شرکای Highlander در فروش موفق Truck Hero شرکت می کنند

دالاس، 8 دسامبر 2020 / PRNewswire / – Highlander Partners (“هایلندر”) امروز اعلام کرد که آنها توافقنامه قطعی را منعقد کرده اند که بر اساس آن کنسرسیومی به رهبری ل Catterton و شرکت های وابسته به آن علاقه کنترل کننده به Truck Hero پیدا خواهند کرد®، شرکت (“شرکت”) ، ارائه دهنده اصلی لوازم جانبی عملکردی پس از فروش برای کامیون های وانت و جیپ® وسایل نقلیه.

هایلندر لوند اینترنشنال را خریداری کرد (“لوند“) که در آوریل 2011 و پس از نه خرید افزودنی ، آن را با Truck Hero در مه 2019 ادغام کرد. با همکاری CCMP Capital (“CCMP”) ، که Truck Hero را از TA Associates در سال 2017 خریداری کرد ، Highlander در رشد Truck Hero به یک رهبر مشهور در خودروهای پس از فروش کمک کرد تجهیزات جانبی. Highlander و CCMP ، در میان سهامداران دیگر ، و مدیر عامل موسس Truck Hero ، یادآوری بیل، سرمایه گذاران معنی دار در شرکت باقی خواهند ماند. مفاد قرارداد اعلام نشده است.

Truck Hero در سال 2007 تاسیس شد ، پیشرو در صنعت ، تولید کننده و بازاریاب لوازم جانبی کامیون و جیپ مارک دار است که تجربه فعالیت های روزمره و سبک های زندگی مشتاقانه مصرف کنندگان را افزایش می دهد. از طریق مهندسی و نوآوری برتر ، ایجاد ارتباط با مشتری و خریدهای استراتژیک ، کامیون هیرو به سرعت رشد کرده است و امروز در محصولات و کانالهای اصلی خود رهبر بی چون و چرای است. این شرکت به عنوان یک شریک قابل اعتماد در جامعه فروشندگان شناخته می شود که محصولات و خدمات تعریف کننده رده را برای آن فراهم می کند و حضور آنلاین پیشرو در فروش مستقیم از طریق RealTruck.com به مصرف کنندگان را ایجاد کرده است.

اخبار مرتبط  Lomax & Wood برنامه تلفن همراه را برای سفارش دهی به پنجره ها و درهای روبرو تنظیم می کند

“ما بسیار خوشحالیم که موفقیتی را که Truck Hero در طول دوره مالکیت ما به دست آورده مشاهده می کنیم. از زمان سرمایه گذاری اولیه ما در لوند، ما می دانستیم که این صنعت برای ادغام آماده شده است و دیدن این فضای خشنود بسیار دلگرم کننده است “. جف ال. هول، رئیس و مدیر عامل Highlander و مدیر Truck Hero. آقای هول افزود ، “بیل یادآوری و تیمش چشم انداز باورنکردنی از خود نشان داده و یک استراتژی عالی را اجرا کرده اند. ل کاترتون یک شریک ایده آل برای بردن Truck Hero به سطح دیگری است. ما از همکاری خود با CCMP کاملاً لذت برده ایم و واقعاً از هماهنگی نزدیک کاری که داشتیم قدردانی می کنیم. این یک نتیجه برجسته برای همه است. “

پیش بینی می شود معامله در سه ماهه اول سال 2021 بسته شود ، به شرط بسته شدن شرایط معمول. جفریز LLC به عنوان مشاور مالی ارشد ، Robert W. Baird & Co. به عنوان مشاور مالی و Ropes & Gray LLP به عنوان مشاور حقوقی Truck Hero فعالیت می کنند. کاتن به عنوان مشاور حقوقی هایلندر خدمت می کند. BofA Securities به عنوان مشاور مالی و Kirkland & Ellis LLP به عنوان مشاور حقوقی این شرکت فعالیت می کنند ل کنسرسیوم کاترتون رهبری کرد. بودجه بدهی توسط Jefferies و BofA Securities تأمین خواهد شد.

اخبار مرتبط  InventHelp راهی برای جلوگیری از چپ شدن صندلی های توالت (SDB-1385) ارائه می دهد

درباره Truck Hero
دفتر مرکزی آن در آن آربر ، میشیگان، Truck Hero طیف کاملی از لوازم جانبی خودرویی مارک دار برای کامیون ها ، جیپ را در اختیار مصرف کنندگان قرار می دهد® وسایل نقلیه و اتومبیل های مارک دار ، دارای عملکرد ، مهندسی ، کیفیت و طراحی پیشرو در بازار. وسعت محصولات Truck Hero گسترده است ، از جمله پوشش های تخت سخت و نرم کامیون ، درپوش کامیون ، آستر تخت ، آستر کف ، مشعل گلگیر ، پله ، کیت تعلیق ، Ventvisors®، جیپ® قطعات خودروی مارک و لوازم جانبی آفرود. مارک های پیشرو در صنعت Truck Hero شامل لوازم جانبی کامیون Advantage ™ ، Alloy USA ™ ، AMP Research است®، هستند.®، خودکار Ventshade®، صنایع BAK®، BACKRACK®، BedRug®، بلمور®، بوشواکر®، Extang®، بوش های هاسکی®، LUND®، N-FAB®، OMIX ™ ، محصولات داد و بیداد®، Retrax®، RoadWorks®، Roll-N-Lock®، آستر ناهموار®، پشته ناهموار®، Stampede ™ ، Superlift®، Tonno Pro®، TruXedo®، تحت پوشش® و یک خرده فروش آنلاین ، RealTruck®. همه شرکت های خانواده Truck Hero به عنوان مارک های برتر شناخته می شوند و در نوآوری پیشرو هستند. برای اطلاعات بیشتر ، لطفا به وب سایت ما به آدرس www.truck-hero.com مراجعه کنید.

اخبار مرتبط  162.6 میلیون دلار صنعت مبلمان پیش دبستانی در سراسر جهان تا سال 2027

درباره شرکای Highlander
Highlander Partners ، L.P یک است دالاسمبتنی بر شرکت سرمایه گذاری خصوصی با بیش از 2 میلیارد دلار دارایی های تحت مدیریت شرکت متمرکز بر سرمایه گذاری در مشاغل در صنایع هدفمند است که در آن مدیران شرکت دارای تجربه عملیاتی و سرمایه گذاری قابل توجهی هستند. Highlander از رویکرد خرید و ساخت سرمایه گذاری استفاده می کند و با کمک به رشد ارگانیک شرکت ها و از طریق خرید ، ارزش ایجاد می کند. برای اطلاعات بیشتر ، به سایت www.highlander-partners.com مراجعه کنید.

SOURCE Highlander Partners، L.P.

لینک های مربوطه

http://www.highlander-partners.com