ActLight در حال گسترش نمونه کارها IP خود با معرفی دیود پویا مستقل است

علاوه بر نسبت برتر سیگنال به نویز ، Stand-Alone Dynamic PhotoDiode از ساختار جزode منحصر به فرد و ثبت شده ای بهره مند است که فقط به یک فرایند ساخت ساده و ارزان نیاز دارد. علاوه بر این ، از نظر اندازه م componentلفه ، انعطاف پذیری را ایجاد می کند ، و باعث می شود Stand-Alone Dynamic Photodiode به ایده آل ترین راه حل حسگر نور برای بازارهایی که به دنبال یک فوتودایود گسسته با عملکرد بالا هستند ، باشد.

مشتریان می توانند اندازه ردیاب را از طیف گسترده ای انتخاب کنند ، به عنوان مثال. از 0.2 میلی متر مربع تا 1 سانتی متر مربع به منظور پاسخگویی به نیازهای برنامه های شما مانند سنسورهای مجاورت (Time Of Flight ، TOF) ، موانع نوری ، شناسایی ساختارهای فضایی و همچنین نظارت بر علائم حیاتی (Vital Signs Monitoring) و بسیاری موارد دیگر در صنایع ، بهداشت و درمان ، وسایل الکترونیکی خودرو و مصرفی را تطبیق دهید.

اخبار مرتبط  گزارش زیرمجموعه JS Global Joyoung 9M نشان می دهد که درآمد در Q3 2020 22٪ افزایش یافته است

سرگئی اوخونین ، بنیانگذار و مدیر عامل شرکت ، گفت: “ما بسیار خوشحالیم که می توانیم IP ابتکاری اضافی در زمینه سنجش نور به مشتریان خود ارائه دهیم.” توسط ActLight. “Photo-Diode Stand-Alone Dynamic PhotoDiode نمونه کارها موجود در IP ما را تکمیل می کند و این فرصت را به مشتریان ما می دهد تا با راه حل های نوآورانه بازار خود و فرصت های تجاری خود را گسترش دهند.

اخبار مرتبط  Tank Hankook برنامه های Rebate Summer را برای برندهای Hankook و Laufenn اعلام کرد

درباره ActLight SA : ActLight SA ، شرکت مستقر در سوئیس که در سال 2011 تأسیس شد ، بر توسعه نوع جدیدی از آشکارساز عکس ، Dynamic PhotoDiode تمرکز دارد و IP خود را به مشتریان خود مجوز می دهد.

فناوری ثبت اختراع ActLight بهبود قابل توجهی در کارایی و دقت در کاربردهای مختلف حسگر نور ، مانند محدوده یاب مبتنی بر زمان پرواز (TOF) ، نظارت بر پارامترهای حیاتی ، دوربین های 3 بعدی / 2 بعدی و موارد دیگر.
ActLight با تمرکز بر دستگاه های تلفن همراه و پوشیدنی ، فناوری مراقبت های بهداشتی / پزشکی ، رانندگی خودکار ، هواپیماهای بدون سرنشین و رباتیک در بازار اینترنت اشیا (IoT) فعالیت می کند.

اخبار مرتبط  بینش در مورد بازار جهانی ورودی Entry Matting تا سال 2027

اطلاعات بیشتر در www.act-light.com

مخاطب:
روبرتو مگنیفیکو
41792108313
[email protected] یا [email protected]

عکس: https://mma.prnewswire.com/media/1361855/ActLight_Sensing_Light.jpg
آرم: https://mma.prnewswire.com/media/886177/ActLight_Logo.jpg

SOURCE ActLight SA