Rezku از جدیدترین نسل چاپگر رسید POS سازگار با موبایل اپسون برای POS رستوران و بستر سفارش آنلاین خود استفاده می کند

وی گفت: “حتی امروز رستوران های ما کارهای زیادی را چاپ می کنند – از لباس سفارش تا آشپزخانه و دستورالعمل راننده تحویل گرفته تا رسید مشتری و برگه مجوز کارت اعتباری.” پل کاتش، مدیر عامل و بنیانگذار Rezku. “این صدها بلیط در شب است ، و این باید بی عیب و نقص اتفاق بیفتد. راه حل های ابتکاری چاپ اپسون به ما این امکان را می دهد که بر نوآوری در فن آوری خود تمرکز کنیم و به رستوران ها کمک کنیم تا ضمن اطمینان از اطمینان مشتریان خود ، با فاصله اجتماعی نیز سازگار شوند. و اکنون با انتشار اپسون چاپگرهای POS نسل بعدی ، ما حتی در انتخاب اپسون به عنوان سنگ بنای راه حل خود اطمینان بیشتری داریم. “

بستر رستوران مبتنی بر ابر Rezku یک راه حل جامع برای تمام مفاهیم خدمات غذا و نوشیدنی ، از جمله غذاهای عالی ، آبجوسازی ها ، رستوران های زنجیره ای سریع و شرکتی است. این برنامه از عملکردهای کلیدی پشتیبانی می کند که می توانند ضمن ارائه خدمات کامل به مهمانان ، به رستوران های دارای فاصله اجتماعی کمک کنند. این موارد شامل سفارش و تحویل آنلاین ، دستگاه کارتخوان بدون تماس موبایل ، خرید و تحویل تلفن ، سفارش خودکار و پرداخت هزینه شام ​​، سفارش در حاشیه ، وانت و پرداخت موبایل و پیش سفارش با چاپ به موقع در آشپزخانه است.

Rezku POS از چاپگر جمع و جور ، همه کاره و محکم Epson TM-m30II POS برای چاپ سریع رسیدهای مشتری ، فیش های مجوز اعتبار و گزارش های پایان شب استفاده می کند. نرم افزار آن اجازه می دهد تا چاپگر توسط چندین دستگاه و سرعت چاپ سریع (تا 250 میلی متر در ثانیه) به اشتراک گذاشته شود1) اجازه می دهد تا Rezku چهار تبلت جداگانه POS کنار میز تلفن همراه را به یک چاپگر TM-m30II اختصاص دهد بدون کارهای چاپی از دست رفته ، مشکلات اتصال یا هرگونه گلوگاه. علاوه بر این ، مهمانان می توانند با خیال راحت و مطمئن سفارشات خود را در تلفن های خود انجام دهند و پرداخت ها را انجام دهند و سفارشات فوراً برای چاپ به آشپزخانه می روند.

اخبار مرتبط  گروه حمام آمریکایی خرید DreamLine را به پایان رساند

گفت: “Rezku یک شریک اساسی برای اپسون است.” تام کتل، مدیر ، کانال تجاری – آمریکای شمالی، اپسون آمریکا، شرکت “تعهد این شرکت به ارائه یک راه حل کاملاً مبتنی بر ابر iPad POS با خدمات VIP نامحدود برای رستوران مدرنی که به راه حل های قابل اعتماد نیاز دارد و توانایی پرداخت هرگونه خرابی را ندارد ، خصوصاً امروز حیاتی است. با هم ، ما می توانیم رستوران ها را با آخرین فن آوری ، و به آنها اجازه دهید وقت بیشتری را صرف تمرکز در خدمت رسانی به مشتریان خود به کارآمدترین و ایمن ترین روش ممکن کنند در حالی که حداکثر درآمد را دارند ، حتی در ظرفیت محدود مهمان. ”

Rezku همچنین از چاپگر رسید آشپزخانه Epson TM-U220 به دلیل توانایی مقاومت در برابر سختی عملکرد آشپزخانه استفاده می کند. حتی در یک محیط آشپزخانه شلوغ و گرم ، چاپگر TM-U220 پاسخگوی خواسته های چاپ مداوم است ، گاهی اوقات برای هشت ساعت یا بیشتر برای مشتریان رستوران با حجم بالا. Rezku از نسخه چاپی مبتنی بر LAN استفاده می کند و چندین چاپ همزمان را از چندین ایستگاه POS به آشپزخانه می فرستد. مشتریان Rezku از 15 ایستگاه POS مختلف iPad با چاپگر یکسان بدون مشکل استفاده کرده اند.

اخبار مرتبط  اندازه بازار کفش های تاکتیکی ارزش 2.37 میلیارد دلار تا سال 2027

دسترسی

راه حل های مشترک امروز از Rezku در دسترس است.

درباره Rezku

Rezku by Guest Innovations در واقع شده است ساکرامنتو ، کالیفرنیا. در سال 2012 توسط رستوران پیشکسوت و کارآفرین فناوری تأسیس شد پل کاتش، Rezku راه حل های درجه یک فروش را ارائه می دهد که چالش های مدرن صاحبان رستوران و بار را برطرف می کند. Rezku POS یک مهمان نوازی برتر برای فروش و پلت فرم سفارش آنلاین است. برای اطلاعات بیشتر لطفا به https://rezku.com/restaurant-pos مراجعه کنید.

درباره اپسون

اپسون یک رهبر فناوری جهانی است که از طریق اتصال افراد ، اشیا و اطلاعات با فناوری های کارآمد ، جمع و جور و دقیق اصلی خود ، تبدیل به یک امر ضروری در جامعه می شود. این شرکت بر ایجاد نوآوری و فراتر از انتظارات مشتری در جوهر افشان ، ارتباطات تصویری ، پوشیدنی ها و رباتیک متمرکز شده است. اپسون به مشارکت های خود در تحقق یک جامعه پایدار و تلاش های مداوم خود برای تحقق اهداف توسعه پایدار سازمان ملل افتخار می کند.

اخبار مرتبط  کیمبرلی کلارک برای برگزاری نشست سالانه مجازی سهامداران

به رهبری ژاپنبا تاسیس شرکت سیکو اپسون ، گروه اپسون در سراسر جهان فروش سالانه بیش از 1 تریلیون JPY. global.epson.com

بیش از 30 سال است که فناوری پیشرفته اپسون در میلیون ها سیستم POS در سراسر جهان کار می کند. امروزه بخش سیستمهای تجاری اپسون همچنان به ارائه معماری باز و پیشرو در صنعت ، فناوریهای هوشمند به نقطه خدمات می پردازد.

اپسون آمریکا، شرکت ، مستقر در لوس آلامیتوس ، کالیفرنیا.، دفتر مرکزی منطقه اپسون برای ایالات متحده است ، کانادا و آمریکای لاتین. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد اپسون ، لطفاً به این موارد مراجعه کنید: epson.com. شما همچنین می توانید با اپسون آمریکا در فیسبوک (facebook.com/Epson)، توییتر (twitter.com/EpsonAmerica) ، یوتیوب (youtube.com/epsonamerica) ، و اینستاگرام (instagram.com/EpsonAmerica)

اظهارات اپسون در مورد سطح قابلیت اطمینان تنها برآوردی است که براساس استفاده معمول از چاپگر فقط با استفاده از رسانه آزمایش شده انجام می شود. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد Media Tested به www.epson.com/testedmedia مراجعه کنید. این اظهارات قابلیت اطمینان ضمانت رسانه یا چاپگرهای اپسون نیستند و تنها ضمانت چاپگرها ضمانت نامه محدود برای هر چاپگر است.

EPSON یک علامت تجاری ثبت شده است و EPSON Exceed Your Vision علامت تجاری ثبت شده Seiko Epson Corporation است. سایر علائم تجاری و / یا علائم تجاری ثبت شده متعلق به صاحبان مربوطه می باشند. اپسون همه حقوق قانونی این علائم را انکار میکند. حق چاپ 2020 اپسون آمریکا ، شرکت

منبع اپسون آمریکا، شرکت

لینک های مربوطه

https://epson.com/