Montserrat Caballé: آخرین زیارت

سوپرانوی بزرگ اسپانیایی ، مونتسرات کابالی بازدید کرد ارمنستان و آرتاژ در سال 2013 و 2014 ، سفری که می تواند الهام بخش آخرین آلبوم آنها باشد. با عنوان جزیره مسیحیت: ارمنستان و آرتروش (جزیره مسیحیت: ارمنستان و ارستاژ). این آلبوم شامل مشارکت های Vangelis و برایان می از چه در ، همراه با دو ترانه ارمنی نمادین ، کرانک بله چینار است. اولین نسخه محدود با DVD CD و blu-ray در سال 2013 در پاریس ارائه شد.

اخبار مرتبط  هدایا برای افتخار همه مادران در لیست شما در این روز مادر

با زیارت او به اماکن متبرکه ارمنستان، کاباله به 1700مین سالگرد تصویب مسیحیت به عنوان یک آیین دولتی احترام گذاشت ارمنستان. بسیاری از فیلم های این آلبوم به کلیساهای جامع و صومعه های باستانی اختصاص دارد ارمنستان، مانند Dadivank (قرن 10) ، که توسط شاگرد مستقیم رسول خود تادئوس تأسیس شد. من ، عماراس (سال 338) و اچمیادزین (سال 385).

اخبار مرتبط  Bath Bath & Beyond Inc. برای رعایت همه ماسک ها از مشتریان در تاریخ 24 ژوئیه

این آلبوم شامل آهنگ های Vangelis ، لا حبانرا ، به خصوص برای مونتسرات کابالی ایجاد شده است ، و مثل یک رویا ، توسط سوپرانوی افسانه ای برای این آلبوم انتخاب شده است. Caballé همچنین شامل یک قطعه از چه در ، آیا این جهانی است که ما خلق کردیم؟ ، نوشته و تولید شده توسط برایان می. دختر Caballé Montserrat Martí نیز در یک ترانه ارمنی همکاری کرد.

اخبار مرتبط  موفقیت در آزمایش HeiQ Viroblock در برابر ویروس که باعث COVID-19 می شود

شش سال پس از زیارت گهواره مسیحیت ، آلبوم اختصاصی مونتسرات کابالی با تشکر از Starmus ، جشنواره جهانی علم و هنر در جهان ، در 8 دسامبر در جزیره لا پالما ارائه می شود.

www.caballearmenia.com

عکس – https://mma.prnewswire.com/media/1358919/Starmus_Festival_Montserrat_Cabballe.jpg

SOURCE Starmus Festival