مارک Scotch-Brite Che با تشویق ، نه میکروب با راهنمای هدیه تعطیلات

از لباس خواب با مضمون ضد عفونی کننده و ضد عفونی کننده واقعی ، گرفته تا اسکرابر توالت خیره کننده و “تمیز کردن قلب من“تی شرت ، مصرف کنندگان می توانند در این فصل به جای استفاده از میکروب به تشویق تعطیلات کمک کنند ، و به شروع بسیار ضروری این فصل تعطیلات کمک می کنند. راهنمای هدیه همچنین شامل تمیز کننده آماده استفاده برای ضد عفونی کننده TB Quat 3M است که اخیراً توسط آژانس حفاظت از محیط زیست ایالات متحده (EPA) برای ادعای قتل علیه SARS-CoV-2 ، ویروسی که باعث COVID-19 می شود. بهترین بخش؟ همه موارد راهنمای هدیه تعطیلات با نام تجاری Scotch-Brite رایگان هستند ، در حالی که تجهیزات از طریق 23 دسامبر 2020.

“هرگز در وحشیانه ترین رویاهای خود تصور نمی کردم که ضد عفونی کننده باشد فیلیپس گفت: “مورد داغ سال ، اما همین است!” “راهنمای هدیه تعطیلات با نام تجاری Scotch-Brite knowing با دانستن اینکه لیست آرزوهای تعطیلات همه امسال متفاوت است ، ایجاد شد. این برند نه تنها ابزار تمیزکننده و ضد عفونی کننده واقعی و ضدعفونی کننده ای است ، بلکه به مردم انگیزه می دهد تا هنگام پاک کردن و ضدعفونی کردن از آن لذت ببرند – چیزی که همیشه خیلی هیجان انگیز نیست. “

وی افزود: “با توجه به اهمیت نظافت در سال 2020 ، جای تعجب نیست كه دو سوم آمریكایی ها ادعا می كنند با دیدن وسایل نظافتی كه در قفسه های فروشگاه ذخیره می شوند احساس آرامش یا هیجان می كنند.” بت ادینجر، معاون رئیس بخش مراقبت در منزل 3M. “ما راهنمای هدیه تعطیلات مارک Scotch-Brite to را معرفی کردیم تا علاوه بر کمک به مراقبت از منزل و سلامتی مصرف کنندگان ، بلکه در یک زمان فوق العاده چالش برانگیز و استرس زا لبخند را به لب مردم بیاورد.”

اخبار مرتبط  ASSA ABLOY: گزارش فصلنامه Q2 2020

اسکاچ ظرفشویی™ موارد راهنمای هدیه BRAND HOLIDAY
برای سفارش از راهنمای هدیه تعطیلات با نام تجاری Scotch-Brite ، مصرف کنندگان می توانند به Scotch-Brite.com/GiftGuide مراجعه کرده و از بین 14 مورد مختلف در چهار گروه الهام گرفته از نظافت ، تعداد محدودی را انتخاب کنند. راه افتادن سه شنبه ، 8 دسامبر 2020 از طریق جمعه 11 دسامبر 2020 در 11:00 قبل از ظهر. EST، دسته جدید هدایا برای هدیه دادن در دسترس خواهد بود. در حالی که تجهیزات لازم به پایان می رسد ، مصرف کنندگان باید نام و نام خانوادگی ، آدرس حمل و نقل و ایمیل خود را وارد کنند. محدودیت یک مورد هدیه برای هر نفر. راهنمای هدیه تعطیلات شامل موارد زیر است:

 • اسکراب و استریل به سبک: برای هدیه دادن در دسترس است 8 دسامبر
  • هودی “ضد عفونی کننده و اسفنج و اسکرابر توالت و ظرفهای ظرفشویی”
  • تی شرت “تمیز کردن کاردیو من است”
  • ظرف شویی بدون خراش کنترل پیشرفته و صابونی Bedazzled
  • اسکرابر توالت یکبار مصرف Bedazzled
 • Après تمیز کردن لوکس: برای هدیه دادن در دسترس است 9 دسامبر
  • لباس خواب “رویای ضد عفونی کننده”
  • ماسک خواب “خدایا … خانه تمیز است و من لیاقت این کار را دارم”
  • کتانی مخمل خواب دار “تمیز همه چیز را تغییر می دهد”
  • کیت آرامش “من آمدم ، تمیز کردم ، سرد شدم”
 • هدیه ای که برنمی گردند: برای هدیه دادن در دسترس است 10 دسامبر
  • مواد غذایی مخصوص جوراب زنانه و اسکراب
  • کیت زنده ماندن “مهمان من حمام را خراب کرد”
  • مجموعه هدیه “اعتماد به نفس تمیز”
 • Merry & Brite: برای هدیه دادن در دسترس است 11 دسامبر
  • نقاط اسکراب پیشرفته براق کننده درخت کریسمس درخشان
  • گواهینامه هدیه Merry Maids “تقویت کننده های تمیزکاری اینجا هستند”
  • تقویم “2021” ابزار تمیز کردن بی نظیر فصلی

دارایی های بصری را برای راهنمای هدیه تعطیلات برند Scotch-Brite بارگیری کنید اینجا.

اخبار مرتبط  آخرین اثر منتشر شده از نویسنده ادگار آلوارز ، "چه اتفاقی افتاده است" ، داستانی مبتنی بر وقایع واقعی در مورد زندگی یک جوان سالوادواری ، که با عزم راسخ موفق می شود از موانع مختلفی که زندگی برای او پیش می آید عبور کند - español USA - انگلیسی

نتایج نظرسنجی تمیز کردن برند SCOTCH-BRITE
در حالی که ثابت شده است که سال 2020 سالی پر از تغییرات مداوم است ، اما یک چیز ثابت مانده است – نیاز به تمیز کردن. به همین دلیل جای تعجب نیست که:

 • 70 درصد آمریکایی ها موافق هستند که تمیز نگه داشتن خانه هایشان امسال بیش از هر زمان دیگری چالش برانگیز است و 66 درصد اظهار داشتند که نگه داشتن پاکسازی نسبت به توجه بچه ها به یادگیری مجازی دشوارتر است.
 • دو سوم آمریکایی ها (67 درصد) اعتراف می کنند که وقتی سرانجام قفسه های مواد ضد عفونی کننده و ضد عفونی کننده کاملاً ذخیره شده را مشاهده می کنند ، احساس آرامش یا هیجان می کنند.
 • 82 درصد آمریکایی ها انتظار دارند هدیه هایی بگیرند که کمتر از لوازم تمیز کردن مفید باشد.

3M ضد عفونی کننده مورد تایید EPA برای استفاده در برابر ویروسی که باعث کوید 19 می شود
پاک کننده آماده استفاده برای ضدعفونی TB از 3M اخیراً توسط سازمان حفاظت محیط زیست به دلیل ادعای کشتن علیه SARS-CoV-2 ، ویروسی که باعث ایجاد COVID-19 می شود ، در سطوح سخت و غیر متخلخل تایید شده است. تمیز کننده آماده استفاده برای ضد عفونی کننده TB Quat 3B که مدت زیادی برای تمیز کردن ، بوگیری و ضد عفونی کنندگی آن در ترافیک بالا از جمله بیمارستان ها ، خانه های سالمندان ، مدارس ، هتل ها و ساختمانهای اداری مورد استفاده قرار گرفته است ، هم اکنون در یک بطری اسپری مناسب برای استفاده مصرف کنندگان موجود است در کل خانه.

SCOTCH-BRITE ™ مارک تجاری برای تمیز کردن به یک دلیل
Scotch-Brite ™ Brand به عنوان بخشی از برنامه تعطیلات خود ، مفتخر است که با Cleaning for a Reason ، یک سازمان غیر انتفاعی که خدمات نظافت منزل رایگان را به بیماران مبارزه با سرطان ارائه می دهد ، شریک است. با حمایت Scotch-Brite ™ Brand ، خانه های 3000 بیمار اضافی در سال 2021 تمیز می شود.

اخبار مرتبط  تیم میزبان تغییر سیاست DHS در میان همه گیری های COVID-19 را محکوم می کند

وی گفت: “یک محیط تمیز برای بیماران مقابله با سرطان و حتی بیشتر از آن در طی همه گیری ضروری است.” Sandy Wolfrum، مدیر توسعه موسسات خیریه ISSA ، سازمان غیرانتفاعی والدین برای نظافت به یک دلیل. “ما به بسیاری از آمریکاییانی که تحت درمان هستند ، خدمات تمیزکاری ارائه می دهیم و سهم Scotch-Brite … Brand به ما امکان می دهد تأثیر قابل توجهی در زندگی این افراد مستحق داشته باشیم. ما از همکاری و پشتیبانی آنها سپاسگزاریم.”

برای اطلاعات بیشتر در مورد مارک Scotch-Brite ™ ، به Scotch-Brite.com مراجعه کنید و مارک Scotch-Brite on را در فیس بوک ، اینستاگرام ، توییتر و Pinterest.

* The Scotch-Brite نظرسنجی مارک توسط Wakefield Research در میان 1000 بزرگسال ایالات متحده با سن بالای 18 سال انجام شد بین 27 اکتبر و 2 نوامبر سال 2020، با استفاده از یک دعوت نامه ایمیل و یک نظرسنجی آنلاین. سهمیه ها برای اطمینان از بازنمایی قابل اعتماد و دقیق جمعیت بزرگسالان ایالات متحده ، بالای 18 سال تعیین شده است.

در باره 3M
در 3M (NYSE: MMM) ، ما علوم را به روشهای مشترک برای بهبود زندگی روزمره اعمال می کنیم. با 32 میلیارد دلار در فروش ، 96000 کارمند ما با مشتریان در سراسر جهان ارتباط برقرار می کنند. در مورد راه حل های خلاقانه 3M برای مشکلات جهان در www.3M.com یا در Twitter @ 3M یا @ 3MNews بیشتر بدانید.

درباره تمیز کردن به یک دلیل
تمیز کردن به دلایلی غیرانتفاعی است که خانه های خانگی که با سرطان دست و پنجه نرم می کنند را به طور رایگان تمیز می کند – ممکن است هر زن ، مرد یا کودکی تحت درمان سرطان اقدام کند. ما در کل با شرکت های حرفه ای نظافت شریک هستیم ایالات متحده و کانادا برای اهدا این تمیز کردن ها برای کسب اطلاعات بیشتر ، به سایت cleanforareason.org بروید.

منبع 3M

لینک های مربوطه

www.3m.com