Montserrat Caballé: آخرین زیارت

مونتسرات کابالی در سال های 2013 و 2014 به ارمنستان و آرتاچ سفر کرد و از تجربه آخرین آلبوم خود الهام گرفت. آلبوم، جزیره مسیحیت: ارمنستان و آرتارچا شامل مشارکتهای Vangelis و برایان می از جانب ملکه و همچنین دو آهنگ ارمنی نمادین ، کرانک و چینار

کاباله در سفر زیارتی خود به اماکن مقدس ارمنستان ادای احترام کرد سال 1700. سالگرد تصویب مسیحیت به عنوان دین دولتی در ارمنستان. بسیاری از فیلم های آلبوم به کلیساهای جامع و صومعه های اولیه مسیحیان ارمنستان و آرتسچ اختصاص دارد ، مانند صومعه Dadivank دهم. قرنی که توسط شاگرد مستقیم رسول یهودا در قرن اول ، آماراس (338 میلادی) ، سنت اچمیادزین (385 میلادی) و غیره تأسیس شد.

اخبار مرتبط  مسابقات ویژه المپیک و Publix Super Market 2021 با کمپین Signature Torch Icon آغاز می شود

جادوی ارمنی دودوک خودش را در قطعات آشکار می کند Krunk ، Chinar آن و لا حبانرا، و جو و جذابیتی بی نظیر را منتقل می کند. هر دو مونتسرات کابالی و ونگلیس طرفداران بزرگ این ساز موسیقی سنتی ارمنی هستند. سهم برایان می موضوعی از “گلادیاتور” هانس زیمر است که این ستاره راک در سال 2005 با استاد ارامنه Duduk Maestro ژیوان گاسپاریان در 46664 در ترومسو اجرا کرد.

اخبار مرتبط  برندهای جین و پوشاک زنانه متعلق به Nygard برای فروش هستند

شش سال پس از زیارت او به گهواره مسیحیت ، آخرین آلبوم مونتسرات کابالی اکنون در حال انتشار مجدد است. Starmus ، جشنواره بین المللی علم و هنر ، این آلبوم اختصاصی را در 8 دسامبر در La Palma در جزایر قناری ارائه می دهد.

اطلاعات در مورد Montserrat Caballé

مونتسرات کابالی یکی از مشهورترین خوانندگان اپرا در جهان بود. وی چندین جایزه بین المللی از جمله یک جایزه دریافت کرد گرمی، و به دلیل سهم برجسته خود در ژانرهای مختلف موسیقی جهان ، به رسمیت شناخته شده بین المللی شد. وی سفیر صلح سازمان ملل و سفیر حسن نیت یونسکو بود.

اخبار مرتبط  WD Lab Grown Diamonds تیم رهبری ارشد را گسترش می دهد ، برای رشد آماده می شود

سایت اینترنتی: http://www.caballearmenia.com

https://www.youtube.com/watch؟v=f8-Vw9H_6q0

عکس – https://mma.prnewswire.com/media/1358918/Starmus_Festival_Montserrat_Cabballe.jpg

SOURCE Starmus Festival