خانواده های ستاره آبی و شماره خواب در زمان های دشوار از خانواده های نظامی تجلیل و پشتیبانی می کنند

تلاش های مشترک در ماه اکتبر ، از طریق مسابقه “متشکرم ، نظامی” از خانواده های ستاره آبی ، جایی که اعضای ارتش و خانواده های آنها برای گرفتن یکی از سه تختخواب هوشمند Sleep Number 360 وارد شدند. سپس در ماه نوامبر ، در طول ماه تقدیر از خانواده نظامی ، Sleep Number از برخی بازیکنان NFL مارکی استفاده کرد تا خانواده های برنده را با تخت های جدید خود غافلگیر کرده و خواب با کیفیت به آنها هدیه دهد.

که در دالاس، گیرنده گسترده Cowboys CeeDee Lamb به تعجب و افتخار Wounded Warrior ارتش تگزاس متخصص گارد ملی کمک کرد دون هوگان و خانواده اش

که در مینه سوتا، کوارترب وایکینگ ها پسر عموهای کرک به افتخار نیروی دریایی دریایی کمک کرد جان گونتر در روز تولد او هوگان ، گینتر و خانواده هایشان هرکدام یک تحویل غافلگیرانه از تختخواب های هوشمند Sleep Number 360 و محصولات NFL را دریافت کردند.

شماره خواب نیز سخاوتمندانه اهدا کرد 100000 دلار به خانواده های ستاره آبی برای حمایت از برنامه های خواب و سلامتی برای خانواده های نظامی. در سال 2014 ،SleepNumber از #BSFSurvey ما کشف کرد که یک سوم کودکان نظامی به دلیل استقرار والدین خود ، مشکلات خواب را تجربه کرده اند. تأمین خواب با کیفیت به کودکان و خانواده ، اصلی ترین وظیفه Sleep Number در بهبود زندگی با شخصی سازی تجربیات خواب است.

اخبار مرتبط  کافه Cajun Razzoo با تمام پرندگان سرخ شده در ترکیه صحبت می کند

از آنجا که همکاری آنها شش سال پیش آغاز شده است ، Sleep Number اهدا کرده است 750،000 دلار در بودجه خانواده های ستاره آبی. این به 700000 خانواده نظامی که از طریق خانواده های ستاره آبی دسترسی رایگان به پشتیبانی ، رویدادها و منابع دسترسی دارند ، ترجمه شده است. علاوه بر این ، آنها صدها مرحله اهدا را با ارزش بیش از 160،000 دلار – اهدای محصولاتی مانند تختخواب های هوشمند Sleep Number 360 و کیت های خواب خوب به #MilFams.

اخبار مرتبط  Yahyn فناوری تغییر بازی را به سیستم عامل خود معرفی می کند

برای عکس های بیشتر ، به پیوند اینجا مراجعه کنید: پیوند

درباره خانواده ستاره آبی
Blue Star Families با اتصال تحقیقات و داده ها به برنامه ها و راه حل ها ، از جمله ابزارهای توسعه شغلی ، رویدادهای محلی جامعه برای خانواده ها و حمایت از مراقبان ، جوامعی را ایجاد می کند که از خانواده های نظامی حمایت می کنند. از زمان تأسیس آن در سال 2009 ، خانواده Blue Star ده ها هزار داوطلب را درگیر کرده و به بیش از 1.5 میلیون عضو خانواده نظامی در سراسر کشور خدمت می کند. با خانواده های ستاره آبی ، خانواده های نظامی می توانند در هر کجا که هستند پاسخ چالش های خود را پیدا کنند. برای اطلاعات بیشتر ، به bluestarfam.org مراجعه کنید.

درباره شماره خواب
فرد هسته اصلی شماره خواب است. شرکت هدفمند ما متشکل از بیش از 4،300 عضو تیم پرشور است که با شخصی سازی تجربیات خواب به وظیفه ما در بهبود زندگی اختصاص داده شده اند. تختخواب های هوشمند 360 درجه ما برای هر خواب می توانند راحتی قابل تنظیم و جداگانه ای را برای خواب با کیفیت اثبات شده فراهم کنند. ما در تلاشیم تا از طریق خواب با کیفیت بالاتر رفاه جامعه را بهبود ببخشیم ، تقریباً 13 میلیون زندگی را بهبود بخشیده ایم.

اخبار مرتبط  درآمد بازار مسواک الکتریکی با ارزش 4.8 میلیارد دلار تا سال 2030: P&S Intelligence

علم و داده های خواب پایه و اساس نوآوری های ما هستند. 360 تختخواب هوشمند برنده جایزه ما از فناوری اختصاصی SleepIQ® ما – با یادگیری تقریباً 8 میلیارد ساعت داده خواب بسیار دقیق – برای ایجاد آسایش بدون دردسر و بینش های بهداشتی خواب فرد ، از جمله نمره روزانه SleepIQ® شما بهره مند می شوند.

برای خواب که زندگی را تغییر می دهد ، به SleepNumber.com یا یکی از 600 فروشگاه Sleep Number® ما مراجعه کنید. اطلاعات بیشتر در اتاق خبر و سایت روابط سرمایه گذاران موجود است.

خانواده خانواده ستاره آبی ؛ شماره خواب

لینک های مربوطه

http://www.SleepNumber.com