MISSION® از ماسک ورزشی قابل تنظیم در تمام فصول که در انتظار ثبت اختراع است ، رونمایی می کند

ماسک چند لایه Adjustable Sport Mask MISSION به گونه ای طراحی شده است که برای تمرینات و مسابقات کاملاً مناسب ورزشکاران و علاقه مندان به تناسب اندام است. بند الاستیک نرم و قابل تنظیم ، امکان تناسب سفارشی را فراهم می کند و طراحی چند لایه و کم نمای محافظت از عناصر را بدون از بین بردن قابلیت تنفس فراهم می کند. Adjustable Sport Mask از MISSION با فناوری VaporActive-آزاد می شود تا ورزشکاران را خشک ، خنک و راحت نگه دارد.

MISSION از حوله های خنک کننده برنده جایزه و گترهای چند لایه گرفته تا کلاه و دنده سر در تمام فصل ، همیشه بر حمایت از ورزشکاران امروزی با راه حل های نوآورانه برای عملکرد و بهبود آنها متمرکز بوده است. ماسک ورزشی قابل تنظیم جدید از MISSION همچنان بر اساس میراث توسعه محصولاتی است که ابتدا خواسته های شدید ورزشکاران را برآورده می کنند ، این بدان معناست که آنها خواسته های همه افراد را چه در محل کار و چه در بازی برآورده می کنند. از تیم های فوتبال حرفه ای گرفته تا تیم های فوتبال کالج و دپارتمان های ورزشی دبیرستان ، پاسخ به ماسک ورزشی قابل تنظیم MISSION جدید باورنکردنی بوده است.

اخبار مرتبط  Blenders Eyewear اعلامیه BOGO جمعه سیاه ، معاملات دوشنبه سایبری

کایل کاسکی، مربی Running Backs ، شیرهای دیترویت گفت: “ماسک قابل تنظیم ورزشی ، کاربردی ترین و راحت ترین ماسک موجود در بازار است. بعضی اوقات فراموش می کنم که آن را پوشیده ام.”

وی گفت: “MISSION همیشه ارائه محصولاتی را ارائه می دهد كه بهترین فن آوری و حفاظت را در اختیار ورزشكاران قرار دهند و این با ماسك ورزشی چند لایه قابل تنظیم جدید در جلو و مركز است.” کریس والتا، بازیکن سابق NFL ، بنیانگذار و مدیر کل MISSION. “این واقعاً هیجان انگیز است که می بینیم تیم های ورزشی حرفه ای و دانشگاهی از ماسک ورزشی چند لایه قابل تنظیم در حین حضور در زمین استفاده می کنند. این گواهی واقعی برای نوآوری های MISSION است که خواسته های بزرگترین ورزشکاران جهان را برآورده می کند.”

اخبار مرتبط  واردات برادران زیاد ، اهداکنندگان مواد غذایی لبنانی را برای کمک به قربانیان ویرانی بیروت گرد هم می آورد

MISSION با فروش بیش از 40 میلیون واحد لوازم جانبی و خنک کننده MISSION در بیش از 20،000 فروشگاه در سراسر ایالات متحده از سال 2012 ، بدون تردید به عنوان یک پیشگام و پیشرو در تنظیم لوازم جانبی تنظیم شده است.

ماسک ورزشی چند لایه قابل تنظیم قابل تنظیم MISSION اکنون در MISSION.com و Amazon.com در دسترس است و به زودی در خرده فروشان سراسر کشور در دسترس خواهد بود. خط جدید MISSION توسط یک کمپین چند میلیون دلاری رسانه ملی در ابتکارات تلویزیونی ، چاپی ، اجتماعی ، دیجیتالی و مردمی پشتیبانی خواهد شد.

اخبار مرتبط  هیئت رئیسه USPS کمیته نامه انتخاب دو حزب را اعلام کرد

درباره ماموریت®:
در سال 2009 توسط گروهی از ورزشکاران کلاس جهانی از جمله تاسیس شد سرنا ویلیامز، دویان وید و درو بریز، ماموریت® پیشگام فناوری های دما برای بهبود عملکرد و بازیابی برای مصرف کنندگان فعال در همه جا است. با طراحی متفکرانه و فن آوری پیشرفته ، MISSION® مجموعه گسترده ای از فناوری های دما را ایجاد کرده است که برای کمک به شما در انجام کارهای بیشتر ، دستیابی بیشتر و لذت بردن بیشتر به شما کمک می کند. تمام محصولات MISSION از پارچه های سبک ، فوق العاده نرم ، انحصاری و اختصاصی با فناوری هایی ساخته شده اند که در هر شرایطی شما را راحت نگه می دارند. برای اطلاعات بیشتر ، به www.mission.com مراجعه کنید وmissioncooling را در اینستاگرام و فیس بوک دنبال کنید.

ماموریت منبع

لینک های مربوطه

http://www.mission.com