واکرنگی شفافیت محیطی را نشان می دهد

– واکرنگی شفافیت زیست محیطی را نشان می دهد و برای اقدامات زیست محیطی ، بهتر از متوسط ​​صنعت ، به نمره C “B” می رسد.

– این بالاتر از میانگین منطقه ای است آسیا از D ، متوسط ​​جهانی C و بالاتر از متوسط ​​بخش خدمات حرفه ای تخصصی D

بمبئی ، هند، 9 دسامبر سال 2020 / PRNewswire / – Vakrangee ، یک شرکت منحصر به فرد مبتنی بر فناوری است که بر ایجاد بزرگترین شبکه در هند از خرده فروشی های آخرین مایل که به جمعیت کم برخوردار کشور خدمت می کنند ، به دلیل اقدام آب و هوایی خود در سال جاری مورد تمجید قرار گرفته و رتبه “B” (در مقیاس پایین “D” تا زیاد ” الف) از CDP (Carbon Disclosure Project) ، یک سازمان غیرانتفاعی است که عملکرد تغییرات آب و هوایی بیش از 9،600 شرکت را در هر سال ارزیابی می کند. این اولین سال درگیری واکرنگی از طریق CDP است.

اخبار مرتبط  Daiya تابستان جدیدترین نوآوری ها را برای مخاطبان جدید به ارمغان می آورد

امتیاز کسب شده توسط شرکت یک امتیاز “B” است که در گروه مدیریت است. گروه مدیریت نشان می دهد که این شرکت اقدامات هماهنگی را در مورد مسائل آب و هوایی انجام می دهد. این بالاتر از میانگین منطقه ای است آسیا از D ، میانگین جهانی C و بالاتر از متوسط ​​بخش خدمات حرفه ای تخصصی D. این اثبات و تشخیص تعهد ثابت و واکرانگی در تلاش برای مبارزه با تغییرات آب و هوا است.

روند نمره دهی و افشای سالانه CDP به طور گسترده ای به عنوان استاندارد طلای شفافیت محیط زیست شرکت ها شناخته شده است.

اخبار مرتبط  افتخارات تعجب آور کاوالان از نخبگان ویسکی ژاپنی

اظهار نظر در مورد این ، دینش ناندوانا، مدیرعامل و مدیرعامل گروه ، واکرنگی Ltd. گفت ، “ما خوشحالیم و مفتخریم که در اولین سال افشای خود که شفافیت محیطی را با افشای CDP نشان می دهند ، “B” قرار گرفتیم. این شناخت نشان دهنده تعهد فعال ما نسبت به مشاغل خنثی از کربن است. در Vakrangee ، ما می فهمیم که تجارت ما بر محیط زیست تأثیر می گذارد. استراتژی تجارت ما با ابتکارات پایداری همراه با اهداف توسعه پایدار سازمان ملل نقشه برداری شده است. اهداف برنامه ای برای آینده بهتر است. “

اخبار مرتبط  قسمت 13 سریال هم گناه

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد برنامه های Vakrangee ESG ، مراجعه کنید https://www.vakrangee.in/policies_and_guidelines.html .

درباره Vakrangee Limited (BSE: 511431) (NSE: VAKRANGEE)

Vakrangee که در سال 1990 تاسیس شد ، یک شرکت منحصر به فرد مبتنی بر فناوری است که بر ایجاد بزرگترین شبکه در این کشور متمرکز است هند از خرده فروشی های آخرین مایل برای ارائه خدمات بانکی و مالی در زمان واقعی ، خودپردازها ، بیمه ، دولت الکترونیکی ، تجارت الکترونیکی و خدمات لجستیکی به بازارهای غیرخدماتی روستایی ، نیمه شهری و شهری. (www.vakrangee.in)

تماس با رسانه:
امیت صابروال
رئیس ارتباطات و استراتژی شرکت ها
[email protected]
واکرنگی محدود – www.vakrangee.in
تلفن: + 91-22-67765100

لینک های مربوطه

http://www.vakrangeesoftwares.com/

منبع Vakrangee Limited