نکاتی برای مراقبت معمول برای پوست های ترکیبی و چرب

SÃO PAULO ، 7 دسامبر 2020 / PRNewswire / – افرادی که پوست چرب یا ترکیبی دارند معمولاً با برخی از ناراحتی ها روبرو می شوند. ظاهر براق صورت ، منافذ بزرگتر پوست ، جوش های سرسیاه و جوش ها از جمله مشکلاتی است که می تواند در اثر روغن اضافی ایجاد شود. اما خبر خوب این است که همه اینها قابل احترام است ، با رعایت خصوصیات این نوع پوست و مراقبت های ویژه.

نکته اصلی برای مراقبت از پوست های روغنی و مخلوط تمیز کردن است. بهداشت یک گام اساسی برای سلامت پوست است. دکتر پوست توضیح می دهد: “در مورد پوست های روغنی ، تمیز کردن مناسب به کنترل چربی و از بین بردن منافذ پوست کمک می کند ، که توسط ناخالصی هایی مانند آرایش و آلودگی مسدود می شوند.” Vinicius Polo Pires (CRM-SC 15885) دکتر همچنین توصیه می کند که این تمیز کردن با محصولات خاصی انجام شود که چربی را کنترل می کنند.

اخبار مرتبط  مرد عنکبوتی که کریسمس را نجات داد به لیست های پرفروش امروز نیویورک تایمز و ایالات متحده آمریکا با عملکرد افتتاحیه هفته خیره کننده اکران راه پیدا می کند

Dermotivin ، مارک تجاری ساخته شده توسط Galderma ، دارای ضد عفونی کننده هایی در قالب های مختلف و برای انواع پوست: نوار ، مایع و کف ، برای پوست های خشک و چرب است. خطوط اصلی (پوست مختلط یا چرب) ، کنترل روغن (پوست بسیار چرب) و سالیکس (پوستی با تمایل به آکنه) برای این مراقبت طراحی شده اند و برای مقابله با چربی با فرمول های موثری که بدون ایجاد احساس خشک روی پوست تمیز می شوند ، توصیه می شود. .

اخبار مرتبط  مسواک برقی اندازه بازار تا 2026 $ 3.8 میلیارد دلار ارزش دارد ، که با افزایش آگاهی در مورد بهداشت دهان و دندان و افزایش موارد پوسیدگی دندان در کودکان ، تا حد زیادی رانده می شود

برای تکمیل مراقبت از پوست، به روز نگه داشتن هیدراتاسیون نیز مهم است. دکتر وینیسیوس توضیح می دهد: “مهم است که با یک متخصص پوست مشورت کنید که محصول ایده آل برای هر نوع پوست را نشان دهد”. همچنین لازم به یادآوری است که جنبه براق به معنای آبرسانی نیست ، برعکس. همانطور که روغن و آب با هم مخلوط نمی شوند ، داشتن پوست چرب مترادف با پوست مرطوب نیست. این نوع پوست برای سالم ماندن نیاز به توجه با آبرسانی نیز دارد.

اخبار مرتبط  اقیانوس آرام کانادا برای اهدا به بانک های محلی غذا ، میزبان کنسرت مجازی برای قطار تعطیلات 2020 است

درباره گالدرما

گالدرما ، بزرگترین شرکت جهانی پوست در جهان ، در سال 1981 تاسیس شد و هم اکنون در بیش از 100 کشور جهان حضور دارد. این شرکت با داشتن مجموعه گسترده ای از داروهای تجویز شده ، راه حل های زیبایی و محصولات مصرفی ، با متخصصان مراقبت های بهداشتی در سراسر جهان همکاری می کند تا نیازهای بهداشتی پوست افراد را در طول زندگی آنها برآورده کند. گالدرما پیشرو در تحقیق و توسعه راه حل های کاملاً مشخص شده و اثبات شده بالینی برای پوست است. برای اطلاعات بیشتر به سایت www.galderma.com مراجعه کنید.

منبع گالدرما

لینک های مربوطه

https://www.galderma.com

منبع گالدرما