BRI UMKM EXPO[RT] BRILIANPRENEUR 2020 برای اتصال MSME های پیشرو اندونزی با خریداران بین المللی به صورت مجازی پیش می رود

جاکارتا، اندونزی، 9 دسامبر 2020 / PRNewswire / – بانک راکیت اندونزی (BRI) (تیکر: BBRI.JK) دومین سالانه نمایشگاه BRI UMKM را برگزار می کند[RT] BRILIANPRENEUR 2020 در جاکارتا مرکز کنوانسیون، 10-13 دسامبر 2020. مجازی که MSME های منتخب را با بستری مناسب برای دیدار با دنیا فراهم می کند ، از ابتدا آغاز شد 1 دسامبر 2020. ثبت نام ها تا این زمان آزاد است 13 دسامبر 2020.

در نوع خود اولین BRI UMKM EXPO[RT] پلت فرم BRILIANPRENEUR 2020 برنامه مجازی “همسان سازی کسب و کار” را ارائه می دهد ، ویژگی چت در زمان واقعی را برای مشاغل فراهم می کند ، اتصال MSME با بیش از 50 خریدار احتمالی از آمریکای شمالی، خاورمیانه، اروپا & آسیا. شرکت کنندگان می توانند ضمن شرکت در نمایش های گفتگوی زنده و کلینیک های مربیگری که توسط وزرای دولت و چهره های برجسته صنعت انجام می شود ، از طریق یک تور مجازی سه بعدی با ناوبری 360 درجه از راه دور پرواز کنند.

اخبار مرتبط  بیانیه Dunkin 'Brands Group ، Inc. در مورد خرید احتمالی

در ابتدا اقدامی که در واکنش به همه گیری اتفاق افتاد ، از آن زمان رویدادهای مجازی رشد کرده و تأثیر عمیق تری بر نحوه تجارت افراد دارند. همانطور که توسط یک نظرسنجی توسط Northstar Meeting Group کشف شده است ، که نشان می دهد مردم به رویدادهای مجازی به عنوان ابزاری مهم برای ارتباط مشاغل با مشتریان نگاه می کنند. با توجه به همه موارد ، BRI UMKM EXPO[RT] بنابراین BRILIANPRENEUR 2020 یک بستر ایده آل برای MSME ها برای غلبه بر چالش های COVID-19 است.

اخبار مرتبط  Goodyear نتایج مالی سه ماهه سوم 2020 را اعلام می کند

“ما قصد داریم خریداران بالقوه در سراسر جهان را با یکدیگر مرتبط کنیم اندونزی بهترین MSME ها در یک اکوسیستم تجاری مجازی. برنامه تطبیق کسب و کار یک طرح مقرون به صرفه را برای خریداران فراهم می کند تا با صاحبان مشاغل ارتباط برقرار کنند و جلسات خصوصی را رزرو کنند ، و انجام معاملات را برای هر دو طرف در طول این رویداد راحت می کند “. که در اندونزی.

امسال ، بیش از 400 MSME بهترین محصولات خود را در چهار دسته مد ، لوازم جانبی و زیبایی ، دکوراسیون منزل و صنایع دستی و مواد غذایی و آشامیدنی به نمایش می گذارند.

اخبار مرتبط  راه حل های Univar توزیع کننده محصولات موم Poth Hille

“از طریق اکوسیستم مجازی ، ما امیدواریم که مشارکت MSME ها را در تحریک کنیم اندونزی اقتصاد و تقویت صادرات ما اطمینان داریم که این رویداد مجازی به صاحبان مشاغل کمک خواهد کرد تا خود را با یک اکوسیستم دیجیتال آشنا کنند و با تغییر الگوهای تجاری سازگار شوند. “

برای پیوستن به نمایشگاه مجازی ، خریداران بالقوه می توانند در اینجا ثبت نام کنند و اگر می توانید قبل از این رویداد ، کاتالوگ را بارگیری کنند.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد رویداد و ثبت نام ، لطفاً به سایت www.brilianpreneur.com مراجعه کنید.

SOURCE PT بانک Rakyat Indonesia Tbk (BRI)