Mountain America با اهدای بیش از 50،000 وعده غذایی در آریزونا ، آیداهو و یوتا ، به پشتیبانی خود از بانک های محلی غذا ادامه می دهد

تغذیه آمریکا تخمین می زند که تقریباً 17 میلیون آمریکایی دیگر اکنون به دلیل شیوع ویروس کرونا ویروس غذایی ناامن محسوب می شوند ، به این معنی که 54 میلیون آمریکایی در حال حاضر غذای کافی ندارند. از ماه مارس ، بانک های مواد غذایی افزایش تقاضا را تجربه کرده اند ، در حالی که به دلیل ثبت تقاضای فروشگاه های مواد غذایی ، کمک های مالی کمتری انجام می شود. افزایش شدید تقاضای کمک و کاهش اهدای فروشگاه های مواد غذایی ، اهدای فردی و شرکتی را از اهمیت بیشتری برخوردار کرده است.

استرلینگ نیلسن ، رئیس جمهور و مدیر اجرایی اتحادیه اعتباری کوهستان آمریكا می گوید: “كوهستان آمریكا افتخار دارد كه در این دوران دشوار با اهدا به بانك های مواد غذایی محلی از جامعه حمایت كند.” “COVID-19 تأثیری ماندگار بر بسیاری از افراد و خانواده ها داشته است و ما از بانک های مواد غذایی به خاطر تعهدشان در مبارزه با گرسنگی و ایجاد امید تشکر می کنیم.”

اخبار مرتبط  Webnovel جوایز Spirity Webnovel را بهار سال 2020 راه اندازی می کند تا نویسندگان با استعداد بیشتری را پرورش دهد

امسال کوه آمریکای بیش از حد کمک کرده است 32000 دلار به انبارهای غذایی محلی ، کمک به تغذیه بیش از 150،000 نفر در پنج ایالت.

بهار گذشته ، برنامه مسابقه کارمندان کوهستان آمریکا اهدا کرد 20300 دلار به بانکهای محلی غذا ، بیش از 100000 وعده غذایی به افراد و خانواده ها در داخل ارائه می دهد آریزونا، آیداهو، نوادا، نیومکزیکو، و یوتا. Mountain America ، با مشارکت USANA Kids Eat ، اخیراً 80 کوله پشتی پر از غذا را به باشگاه دختران و پسران Lied در شهر “سالت لیک. در ماه سپتامبر ، به عنوان بخشی از ابتکار عمل ماهانه مراقبت سالانه ، نزدیک به 100 کارمند کوهستان امریکا در بانک غذایی یوتا ، USANA Kids Eat و آیداهو فود بانک برای مرتب سازی و بسته بندی غذا خدمت کردند.

اخبار مرتبط  iHerb روش های جدید هیجان انگیزی را برای کسب اعتبار اعلام می کند

درباره اتحادیه اعتباری Mountain America
با بیش از 950،000 عضو و 11 میلیارد دلار در دارایی ها ، اتحادیه اعتباری Mountain America در مسیر درست به اعضای آنها کمک می کند تا به آنها در شناسایی و دستیابی به رویاهای مالی خود کمک کند. Mountain America انواع محصولات و خدمات راحت و انعطاف پذیر و همچنین مشاوره به موقع مناسب را به مصرف کنندگان و مشاغل ارائه می دهد. اعضا از دسترسی به فناوری پیشرفته بانکداری همراه ، بیش از 95 شعبه در پنج ایالت و بیش از 50،000 دستگاه خودپرداز بدون هزینه بهره مند می شوند. کوهستان آمریکا – شما را به جلو راهنمایی می کند. اطلاعات بیشتر در macu.com.

اخبار مرتبط  100٪ ظرفیت و 40٪ افزایش توان برای Pet Lovers Center

SOURCE اتحادیه اعتباری Mountain America

لینک های مربوطه

http://www.macu.com