Alkame و Phase Tea Test بازار کامل فرمول های جدید

لاس وگاس، 8 دسامبر 2020 / PRNewswire / – Alkame Holdings، Inc. ALKM (OTC PINK: ALKM) یک شرکت هلدینگ با معامله عمومی خوشحال است که شرکت تابعه West Coast CoPacker Inc. و Phase Tea ، LLC را اعلام کند. بازار آزمایشی موفقیت آمیزی از چندین فرمول و محصول جدید را که به طور مشترک تولید کرده اند ، به پایان رسانده اند.

آزمایشات اولیه تولید و نمونه ها به طرز باورنکردنی مورد استقبال قرار گرفتند و فاز چای را با Alkame به تولید در مقیاس کامل منتقل کردند. اولین کامیون در حال حاضر تولید و تکمیل شده است که فاز چای به مرکز تحقق آنها برای حمل و نقل قطعی سفارشات آنلاین در حالی که آماده می شوند محصولات خود ، وب سایت تجارت الکترونیکی و توزیع آنلاین را در هفته های آینده آماده کنند ، ارسال می شود.

این اجرای اولیه تکمیل 3 طعم خوشمزه شامل چای فاز و Alkame را شامل چای نعناع ، چای سبز و چای هلو می کند. هر 3 نوشیدنی حاوی 15 میلی گرم CBD در هر بطری و تعداد زیادی از مواد طبیعی و ارگانیک در یک بطری شیشه ای 16 اونس است که محصولات بیشتری به زودی تولید می شوند.

اخبار مرتبط  هایک ویژن برای نیازهای راه حل های جامع هشدار بی سیم ، سیستم AX PRO را به بازار معرفی می کند

مدیر عامل شرکت Phase Tea می گوید: “ما از موفقیت هایی که پس از همکاری با تیم Alkame برای توسعه محصولات خود مشاهده می کنیم بسیار خوشحالیم.” نیکلاس گائتا. “ما شاهد موفقیت های بزرگی در زمینه مشخصات عطر و طعم و پاسخ بسیار خوب در مورد تنظیمات بسته بندی توسعه یافته توسط تیم بوده ایم و از اینکه در هفته های آینده محصولات خود را با هم به بازار عرضه می کنیم بسیار هیجان زده هستیم.”

درباره Alkame Holdings، Inc.

Alkame Holdings، Inc یک شرکت هلدینگ فناوری بهداشت و سلامتی است که با تجارت عمومی عرضه می شود ، و تمرکز آن بر تولیدات قابل مصرف ، نوآورانه و سازگار با محیط زیست است. شرکت های تابعه کاملاً متعلق به این شرکت با استفاده از فناوری انحصاری برای تولید محصولی با چندین ویژگی منحصر به فرد ، محصولات با آب تقویت شده تولید می کنند. این سازمان با راه اندازی و به دست آوردن دارایی های مناسب تجاری ، و با پیگیری برنامه های متعدد با قرار دادن در چندین بخش تجاری نوظهور ، مانند آب بطری مصرفی و محصولات RTD ، محصولات حیوان خانگی خانگی ، باغبانی و برنامه های کشاورزی ، با پشتکار ، در حال ایجاد یک بنیان قوی است. ضد عفونی کننده ها ، و بسیاری دیگر از راه حل های مختلف درمانی مبتنی بر آب برای هر دو سیستم عامل کسب و کار جدید و موجود.

اخبار مرتبط  آزمایشگاه های TurtleTree ، رهبر جهانی شیر مبتنی بر سلول ، TurtleTree Scientific را راه اندازی کرد

برای اطلاعات بیشتر به سایت www.alkameholdingsinc.com مراجعه کنید.

روابط سرمایه گذار Alkame Holdings
وب سایت: www.alkameholdingsinc.com
پست الکترونیک: [email protected]
تلفن: (702) 273-9714

سلب مسئولیت / بندرگاه امن: این نسخه خبری شامل گزاره های آینده نگرانه به معنای قانون اصلاح دادخواست اوراق بهادار است. این بیانیه ها منعکس کننده دیدگاه های فعلی شرکت در رابطه با رویدادهای آینده است که شامل خطرات و عدم اطمینان است. از جمله ، این خطرات شامل این انتظار است که الکام به فروش قابل توجهی دست یابد ، عدم تحقق برنامه یا الزامات عملکرد قراردادهای شرکت ، وضعیت نقدینگی شرکت ، توانایی شرکت در دستیابی به قراردادهای جدید ، ظهور رقبا با منابع مالی بیشتر و تأثیر قیمت گذاری رقابتی. با توجه به این عدم اطمینان ، ممکن است رویدادهای آینده نگر اشاره شده در این نسخه رخ ندهد. این اظهارات توسط سازمان غذا و دارو ارزیابی نشده است. این محصولات برای تشخیص ، معالجه ، معالجه یا جلوگیری از بیماری نیستند.

اخبار مرتبط  مواد آرایشی 'CELL BLOOM' توسط متخصصان کره ای پوست DongKoo Bio & Pharma برای بازگشت در Cosmoprof Asia در هفته دیجیتال

منبع Alkame Holdings Inc.

لینک های مربوطه

https://alkameholdingsinc.com