مونتسر کاببال: آخرین زیارت

مونتسر کاباله در سال های 2013 و 2014 از ارمنستان و آرساچ بازدید کرد ، تجربه ای که الهام بخش آخرین آلبوم او بود. آلبوم جزیره مسیحیت: ارمنستان و آرتاشا شامل مشارکتهای Vangelis و برایان می از ملکه، همراه با دو ترانه ارمنی ، کرانک و Chinar es.

در سفر زیارتی خود به اماکن مقدس ارمنستان ، کاباله ادای احترام به دهه 1700 را دادای سالگرد تصویب مسیحیت به عنوان دین رسمی در ارمنستان. بسیاری از فیلم های این آلبوم به کلیساهای جامع و صومعه های مسیحی باستان در ارمنستان و آرتساخ اختصاص دارد ، مانند صومعه 10 ساله Dadivank که توسط شاگرد مستقیم یهودا ، رسول قرن 1 ، Amaras (338 میلادی) ، Saint Etmmiadzin (385) تاسیس شد. میلادی) و غیره

اخبار مرتبط  Neiman Marcus جادوی تعطیلات را با خدمات هدیه سازی شخصی جدید برای 2020 گسترش می دهد

جادو دودوک ارمنی را می توان در شنید Krunk ، Chinar es و لا حبانرا ، انتقال یک جو و جذابیت خاص. مونتسرات کابالیه و Vangelis از طرفداران بزرگ این ساز موسیقی سنتی ارمنستان هستند. با توجه به برایان می، ستاره راک موضوعی را از گلادیاتور که در هانس زیمر پسندیدن دودوک ارمنی ، Maestro Jivan Gasparyan ، با 46664 نفر در Tromso در سال 2005.

اخبار مرتبط  سرمایه گذاری های ACON Novipax را به دست می آورد

شش سال پس از سفر زیارتی او به زادگاه مسیحیت ، آخرین آلبوم مونتسرات کابالی بازگشت. Starmus ، جشنواره جهانی علم و هنر ، این آلبوم اختصاصی را در 8 دسامبر در La Palma ، در جزایر قناری ارائه می دهد.

درباره مونتسرات کابالی

مونتسرات کابالی یکی از تحسین برانگیزترین خوانندگان اپرا در جهان بود. برنده چندین جایزه بین المللی ، از جمله جوایز گرمی ، و وی به دلیل شناخت گسترده بین المللی و سهم برجسته خود در ژانرهای مختلف موسیقی جهان ، سفیر صلح سازمان ملل و سفیر حسن نیت یونسکو بود.

اخبار مرتبط  Flow اولین مجموعه پیشرفته بالش جریان هوای پیشرفته جهان است که دارای فناوری پارچه Air-X® Performance B BEDGEAR و طراحی تهویه هوا با اختراع است

سایت : http://www.caballearmenia.com

https://www.youtube.com/watch؟v=f8-Vw9H_6q0

عکس – https://mma.prnewswire.com/media/1358918/Starmus_Festival_Montserrat_Cabballe.jpg

SOURCE Starmus Festival

SOURCE Starmus Festival