تغذیه شبکه آمریکا با افزایش تقاضا روبرو می شود ، کاهش تولید به دلیل بحران COVID-19

شیکاگو، 8 آوریل 2020 / PRNewswire / – تقریبا 100 درصد از بانک های مواد غذایی در شبکه Feeding America در طول همه گیری های COVID-19 به همسایگان بیشتری نیاز دارند ، اما نزدیک به 60 درصد با وجود افزایش تقاضا مواجه هستند. این مطابق نظرسنجی که اخیراً توسط Feeding America انجام شده است®، بزرگترین سازمان مبارزه با گرسنگی و نجات غذا در کشور.

همه 200 بانک غذا در شبکه Feeding America به نظرسنجی بین این کشور پاسخ دادند 31 مارس – 1 آوریل برای شناسایی شکافهای مهم در بودجه ، غذا ، داوطلبان و توزیع. علاوه بر افزایش تقاضا و کاهش کمک های مالی ، 95 درصد از بانک های مواد غذایی هزینه های عملیاتی بالاتری را گزارش کرده اند و 37 درصد از کمبود بحرانی فوری گزارش داده اند. این گونه های بی سابقه ای به بانک های مواد غذایی در سراسر کشور آسیب می رسانند.

اخبار مرتبط  Corbion فعالیتهای میکرو جلبک خود را با قرارهای استراتژیک گسترش می دهد

“سال گذشته USDA گزارش داد كه 37 میلیون نفر در آمریكا با گرسنگی روبرو هستند و شبکه بانك های مواد غذایی Feeding America 4.2 میلیارد وعده غذایی توزیع كردند.” کلر Babineaux-Fontenotمدیر عامل شرکت تغذیه آمریکا. وی ادامه داد: “امسال بحران COVID-19 بیشتر همسایگان ما را به سمت ناامنی غذایی سوق داده و برای تأمین وعده های غذایی بیشتر فشار به بانک های مواد غذایی وارد می کند. هرگز سیستم خیرخواهانه غذا با چنین چالش عظیمی روبرو نشده است و ما به تمام منابعی که می توانیم بدست آوریم نیاز داریم. برای کمک به همسایگان خود در این زمان وحشتناک. “

از زمان تأسیس صندوق پاسخ COVID-19 در 13 مارس، تغذیه آمریکا توزیع کرده است 112.4 میلیون دلار و بیش از 94 میلیون پوند به بانک های مواد غذایی در سراسر شبکه ، کمک می کند تا نزدیک به 79 میلیون وعده غذایی به همسایگان که با گرسنگی روبرو هستند ، کمک کند.

اخبار مرتبط  گاترگلاو با افتتاح مرکز تولید و توزیع جدید در تنسی میانه ، سرعت رشد را تسریع می کند

تغذیه آمریکا هفته گذشته اعلام کرد که تخمین زده می شود 1.4 میلیارد دلار در ادامه برای شش ماه آینده به منابع اضافی برای تداوم عملیات و ادامه تأمین مواد غذایی برای همسایگان ما که با گرسنگی دست و پنجه نرم می کنند – افزایش 30 درصدی به هزینه های عملیاتی پایه شش ماهه 200 بانک غذایی عضو در سراسر کشور.

یافته های کلیدی

از آغاز بحران COVID-19 در ماه مارس:

  • 98 درصد از بانک های مواد غذایی از افزایش تقاضا برای کمک به مواد غذایی خبر دادند
  • 59 درصد از بانکهای مواد غذایی گزارش کردند که موجودی کمتری دارند
  • 95 درصد از بانکهای مواد غذایی هزینه های عملیاتی بالاتری را گزارش کرده اند و 37 درصد از کمبود بحرانی فوری گزارش داده اند
  • 67 درصد از بانک های مواد غذایی پذیرش می کنند و به داوطلبان نیاز دارند
اخبار مرتبط  Solar Therapeutics بازگشایی مواد مصرفی شاهدانه در بزرگسالان با وانت کنار دار از دوشنبه ، 25 مه 2020

تماس با ما را فشار دهید
Zuani Villarreal در [email protected] یا 312.641.6532

درباره تغذیه آمریکا
تغذیه آمریکا® بزرگترین سازمان امدادرسانی در گرسنگی است ایالات متحده. از طریق شبکه ای از 200 بانک غذا و 60،000 غذا و شلوار غذا و برنامه های غذایی ، ما سالانه بیش از 40 میلیون نفر غذا تهیه می کنیم. تغذیه آمریکا همچنین از برنامه هایی جلوگیری می کند که از هدر رفتن مواد غذایی جلوگیری می کند و امنیت غذایی را در بین افرادی که در خدمت آنها هستیم بهبود می بخشد. مردم را در مورد مسئله گرسنگی آموزش می دهد. و از قوانینی حمایت می کند که مردم را از گرسنگی محافظت کند. به www.feedingamerica.org مراجعه کنید ، ما را در فیس بوک پیدا کنید یا ما را دنبال کنید توییتر.

منبع تغذیه آمریکا

لینک های مربوطه

http://www.feedingamerica.org


پاسخی بگذارید