ماسک ها و گترهای دو لایه Safe + Health بیش از دستورالعمل های ایمنی CDC هستند که به جلوگیری از شیوع ویروس کرونا کمک می کند

NEWPORT، R.I.، 8 دسامبر 2020 / PRNewswire / – Safe + Health 100٪ ماسک ضد میکروبی با عملکرد بالا ، قابل استفاده مجدد و ساخته شده در ایالات متحده است که نیازهای CDC برای پوشش صورت را برآورده می کند.

در جدیدترین گزارش CDC Morbibility and Mortality ، CDC هشدار داده است كه ایالات متحده وارد “مرحله انتقال سطح بالا” شده است زیرا هوای سردتر و فصل تعطیلات در حال انجام است و آمریكایی ها را به داخل خانه سوق می دهد و گفت كه “استفاده مداوم و صحیح” از ماسک های صورت برای اهلی کردن ویروس بسیار مهم است. در این گزارش آمده است: “اکنون شواهد قانع کننده از مزایای ماسک های صورت پارچه ای برای کنترل منبع (محافظت از دیگران در برابر شما) پشتیبانی می کند”.

وی ادامه داد: ماسک ها و گترهای ما با پارچه ای با تکنولوژی بالا ساخته می شوند و درمان ضد میکروبی (با 99.95٪ از بین بردن ویروس) بیش از نیاز CDC برای پوشش صورت است. استوارت جانستون، رئیس ایمن + سلامت / مدیر عامل “ما یک زنجیره تأمین پوشش صورت با تولید و تولید 100٪ از تولیدات جهانی در سطح جهانی ایجاد کردیم که می تواند ماهانه میلیون ها ماسک برای مبارزه با شیوع COVID-19 تهیه کند. ما از دستورالعمل های CDC پیروی می کنیم و همچنین رئیس جمهور منتخب خود را تسهیل می کنیم. دستورالعمل 100 روزه استفاده از جو بایدن برای استفاده از ماسک. “

اخبار مرتبط  محصولات طنز از "شوخی های ناشناس" ، راهی بی نظیر برای ارسال شوخی های ناشناس

رابرت ردفیلد، رئیس CDC ، ماسک ها را “مهمترین ابزار بهداشت عمومی” در مبارزه با ویروس کرونا می نامد. تحقیقات در حال رشد نشان می دهد که استفاده گسترده از ماسک می تواند تعداد زیادی از انسانها را نجات دهد و از خسارت اقتصادی جلوگیری کند. تجزیه و تحلیل گلدمن ساکس تخمین زده است که افزایش 15 درصدی پوشش جهانی می تواند از قفل شدن جلوگیری کند و خسارات اقتصادی را تا 1.0 تریلیون دلار. CDC در این گزارش گفت: استفاده از ماسک در داخل خانه (در مدرسه و محل کار) بسیار مهم است. آژانس اکنون استفاده از ماسک را در هر مکان در ملاقات عمومی ، بلکه در خانه نیز توصیه می کند.

آقای جانستون ادامه داد: “ایمنی محل کار شماره یک نگرانی ما است.” “کارمندان می توانند با پیروی از دستورالعمل های CDC میزان انتشار COVID-19 را کاهش دهند. شرکت ها و دولت ها همچنین می توانند با ارائه بالاترین کیفیت و ایمن ترین پوشش صورت به کارمندان خود ، از دست دادن بهره وری و همچنین مواجهه با هزینه های زیاد را کاهش دهند – ماسک ایمن + صورت یا محصولات محافظ گردن / صورت ایمن + گتر. ”

اخبار مرتبط  آمینوفاکت ها برای کمک به مصرف کنندگان در درک تأثیرات گزینه های مکمل غذایی تاسیس شده است

Safe + Heath مشتریان قابل توجه زیادی دارد. از جمله شرکتهای Fortune 100 ، متخصصان پزشکی ، مقامات عالی رتبه دولتی ، بزرگترین پیمانکاران عمومی جهان و ورزشکاران حرفه ای با مشخصات عالی. همه آنها ایمنی و راحتی ماسک های ما را تأیید می کنند. ماسک ایمن + صورت تنها ماسک با کارایی بالا است که استفاده از آن برای یک روز کاری کامل راحت است.

ماسک و گترهای Safe + Health 99.95٪ باکتری ها و ویروس ها را از بین می برد. درمان تزریق پارچه به دقت در آزمایشگاه های ایالات متحده آمریکا و اروپا آزمایش شده است و عملکرد خواص ضد میکروبی را اثبات می کند. یکی دیگر از ویژگی های منحصر به فرد این است که محصولات ما برای بیش از 50 شستشو بدون تخریب عملکرد میکروب کشی قابل استفاده است. از آنجا که ماسک ها می توانند بیش از 50 برابر استفاده شوند ، هزینه روزانه (0.20 دلار سنت) کمتر از ماسک های ارزان قیمت یکبار مصرف است. در نتیجه ، در مقایسه با ماسک های یکبار مصرف ، حداقل تأثیر زیست محیطی وجود دارد (اکنون محل های دفن زباله را پر می کند و به اقیانوس می ریزد و به زندگی دریا در سراسر جهان آسیب می رساند).

اخبار مرتبط  AAK توماس Bergendahl را به عنوان مدیر ارشد مالی جدید منصوب می کند

ماسک های سفارشی در دسترس هستند – برای مطابقت با مارک تجاری و آرم سازمان شما. شرکتهای زیادی از قبل محصولات ما را به عنوان بخشی از لباس فرم به نیروی کار خود عرضه می کنند. ایمن نگه داشتن نیروی کار خود در عین حفظ یک تصویر حرفه ای و مارک دار.

برای اطلاعات بیشتر لطفا تماس بگیرید استوارت جانستون، [email protected]، (401) 835-8150.

درباره Safe + Heath: ما امروز بهترین و ایمن ترین محصولات موجود در بازار را ایجاد کردیم – ماسک صورت + ایمن و گردن گتر Safe + Gaiter. در اینجا بیشتر بیاموزید: https://www.safehealthinc.com

درباره CDC: مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری ها آژانس اصلی فدرال ایالات متحده است که از آمریکا در برابر تهدیدات بهداشتی ، ایمنی و امنیتی محافظت می کند. در اینجا بیشتر بیاموزید: https://www.cdc.gov/

SOURCE Safe Health Inc.

لینک های مربوطه

https://www.safehealthinc.com/