SheFactor 11 هدایای مجازی برای گال های زننده زندگی شما ارائه می دهد

دنور، 7 دسامبر 2020 / PRNewswire / – به دنبال هدیه مناسب برای بیست و چند سال زندگی خود هستید؟ SheFactor، مارک سبک زندگی پیشرو در کشور برای بیست و چند زن ، آن را دارد.

2020 خشن بود و هدیه دادن در زمان Covid غیرممکن است. تمام آن رویاهای دهه جدیدی را که قبلاً دیده بودیم به خاطر می آورید؟ بیشتر آنها خاطره ای دور هستند زیرا عدم اطمینان سال جدید بر ما تأثیر می گذارد. اما همانطور که در لیست خریدهای تعطیلات قرار می گیرید ، شرط می بندیم شخصی خاص در آنجا حضور داشته باشد که خواب خود را متوقف نکرده است. او امسال از هر منحنی بیشترین استفاده را کرده و لیموها را به یک گیاه تبدیل کرده است لیموناد اسپریتزر با ریحان تازه و توت فرنگی (یوم!)

اخبار مرتبط  Grunt Style کمپین "10 روز هدیه دادن" را راه اندازی کرد ، 100000 دلار به سازمان ها و موسسات خیریه کهنه کار اعطا می کند

شتاب زدن به سمت اهداف آنها ، به ویژه در میان یک بیماری همه گیر جهانی ، می تواند صدمات زیادی به او وارد کند (مهم نیست که زندگی پرمخاطب از بیرون چگونه جذاب باشد). به همین دلیل است که هدایایی که استرس را کاهش می دهند و کمی سرگرم کننده را بهم می آمیزند ، راهی مناسب برای ارتقا game بازی (و او) در این تعطیلات هستند!

این انتخاب های هدایای مجازی SheFactor برای کمک به احساس درد در زندگی شما در حالی که برای ستاره ها تیراندازی می کنند ، تنظیم شده است. شما ژورنال ها و برنامه ریزانی را پیدا خواهید کرد که به او کمک می کنند رویاهای خود را نشان دهد. هدایایی که به او امکان می دهد سرعت گلهای رز را کم و بوی خود را ببخشد. تمام ابزارها و منابعی که او برای خلق زندگی دوست داشتنی به آنها نیاز دارد. و البته ، کسی دوست ندارد کمی لیوان شراب کمی شل شود؟ اما آنچه که همه آنها را به پایین می کشد سلامتی او است ، هدیه ای که دائماً اهدا می کند. هرچه احساس بهتری داشته باشد ، رویای بزرگتری خواهد داشت!

اخبار مرتبط  Asetek A / S معاملات انجام شده تحت برنامه بازخرید سهام فعلی را مطابق با "روش امن بندر" اعلام می کند

راهنمای هدیه تعطیلات SheFactor 2020 ما را ببینید اینجا!

SheFactor به زنان جوان کمک می کند زندگی ای را که دوست دارند خلق کنند و زندگی احاطه شده توسط جامعه باورنکردنی همسفران را تسخیر کنند هایدی گانهال توضیح داد “این حرکتی است که توسط زنان برای زنان با پادکست ، کتاب ، برنامه ، رویدادهای مجازی و زنده ، جعبه های اشتراک SheKit زیبا و خبرنامه DailyShe ما بنیان گذاشته شده است. دخترم به آن پیوست توری گانهال، ما اینجا هستیم تا آینده ای از زنان خشن را بسازیم ، از خانم های جوان زندگی شما شروع می شود ، به ما در گسترش شادی کمک کنید.

اخبار مرتبط  4600 والدین درمورد کشتی با یادگیری از راه دور در بررسی ملی صحبت می کنند

مخاطب: هایدی گانهال، [email protected]

منبع SheFactor

لینک های مربوطه

www.theshefactor.com