بسته بندی آتلانتیک سیستم حامل قابل بازیافت استخوان ماهی را اعلام می کند

ویلمینگتون ، نی سی، 7 دسامبر 2020 / PRNewswire / – Atlantic Packaging از راه اندازی سیستم حامل قوطی قابل بازیافت ، Fishbone ، برای جایگزینی دسته های حلقه پلاستیکی خبر داد. حامل نوشیدنی Fishbone محصولی قابل بازیافت ، تجزیه بیولوژیکی و آزمایش شده در کنار لبه است که پلاستیک یکبار مصرف را از بسته بندی نوشیدنی حذف می کند.

پلاستیک های یکبار مصرف تهدیدی شناخته شده برای محیط زیست ما است و هر ساله میلیون ها تن زباله غیرضروری تولید می کند که به آب های ما راه پیدا می کند و به پلاستیک های خرد تبدیل می شود. این میکروپلاستیک ها کل اکوسیستم ها را مختل کرده و به لاک پشت ها ، حیوانات وحشی ، پرندگان دریایی و حیوانات دریایی که آنها را بلعیده آسیب بزرگی می رسانند.

Fishbone جایگزین پلاستیک های یکبار مصرف با حامل های قوطی مبتنی بر کاغذ می شود که از مواد کاملاً کمتری نسبت به کارتن های مقوایی کاملاً پوششی استفاده می کنند. حامل های استخوان ماهی برای قوطی های استاندارد و همچنین بطری های Alumi-Tek در هر دو قالب 4 بسته ای و 6 بسته ای در دسترس هستند و برای مقاومت در برابر رطوبت با یک پوشش بازدارنده قابل بازیافت قابل انعطاف پذیری بر پایه آب بسته می شوند. Fishbone can حامل ها در گزینه های مختلفی طراحی شده اند که برای تکمیل هر نام تجاری و تعهد مارک تجاری برای پایداری ارائه می شوند. چاپ و گرافیک سفارشی نیز گزینه ای برای فرصت های تجاری منحصر به فرد در شرکت مخابراتی است.

سیستم جامع Fishbone همچنین دارای تجهیزات نیمه اتوماتیک و کاملاً اتوماتیک است که به طور خاص برای استفاده از حامل های Fishbone در یک بسته قوطی 6 بسته ای 12 و در یک بسته 4 ظرف 12 یا 16 oz ساخته شده است. مدل رومیزی BCF10 حداکثر 60 قوطی در دقیقه کار می کند و با پرداخت هزینه ماهانه در دسترس است. مدل پرسرعت BCF40 حداکثر 240 قوطی در دقیقه کار می کند و برای خرید در دسترس است.

آوردن این سیستم به بازار همکاری بین Fishbone Packaging ، مبتکران طراحی حامل Fishbone و Atlantic Packaging ، مجوز انحصاری Fishbone Packaging بوده است. آتلانتیک از جنبه های تجربه مشتری ، از سفارش و تحویل محصول گرفته تا فروش تجهیزات و پشتیبانی پشتیبانی خواهد کرد.

در زمانی که مشاغل با فشارهای فزاینده گروه های زیست محیطی ، مصرف کنندگان و اکنون دولت ها برای از بین بردن پلاستیک های یکبار مصرف روبرو هستند ، سیستم Fishbone به راحتی برای تولید کنندگان صنایع دستی و تولید نوشیدنی که می خواهند گزینه بسته بندی پایدار را تغییر دهند ، در دسترس است.

رئیس جمهور بسته بندی آتلانتیک ، وس کارتر، نظرات: “ما به عنوان یک صنعت ، باید تصدیق کنیم که بسته بندی های پلاستیکی یکبار مصرف ، مصرف کننده ، آلودگی محیطی ایجاد می کند که برای کره زمین پایدار نیست. به همین دلایل ، حلقه های نوشیدنی پلاستیکی پلی اتیلن از زمان معرفی ده ها سال قبل ، بسته بندی مشکل ساز بوده اند. .

“Atlantic و Fishbone با هم همکاری کرده اند تا اولین حامل نوشیدنی مقوایی قابل بازیافت 100٪ حاشیه را به بازار بیاورند. این راه حل پایدار Fishbone تمام نگرانی های زیست محیطی را برطرف می کند و همچنین برای مشتریان ما بسیار قابل فروش است. ما مفتخریم که این فناوری تحول را به بسته بندی معرفی می کنیم “

کوین L’Heureux ، رئیس شرکت بسته بندی Fishbone ، و کیت الیوت، بنیانگذار ، اظهار داشت: “بسته بندی Fishbone از همکاری با Atlantic Packaging برای آوردن محصولات نوآورانه بسته بندی بدون پلاستیک و فن آوری های کاربردی ما به بازار گسترده تر هیجان زده است. ما یک رابطه کاری طولانی مدت و موفق با بسته بندی Atlantic داریم و این این اتحاد برای خدمت بهتر و رشد بسته بندی های پایدار ، تأثیرگذار و مناسب مصرف کننده با ارزش های مشترک ما ایجاد شده است. “

حامل های قوطی ماهی و تجهیزات کاربردی برای خرید بصورت آنلاین در https://fishbone.com در دسترس هستند.

SOURCE بسته بندی آتلانتیک

اخبار مرتبط  A. O. Smith نرخ سود سه ماهه را به 0.26 دلار برای هر سهم افزایش می دهد