کورتیس ماتس همکاری با متخصص ژنتیک و تأثیرگذار برجسته رسانه های اجتماعی را گسترش می دهد

RALEIGH، N.C.، 8 دسامبر 2020 / PRNewswire / – شرکت تابعه Curtis Mathes (OTC: TLED) ، Curtis Mathes Grow Lights، شرکت (CMGL) همکاری خود را با متخصص ژنتیک و تأثیرگذار رسانه های اجتماعی جان ‘The Jar’ Charland گسترش داده است ، که می تواند در Instagramjohnthejar دنبال شود. چارلند ، یک پرورش دهنده و متخصص ژنتیک مشهور شاهدانه واقع در اوکلاهما، در حال حاضر از چراغ های رشد چراغ های پیشگام صنعت CMGL استفاده می کند و متعهد به استفاده گسترده از Harvester دارای گواهینامه ETL است®، که از طریق برنامه اجاره تجهیزات جدید CMGL ایمن شد. “شیشه” به دلیل تهیه و احیای ژنتیک بسیار کمیاب شاهدانه ، مانند سویه اصلی OG Kush مشهور است.

اخبار مرتبط  آشپزخانه ژاپنی Yoshinoya بازی دیجیتالی خود را ارتقاء داد ، برنامه وفاداری برتر شرکت ، برنامه موبایل و بستر های نرم افزاری تحویل را راه‌اندازی کرد

“جامعه شاهدانه و کنف در اوکلاهما به طور خارق العاده ای پذیرای برداشت کننده بوده اند®، “گفت تینا کرافورد، مدیر عملیات در کورتیس ماتس ، “از طریق برنامه لیزینگ ما برخی از موانع مالی را که مانع ورود افراد به کشت شاهدانه می شد ، از بین بردیم و ما از داشتن نقشی تسهیل کننده در چنین بازارهای سریع در حال رشد هیجان زده هستیم.”

وی گفت: “ما نه تنها می خواهیم بهترین فناوری را به مشتریان خود ارائه دهیم ، بلكه تلاش می كنیم كه تجربه آنها را تا حد ممكن مقرون به صرفه كنیم.” رابرت مانس، رئیس جمهور و مدیر عامل شرکت Curtis Mathes ، “برنامه لیزینگ ما به طور باورنکردنی مورد استقبال قرار گرفته است زیرا این فرصت را به مشتریان ما می دهد تا هزینه های سرمایه و عملیاتی خود را به طور قابل توجهی کاهش دهند.”

اخبار مرتبط  WEKO برای ارائه روشی جدید برای استفاده از Polygiene؛ پاشش به معنای صرفه جویی است

درباره شرکت Curtis Mathes (TLED): TLED در تحقیق ، توسعه ، ساخت و فروش پیشرفته ترین حالت روشنایی حالت جامد (SSL) در صنایع مختلف فن آوری های روشنایی مخصوص فرکانس متمرکز شده است. www.curtismathes.com / www.cmgrowlights.com / کانال YouTube®

اظهارات رو به جلو: این بیانیه مطبوعاتی حاوی “اظهارات آینده نگرانه” است ، زیرا این اصطلاح در قانون اصلاح دعوی در اوراق بهادار خصوصی 1995 تعریف شده است. چنین اظهارات آینده نگرانه براساس انتظارات فعلی است و شامل خطرات و عدم اطمینان های ذاتی است ، و می تواند نتایج و نتایج واقعی را ایجاد کند با انتظارات فعلی تفاوت اساسی دارند. هیچ گزارشی آینده نگر قابل تضمین نیست. اظهارات رو به جلو در بیانیه مطبوعاتی باید همراه با بسیاری از عدم قطعیت ها که بر تجارت TLED تأثیر می گذارد ارزیابی شود و TLED هیچ تعهدی برای بروزرسانی علنی هر بیانیه آینده نگر ، چه در نتیجه اطلاعات جدید ، رویدادهای آینده یا غیر آن ، ندارد.

اخبار مرتبط  اندازه گیری ، پیش بینی و صنعت تجزیه و تحلیل بازار چای Foodservice ایالات متحده 2020-2024

SOURCE Curtis Mathes Corporation

لینک های مربوطه

http://www.curtismathes.com