GrowGeneration 125 میلیون دلار پیشنهاد عمومی ارائه می دهد

دنور، 7 دسامبر 2020 / PRNewswire / – GrowGeneration Corp. (NASDAQ: GRWG) ، (“GrowGen” یا “شرکت”) امروز اعلام کرد که به طور علنی بیانیه ثبت نام فرم S-3 را در کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده در رابطه با یک پیشنهاد ارائه کرده است پیگیری افزایش پیشنهادات عمومی 125،000،000 دلار. در رابطه با این پیشنهاد ، GrowGen انتظار دارد که به متقاضیان بیمه 30 روز حق خرید حداکثر 15٪ سهام سهام عادی ارائه شده در عرضه عمومی را بدهد.

اوپنهایمر و شرکت و استیفل به عنوان مدیران مشترک اداره کتاب برای پیشنهاد پیشنهادی فعالیت می کنند.

اوراق بهادار توضیح داده شده در بالا توسط GrowGen طبق بیانیه ثبت خودکار “قفسه” در فرم S-3 (پرونده شماره 333-251174) که قبلا در کمیسیون بورس و اوراق بهادار (“SEC”) ثبت شده است ، ارائه می شود 7 دسامبر 2020، که با تشکیل پرونده به طور خودکار موثر واقع شد. اوراق بهادار فقط با استفاده از دفترچه راهنما قابل ارائه است. یک نامه الحاقی اولیه دفترچه و دفترچه همراه مربوط به و توصیف پیشنهاد در SEC ارسال می شود. نسخه های الکترونیکی ضمیمه نامه اولیه و دفترچه همراه را می توان با مراجعه به وب سایت SEC در www.sec.gov یا با تماس با Oppenheimer & Co. Inc. ، توجه: بخش اخبار سندیکا ، 85 خیابان گسترده ، طبقه 26 ، نیویورک ، نیویورک 10004 ، از طریق تلفن در (212) 667-8055 یا از طریق پست الکترونیکی در [email protected]، یا Stifel ، توجه: بازارهای سرمایه ویژه یا Stifel ، Nicolaus & Company ، گنجانیده شده ، توجه: سندیکا ، یک خیابان مونتگومری، سوئیت 3700 ، سانفرانسیسکو ، کالیفرنیا 94104 ، یا از طریق تلفن در 415-364-2720 یا از طریق ایمیل در [email protected]. شرایط نهایی پیشنهاد در یک ضمیمه راهنمای نهایی اعلام می شود تا در SEC ثبت شود.

اخبار مرتبط  در سراسر جهان صنعت رژ لب تا سال 2025

این اطلاعیه مطبوعاتی به منزله پیشنهادی برای فروش یا درخواست پیشنهادی برای خرید نیست و همچنین هیچ فروشی از این اوراق بهادار در هر ایالت یا حوزه قضایی که چنین پیشنهادی ، درخواست یا فروش قبل از ثبت نام یا صلاحیت غیرقانونی باشد ، وجود نخواهد داشت تحت قوانین اوراق بهادار هر ایالت یا حوزه قضایی این چنینی است.

آباز GrowGeneration خارج شوید شرکت:

GrowGen دارای فروشگاه های ویژه باغبانی هیدروپونیک و ارگانیک است. در حال حاضر ، GrowGen 36 فروشگاه دارد که شامل 5 مکان در کلرادو، 10 مکان در کالیفرنیا، 2 مکان در نوادا، 1 مکان در آریزونا، 1 مکان در واشنگتن، 6 مکان در میشیگان، 1 مکان در جزیره رود، 4 مکان در اوکلاهما، 2 مکان در اورگان، 3 مکان در ماین و 1 مکان در فلوریدا. GrowGen همچنین یک فروشگاه فوق العاده آنلاین برای پرورش دهندگان در growgeneration.com. GrowGen حمل و فروش هزاران محصول از جمله مواد مغذی آلی و خاک ، فناوری پیشرفته نورپردازی و تجهیزات پیشرفته هیدروپونیک جهت استفاده در محیط های داخلی و خارجی توسط تولیدکنندگان تجاری و خانگی دارد. مأموریت این شرکت مالکیت و اداره فروشگاه های مارک دار GrowGeneration در تمام ایالت های بزرگ ایالات متحده و کانادا. مدیریت تخمین می زند که تقریباً 1000 فروشگاه هیدروپونیک در ایالات متحده در حال فعالیت است. تا سال 2025 ، تخمین زده می شود که بازار جهانی سیستم هیدروپونیک به 16 میلیارد دلار.

اظهارات رو به جلو:

اخبار مرتبط  iHerb به عنوان یک محل کار عالی تأیید شده است

این بیانیه مطبوعاتی حاوی بیانیه های آینده نگرانه در مورد انتظارات تجاری آینده ما است ، که مشمول مقررات بندر امن قانون اصلاح دعوی در اوراق بهادار خصوصی در سال 1995 است. اینها شامل اظهاراتی در مورد بسته شدن پیش بینی شده پیشنهاد و استفاده های پیش بینی شده از درآمد حاصل از این پیشنهاد. عبارات آینده نگر را می توان با استفاده از کلماتی مانند “ممکن” ، “اراده” ، “برنامه” ، “باید” ، “انتظار” ، “پیش بینی” ، “تخمین” ، “ادامه” یا اصطلاحات قابل مقایسه تشخیص داد. چنین اظهارات آینده نگرانه ذاتاً در معرض خطرات ، روندها و عدم اطمینان خاصی است ، از جمله شرایط بازار و تصمیمات آینده در مورد استفاده شرکت از منابع نقدی ، که بسیاری از آنها شرکت نمی تواند با دقت پیش بینی کند و برخی از آنها حتی ممکن است شرکت پیش بینی نکند ، و شامل عواملی است که ممکن است باعث شود نتایج واقعی از نظر پیش بینی شده یا پیشنهادی تفاوت اساسی داشته باشند. به خوانندگان هشدار داده می شود كه به این اظهارات آینده نگرانه اعتماد بیش از حد نداشته باشند و به آنها توصیه می شود كه این عوامل و سایر عوامل بالقوه و عدم اطمینان را كه می تواند باعث تفاوت نتایج واقعی با نتایج پیش بینی شده شود ، از جمله مواردی كه در گزارش های عمومی شركت با توضیحات بیشتر توضیح داده شده است ، در نظر بگیرند. با SEC ، از جمله خطرات مورد بحث در بخش “عوامل خطر” در گزارش نامه به ضمیمه بیانیه ثبت در فرم S-3ASR (پرونده شماره _______) و در مطبوعات قبلی شرکت و پرونده های 1934 قانون ، که در دسترس است وب سایت روابط سرمایه گذاران شرکت به آدرس www.growgeneration.com و در وب سایت SEC به نشانی www.sec.gov. ما هیچ تعهدی برای به روزرسانی این اظهارات در نتیجه اطلاعات جدید یا رویدادهای آینده متعهد نمی شویم.

اخبار مرتبط  با مبارزات انتخاباتی #RevealYourShelf ، کتاب ذخیره کتاب روحیه روان خوانندگان را کشف کنید

SOURCE GrowGeneration

لینک های مربوطه

www.growgeneration.com