Plume HomePass را برای فروش مستقیم در بلژیک راه اندازی کرد

این اولین معرفی HomePass در بلژیک نیست. VOO ، پیشرو در ارائه دهنده شبکه کابل باند پهن ، پیش از این سرویس HomePass را به عنوان بخشی از پیشنهاد VOO Wi-Fi Plus خود در نوامبر 2019 راه اندازی کرده بود. به منظور مدیریت بهتر تقاضای فزاینده برای این سرویس ، VOO اکنون مشتریان خود را مستقیماً به Plume جهت خرید اشتراک HomePass خود هدایت می کند. مشتریان VOO برای هر SuperPods اضافی از نرخ ویژه 79 یورو بهره مند می شوند. مشترکان VOO Wi-Fi Plus همچنان از خدمات HomePass خود با قیمتی که هنگام اشتراک خود توافق کرده اند لذت می برند و همچنین اکنون امکان گسترش شبکه خود با SuperPods اضافی را دارند.

“Plume یک شریک تحسین برانگیز بوده است و هزاران مشتری VOO توانسته اند از کل خدمات Wi-Fi خانه خود استفاده کنند ، کاملاً مطابق با وضعیت ما به عنوان یک رهبر در اتصال. کریستینا زانچی، مدیر ارشد بازرگانی در VOO. “ما خوشحالیم که مشتریان VOO می توانند همچنان به عنوان بخشی از راه اندازی آن در کل بازار بلژیک ، از محصول عالی HomePass by Plume بهره مند شوند. “

اخبار مرتبط  طراح جواهرات ، ناتالی میلز ، کمپین Kind Act را راه اندازی می کند

دامنه خدمات توسط برنامه محبوب HomePass و کیوسک های سه بانده SuperPods مدیریت می شود. برنامه HomePass به شما امکان دسترسی به چندین ویژگی مانند آزمایش سرعت اتصال ، مکث در اینترنت ، فیلتر کردن محتوای نامناسب و ردیابی حرکات غیرمعمول در خانه را می دهد. ساکنان بلژیک می توانند از اشتراک سالانه HomePass با 99 یورو از جمله SuperPod استفاده کنند. قیمت هر SuperPod اضافی 99 یورو است.

“ما خوشحالیم که پس از موفقیت همکاری ما با VOO طی یک سال گذشته توانستیم HomePass را در سراسر بلژیک به اشتراک بگذاریم” ، مسیحی ثابت، معاون رئیس جمهور مستقیم به مصرف کننده ، در Plume. “ما معتقدیم که هر خانه ای سزاوار Wi-Fi امن و قابل اعتماد است. با متوسط ​​330 تهدید در هر خانوار در ماه گذشته توسط HomePass مسدود شده ، محافظت اضافی که HomePass می کند ضروری است. ”

اخبار مرتبط  1 میلیارد دلار صنعت ماشین ظرفشویی تجاری در سراسر جهان تا سال 2027

برای استفاده از راه حل HomePass by Plume ، به https://www.plume.com/be/homepass بروید یا با شماره 3278482333 +32 تماس بگیرید.

درباره VOO
ارائه دهنده خدمات سرگرمی و راه حل های ارتباطی ، فعال در والونیا و بروکسل، VOO اینترنت بسیار پر سرعت (400 مگابیت در ثانیه) ، خدمات تلویزیون دیجیتال ، تلفن ثابت و تلفن همراه را فراهم می کند. VOO به لطف کیفیت شبکه ترکیبی خود ، به مشتریان خود این امکان را می دهد تا از یک تجربه دیجیتالی بی نظیر ، ساده و متناسب با نیازهای خود ، چه برای مشتریان مسکونی و چه از نظر حرفه ای ، بهره مند شوند. www.voo.be

اخبار مرتبط  ROSEN ، یک شرکت طولانی و مطمئن ، یادآوری Groupon ، شرکت سرمایه گذاران مهلت مهم در اقدام کلاس اوراق بهادار

درباره Plume®
Plume مبتکر اولین پلت فرم مدیریت تجربه مشتری مشتری (CEM) مبتنی بر OpenSync است. Plume به عنوان یك راه حل غیر سخت افزاری یك نوع ، سازماندهی و ارائه خدمات جدید خانه های هوشمند را در زمان ركورد و در مقیاس امكان پذیر می سازد. این خدمات ارائه دهندگان خدمات اینترنتی را قادر می سازد تا تجربه منزل متصل شخصی و در حال تکامل را به مشتریان خود ارائه دهند ، در حالی که دید بی نظیری از نیازهای هر خانه و دستگاه به دست می آورند.

برای اطلاعات بیشتر به سایت www.plume.com/be/homepass مراجعه کنید.

Plume ، OpenSync و HomePass علائم تجاری یا علائم تجاری ثبت شده Plume Design، Inc. هستند.

عکس – https://mma.prnewswire.com/media/1361585/Plume.jpg

SOURCE پر