Plume هم اکنون HomePass را به طور مستقیم برای مصرف کنندگان در بلژیک راه اندازی می کند

این اولین معرفی HomePass در بلژیک نیست. VOO ، ارائه دهنده خدمات کابل باند پهن ، قبلاً سرویس HomePass را با نام تجاری VOO WiFi Plus در راه اندازی کرده بود نوامبر 2019. به منظور پاسخگویی بهتر به تقاضای روزافزون برای این سرویس ، VOO از مشتریان خود می خواهد که مستقیماً در HomePass توسط Plume مشترک شوند. برای مشترکان VOO که می خواهند ثبت نام کنند ، نرخ ویژه 79 یورو در SuperPods اضافی اعمال می شود. مشتریان فعلی VOO WiFi Plus سرویس HomePass را با نرخ اشتراک فعلی خود حفظ خواهند کرد. آنها همچنین اکنون امکان توسعه شبکه خانگی خود را با SuperPods اضافی دارند.

“Plume شریک خارق العاده ای در ارائه خدمات Wi-Fi کل خانه به هزاران مشترک VOO بوده است و به طور کامل رهبری اتصال ما را حفظ کرده است.” کریستینا زانچی، مدیر ارشد بازرگانی در VOO. “ما خوشحالیم که مشتریان VOO با گسترش به کل بازار بلژیک همچنان خدمات عالی از HomePass توسط Plume دریافت می کنند.”

اخبار مرتبط  خانواده بازی با ورق 'Surviving Quarantine' ایجاد می کند تا طنز را به همه گیر تبدیل کند

این سرویس توسط برنامه HomePass و سخت افزار زیبای سه بانده SuperPod طراحی شده است. برنامه HomePass شما را در کنترل تست های سرعت ، مکث اینترنت ، فیلتر کردن محتوای نامناسب و ردیابی حرکات غیرمنتظره در اطراف خانه کنترل می کند. ساکنان بلژیک می توانند با عضویت سالانه HomePass با 99 یورو ، از جمله یک SuperPod ، کار خود را شروع کنند. SuperPod های اضافی هرکدام 99 یورو قیمت دارند.

“ما خوشحالیم که پس از یک همکاری موفق با VOO طی یک سال گذشته ، خدمات HomePass را به تمام بلژیک گسترش می دهیم” ، مسیحی ثابت، معاون رئیس جمهور مستقیم به مصرف کننده در Plume. “ما معتقدیم که هر خانه سزاوار Wi-Fi امن و مطمئن است. و از آنجا که HomePass طی ماه گذشته به طور متوسط ​​330 تهدید امنیتی را برای هر خانوار مسدود کرده است ، لایه محافظتی بسیار حیاتی است.”

اخبار مرتبط  iHerb CFO جدید را اعلام کرد

برای پیوستن به HomePass by Plume ، به https://www.plume.com/be/homepass مراجعه کنید و یا با شماره 3278482333 +32 تماس بگیرید.

درباره VOO
VOO ارائه دهنده خدمات سرگرمی و ارتباطی فعال در والونیا و بروکسل و اینترنت فوق سریع (400 مگابیت در ثانیه) ، خدمات تلویزیون دیجیتال ، تلفن ثابت و تلفن همراه را فراهم می کند. VOO می تواند به لطف کیفیت شبکه های ترکیبی خود ، یک تجربه دیجیتالی بی نظیر ، استفاده آسان و متناسب با نیازهای آنها را به مشتریان خود ارائه دهد. هم برای مشتریان مسکونی و هم برای مشتریان حرفه ای. www.voo.be

اخبار مرتبط  پلت فرم آموزشی Toolshero از توسعه جهانی برای توسعه شخصی در طول قرنطینه پشتیبانی می کند

درباره Plume®
Plume خالق اولین پلت فرم مدیریت تجربه مشتری (CEM) در جهان است که توسط OpenSync ساخته شده است. Plume به عنوان تنها راه حل آزاد و مستقل از سخت افزار ، امکان نظارت و ارائه خدمات جدید خانه هوشمند را به سرعت و در مقیاس گسترده فراهم می کند. این ارائه دهندگان خدمات را قادر می سازد ضمن داشتن بینشی عملی و بی سابقه از نیازهای هر خانوار و دستگاه ، یک تجربه خانه شخصی و همیشه در حال توسعه را به مشترکان خود ارائه دهند.

به www.plume.com/be/homepass مراجعه کنید.

Plume ، OpenSync و HomePass علائم تجاری یا علائم تجاری ثبت شده Plume Design، Inc. هستند.

عکس – https://mma.prnewswire.com/media/1361585/Plume.jpg

SOURCE Plume