مارک های Next Frontier Treehouse Biotech را به دست می آورند

“Treehouse در حال تعیین استانداردهای جدید کیفیت ، نوآوری و تعالی علمی در تولید کانابینوئیدهای طبیعی و مصنوعی و همچنین سایر مواد آلی است.” جیک بلک، دکترا ، بنیانگذار و مدیر ارشد علمی Treehouse. “به همراه مارک های Next Frontier ، ما در حال تولید نسل بعدی محصولات نوشیدنی و بهداشتی پایه کنف برای توزیع جهانی هستیم.”

اخبار مرتبط  با ادامه روند ملی تودرتو ، دو برابر تقاضا برای اصلاح مجدد چوب N-Hance افزایش می یابد

وی ادامه داد: “مارک های بعدی Frontier” در حال جمع آوری سبد متنوعی از مارک های مصرف کننده سریع است که بر صنایع نوشیدنی الکلی و غیر الکلی و بهداشتی کنف تمرکز دارند. جیسون راث، بنیانگذار و مدیر ارشد استراتژی مارک های Next Frontier. “Treehouse که مارکهای بعدی است” ششم کسب سال ، توسعه محصول جدید ، نوآوری و تولید GMP را برای سلامتی مبتنی بر شاهدانه Next Frontier Brands هدایت می کند نمونه کارها.”

درباره مارک های بعدی بعدی
Next Frontier Brands یک ارائه دهنده بین المللی کالاهای مصرفی با سرعت بالا است که به ارائه مارک های بهداشتی برتر نوشیدنی و کنف به مصرف کنندگان در سطح جهان اختصاص دارد. این شرکت در حال حاضر یک پلت فرم از مارک های مصرف کننده با بیش از 100 SKU محصول را برای توزیع بین المللی در اختیار دارد و مارک های اضافی را به طور فعال در دست دارد. دفتر مرکزی مارکهای بعدی در بولدر ، کلرادو، با دفاتر اضافی در لندن و نیوزلند.

درباره Treehouse Biotech
Treehouse Biotech پیشگام ارائه دهنده جداسازیهای خالص کانابینوئید ، مواد تقطیر با طیف گسترده و فرمولاسیونهای سفارشی کانابینوئید برای صنعت کانابینوئید مبتنی بر کنف است. توسط تیمی از دکتری تاسیس شده است. دانشمندان ، Treehouse از روشهای پیشرفته علمی و روشهای خوب تولید برای تولید انواع مواد تشکیل دهنده کانابینوئید استفاده می کند و دارای حقوق مالکیت معنوی مهمی در زمینه های استخراج و اصلاح کانابینوئید و تهیه کانابینوئیدهای مصنوعی است.

اخبار مرتبط  KIND Skyline City New York را به عنوان ادای احترام به راهپیمایی های پراید لغو شده در سراسر جهان و ادای احترام به جنبش حقوق LGBTQ

منبع مارک های بعدی