برای مدت زمان محدودی با شرکت در رستوران های Applebee در آریزونا ، یک میگو دو کرانچ دوقلو با هر استیک فقط با 1 دلار و / یا یک مارگاریتا عالی با 5 دلار اضافه کنید! ایالات متحده آمریکا – انگلیسی انگلیسی

اگر تا به حال با س questionال قدیمی استیک یا میگو دست و پنجه نرم کرده اید ، بیشتر جستجو نکنید. ما جواب شما را می دهیم. هر دو. به هر یک از علاقه مندان استیک مانند سرسبز 8 اونسی بالا ، استیک خیابان بوربن ، یا مریم گلی میگو N ‘Parmesan دوازده میگوی Double Crunch اضافه کنید فقط با یک دلار! این سفارش کمی نیست.

در حالی که توسط محلی خود چرخ می خورید ققنوس ، AZ منطقه Applebee برای به دست آوردن بهترین ها از هر دو جهان ، خود را به یک درمان کنید 5 دلار مارگاریتا کامل. نمای عالی ما Perfect Margarita به سفارش دست ساخته شده و هنگام صرف غذا برای چندین وعده و جرعه های اضافی با یک ظرف شیکر سرو می شود. این معامله دیگری است که برای تصویب شما کاملا “عالی” است.

اخبار مرتبط  InventHelp Inventor چربی های سگ چند منظوره (KOC-1324) را توسعه می دهد

*1 دلار میگو دو نفره خرد شده با هر گونه درخت استیک
پیشنهاد به پایان می رسد 1/3/2021 و یا در حالی که تجهیزات ادامه دارد ناهار خوردن و رفتن.

*5 دلار کامل مارگاریتا
مهمانان باید 21 ساله یا بیشتر باشند تا با مسئولیت پذیری از الکل لذت ببرند. در صورت ممنوع بودن باطل است. پیشنهاد به پایان می رسد 1/3/2021 یا در هنگام ماندگاری لوازم. ناهار خوردن و رفتن به جایی که قانون مجاز اجازه آن را داده است.

اخبار مرتبط  امیدهای سال نو ، شیک سال نو در LC Waikiki

* شرکت در مکان های حق رای دادن RMH در: گیلبرت، گلندیل، سال خوب، لاوین، مسا، پئوریا، ققنوس، پیش فرض، سیرا ویستا، تعجب، توسان.

درباره RMH Franchise
RMH Franchise با 131 مکان به عنوان بزرگترین حق فروش Applebee در جهان شناخته شده است. RMH Franchise یک مکان عالی برای کار ، یک تجربه مهمان که می توانید به آن افتخار کنید و یک پتانسیل شگفت انگیز برای رشد شغلی فراهم می کند. در RMH Franchise ، اعضای تیم به خدمات ، مشاغل خود و تعهد ما نسبت به جامعه و ارتش ایالات متحده افتخار می کنند. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد RMH Franchise ، به سایت www.rmhfranchise.com مراجعه کنید.

اخبار مرتبط  Global Market Insights، Inc. می گوید ارزش بازار نادر قند تا سال 2026 از مرز 1.65 میلیارد دلار عبور می کند.

عکس – https://mma.prnewswire.com/media/1361458/ میگو_دولار_دوزده_دوست_مقدار_میگو_با_هم_قناع_دوست.jpg
عکس – https://mma.prnewswire.com/media/1361457/Perfect_Margarita.jpg

آرم – https://mma.prnewswire.com/media/884880/Applebees_Logo.jpg

SOURCE RMH Franchise Corporation

لینک های مربوطه

www.rmhfranchise.com