Rancher’s Prime در حالی که از Stewards of Land پشتیبانی می کند ، این امکان را به مصرف کنندگان می دهد که به نخست وزیر بریده شوند

بیشتر دامداران نه گاو دارند که بتوانند تقاضا را برآورده کنند و نه منابعی را که می توانند در بازار تجارت الکترونیکی باشند. به همین دلیل Rancher’s Prime یک شبکه نخبه از دامداری ها در اطراف تشکیل داد تگزاس، کانزاس و غرب میانه برای برقراری تعادل بین تقاضای محصول ، اطمینان از ثبات محصول و ارائه قابلیت های تحویل به سراسر کشور. هر قطعه گوشت توسط دامدارانی انتخاب می شود که از ویژگی های یک برش عالی مانند پشت دست خود آگاه هستند. آنها در مزرعه بزرگ شدند و از تجارت و تجارت یاد می گیرند و حتی برخی تجارت خانوادگی را به عنوان 8 به ارث می برندهفتم دامداران نسل. هر یک از این نسل ها بر خلاف نسل دیگر همچنان به ایجاد عطر و طعم و لطافت ادامه می دهند ، به این معنی که فقط بهترین ها این برش را ایجاد می کنند.

کارل راتنر Rancher’s Prime را پس از ناامید شدن بارها و بارها از وعده های بزرگ خدمات تحویل گوشت با محصولات subpar تأسیس کرد. هنگامی که او یک استیک از یکی از شرکای فعلی Rancher’s Prime را امتحان کرد ، دانست که همه افراد کشور باید بتوانند این محصولات را از دامداران پنهان شده در گوشه و کنار کشور ما بچشند و بدانند. “این ایده با تمایل به حمایت از متولیان زمینی که نیروی انسانی یا فناوری توزیع محصول خود در مقیاس ملی را ندارند ، آغاز شد. اکنون ، همه می توانند از ثمره کار خود لذت ببرند و استعداد این افراد فروتن و آمریکایی های سخت کوش ، “گفت کارل.

اخبار مرتبط  شرکت Natura & Co ضرب و شتم انتظارات بازار و عملکرد بازار جهانی CFT که نتیجه نتایج دیجیتالی است ، بهتر عمل می کند

دامداران آنها با شروع با بهترین محصول ممکن ، Black Angus Cattle و Heritage Bred Hogs ، طی سالها و حتی دهه ها از پرورش انتخابی برای تهیه بهترین برش های گوشت استفاده کرده اند. این فقط با پرورش خوب شروع نمی شود. کل عمر گاوها و خوک ها از بدو تولد تا جدول ردیابی می شود. Rancher’s Prime فقط 100٪ گوشت گاو قابل ردیابی را ارائه می دهد ، به این معنی که این دامداران داستان زندگی هر یک از برش های خود را می دانند. اینگونه است که آنها قادرند استیک ثابت و با کیفیت بالا و بدون زمان لنگ زدن هر از گاهی ارائه دهند.

هر قسمت از فرآیند آنها با بالاترین کیفیت انجام می شود. از آنجایی که بیشتر دامداران گاوهای خود را برای چاق شدن به گاوها ارسال می کردند ، رانچر پرایم از این واقعیت که گاوهای آنها از رژیم های پاک و بدون هورمون رشد مصنوعی تغذیه می کنند ، احساس غرور می کند. دامداران آنها طبق یک علم این رژیم ها را دارند و می توانند گاوهای خود را چاق کنند و بر اساس این رژیم های آزمایش شده بهترین گوشت مزه دار را تولید کنند. آنها همچنین می دانند که گاوهای شاد منجر به بریدگی های اولیه می شود ، به همین دلیل زندگی مجلل آنها را درمان می کنند و در مراتع آزاد به راحتی می توانند پرسه بزنند.

اخبار مرتبط  پروتئین ماهی اندازه بازار را هیدرولیز می کند که تا سال 2027 361.5 میلیون دلار ارزش دارد: Grand View Research، Inc.

در هیچ مرحله ای از میانبرها استفاده نمی شود ، مخصوصاً وقتی که صحبت از برش گوشت گاو باشد ، یک روش بسیار مهم برای ایجاد یک قطعه خوب گوشت. برخی از شرکت ها برای کاهش هزینه های توزیع ، گوشت خود را برای برش در یک کارخانه بسته بندی ارسال می کنند. در عوض ، Rancher’s Prime از همان برش قابل اعتماد استفاده می کند که این دامداران بیش از 25 سال با آنها همکاری داشته اند. او یکی از بهترین ها در کشور است ، و هنرهای ماهرانه او واقعاً بالاترین کیفیت را از زمان لقاح تا قبل حفظ می کند.

Rancher’s Prime کمپین 30 روزه خود را برای جمع آوری آغاز کرد 20000 دلار در Kickstarter در 19 نوامبرهفتم. این کمپین در ازای پشتیبانی پولی ، پاداش های خوبی برای محصول ارائه می دهد. شما می توانید با خرید جایزه در Kickstarter خود ، یکی از اولین آزمایش های “بهترین استیک زندگی خود” باشید و از مهمانداران کشور پشتیبانی کنید. قبل از اینکه کمپین آنها به پایان برسد ، عجله کنید تا یک جعبه گوشت گاو یا حتی یک اصیل معتبر را به دست آورید آستین جعبه کباب پز بیا 2021 ، آنها خدمات اشتراک خود را برای لذت بردن از عموم ارائه می دهند.

اخبار مرتبط  Australis Capital تشکیل پرونده افشای خسارت اجرایی را به تأخیر می اندازد

درباره نخست وزیر رانچر

Rancher’s Prime یک سرویس اشتراک تحویل گوشت است که فقط به شما اولین استیک ، گوشت گاو ، گوشت خوک و کباب را می دهد. شبکه نخبگان دامداران آنها با استفاده از نژادهای میراثی ، ردیابی 100٪ ، مراتع باز و نسلهای بهتر بهترین طعم و مزه را در کشور ایجاد کرده است. این منجر به سازگاری در کیفیت و عطر و طعم آنها با هر زمان برش پس از زمان می شود. واقعاً فقط بهترین ها برش را ایجاد می کنند. هنگامی که از Rancher’s Prime خرید می کنید ، نه تنها از مباشران زمین حمایت می کنید ، بلکه بخشی از خرید آنها نیز به بنیاد نجات مزرعه می رسد. آنها مأموریت دارند در حالی که بهترین گوشت مزه را به شما می دهند ، به کشاورزان و دامداران فروتن و سخت کوش آمریکایی بازگردند.

برای اطلاعات بیشتر در مورد Rancher’s Prime ، لطفاً به https://ranchersprime.com/ مراجعه کنید یا آنها را در فیس بوک دنبال کنید ، توییتر و اینستاگرام.

SOURCE Rancher’s Prime، LLC

لینک های مربوطه

https://ranchersprime.com/