شما هشدار داده می شود که به هیچ یک از گفته های آینده نگر اعتماد بیجا نکنید. به استثنای موارد دیگری که در قوانین اوراق بهادار فدرال پیش بینی شده است ، ما هیچ تعهدی را متعهد نمی شویم که پس از تاریخ انتشار این خبر ، اظهارات آینده نگرانه را به طور عمومی به روز یا اصلاح کنیم. هیچ یک از این اظهارات آینده نگر نباید به عنوان نمایندگی ما یا هر شخص دیگری در نظر گرفته شود که اهداف و برنامه های تعیین شده در این خبر منتشر می شود یا به اجرا در می آید.

اخبار مرتبط  اولین درمانگاه شاهدانه پزشکی ویرجینیا ، داروسازی دارما ، درها را باز می کند

برای اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید:
کریستال جردن | مدیر روابط سرمایه گذار ، UC Asset LP
[email protected] | +1 678-499-0297

SOURCE UC دارایی

لینک های مربوطه

http://www.ucasset.com