هدیه کریسمس منحصر به فرد Rome De Bellegarde X Ettinger

لندن، 9 دسامبر 2020 / PRNewswire / – مارک میراث دیرینه بریتانیا اتینگر با مارک لوکس کنیاک فرانسوی ، Rome De Bellegarde ، برای ایجاد 50 جعبه هدایای منحصر به فرد نسخه محدود ، همکاری کرد:

 • یک بطری اختصاصی 100 میلی لیتری از رم نسخه محدود نفیس Bellegarde X.O. کنیاک.
 • فلاسک هیپ 4 ایتینگر که با چرم نرم کره ای بسته بندی شده و آرم همکاری را به رنگ طلایی دارد.

با همکاری تنها 50 جعبه با قیمت 499 پوند ، این همکاری بسیار محدود که بهترین دو خانه را نشان می دهد ، از 14 دسامبر برای خرید در دسترس خواهد بود و می توانید آن را در وب سایت Rome De Bellegarde سفارش دهید.

فلاسک ها را می توان با حروف اول گیرنده نیز سفارشی کرد ، و این هدیه را واقعا بی نظیر و به یاد ماندنی می کند.

فلاسک لگن 4oz Ettinger بهترین وسیله برای یکی از بهترین کنیاک در جهان است. فلاسک مفصل ران کاملاً در جیب ها و کیف های کوچکتر قرار می گیرد. این فلاسک با رنگ نارنجی رنگی رم De Bellegarde با چرم نرم و مجلل پیچیده شده است و انگشتان شما را از فلز سرد محافظت می کند.

رابرت اتینگرمدیر عامل شرکت اتینگر: “ما خوشحالیم که در این پروژه با گرانترین کنیاک جهان همکاری کرده ایم و بخشی از یک مجموعه شگفت انگیز جعبه کادویی کریسمس هستیم. برای کسانی که خوش شانس هستند یکی دریافت می کنند – فقط 50 نفر ساخته شده اند – ما” اطمینان حاصل کنید که این جشن کریسمس بسیار شادی آور خواهد بود. همیشه کار با یک مارک تجاری دیگر بسیار خوشحال کننده است و امیدوارم مدتها پس از پایان کنیاک XO از فلاسک های ما لذت ببرید! ”

اخبار مرتبط  مارک های Deckers اهداف جدیدی برای تسریع برنامه مسئولیت اجتماعی و زیست محیطی به عنوان بخشی از گزارش ایجاد تغییرات جدید اعلام کرد

رم دی بلگرد و اتینگر بیش از این مشارکت مشترک دارند. هر دو مارک تکامل یافته اند و از یک میراث سنتی و سنتی می آیند و بهترین محصولات لوکس را در گروه های خود ایجاد می کنند. این که آیا از استفاده از بهترین کالاهای چرمی در انگلستان گرفته تا ترکیب بهترین Eaux-De-Vie در Grande Champagne منطقه Cognac باشد ، مارک های تجاری افتخار می کنند که فقط برتری و عظمت را ارائه می دهند.

David Romuald-Bellegarde Smeralda، صاحب Rome De Bellegarde می گوید:

“ما واقعاً مفتخریم که این همکاری را با یک مارک تجاری عالی مانند اتینگر به اشتراک می گذاریم ، که از بسیاری جهات داستانی مشابه با خانواده Bellegarde را به اشتراک می گذارد و از انعطاف پذیری بالایی برخوردار است. بهترین ها از ما “.

این مشارکت فرصتی مناسب برای روم بلگرارد ، مشهور و معتبر به عنوان گرانترین مارک کنیاک در جهان بود ، تا یک بطری 100 میلی لیتری از کنیاک اضافی قدیمی خود را که بیش از 25 سال سن دارد ، آزاد کند. به گفته بسیاری از متخصصان کنیاک ، XO کاملاً استثنایی و منحصر به فرد شناخته شده است دیمیتری نالین، جایزه بهترین ساملیه د بوردو و Acquitaine Nouvelle: “این کنیاک معتبر و بسیار عالی برجسته خواهد شد و متخصصان کنیاک را با ظرافت و ظرافت خود با رایحه هایی از وانیل ، کارامل ، بنه ، توتون و تنباکو ، به یادداشت های فلفل دلمه ای که روح اضافی به این شهد می افزاید ، لطفاً خوشحال کنید.”

اخبار مرتبط  Global Market Insights، Inc. گفت: بازار بستنی غیر لبنی تا سال 2026 به 1 میلیارد دلار برسد.

یادداشت ها برای ویرایشگر

رم دی بلگرد

رم de Bellegarde دارای تاریخی طولانی و غنی است که به دوران پادشاهی پادشاهی برمی گردد فرانسه هنری سوم، چه زمانی راجر دو سنت لاری د بلارد به عنوان استاد سلطنتی اسبها منصوب شد.

در سال 1725 ، ژان لوئیس بلارد در زمانی که به عنوان فرماندار بندر پرنس منصوب شد ، با خانواده اش اتحاد تشکیل داد فرانسه که تصمیم گرفتند از طریق تولید کنیاک باورنکردنی خود ، منشأ باورنکردنی هنر و هنر خود را با دنیای دیپلماتیک و نخبگان آن زمان به اشتراک بگذارند.

در سال 2018 ، نسل جدید خانواده Bellegarde جد خود را زنده کردنجات ناپذیر در کنیاک ، که به دلیل خاص بودن و طبیعت نفیس خود در سراسر جهان مشهور است. کنیاک در منطقه Grand Champagne of Cognac ، فرانسه تولید می شود. به طور انحصاری در Rome De Bellegarde فروخته می شودوب سایت و برخی از مکان های منحصر به فرد در سراسر جهان.

اتینگر

با سلام از تبار مغرور خیاطان ارتش ، مارک اتینگر توسط تاسیس شد گری اتینگر که در لندن در سال 1934

اکنون توسط پسر بزرگش اداره می شود ، رابرت اتینگر، این شرکت یکی از معدود شرکت های تولید کننده کالاهای چرمی لوکس بریتانیا است که هنوز در انگلیس تولید می کند و به طراحی و ساخت صنایع دستی تنها بهترین محصولات چرمی افتخار می کنند. در سال 1996 ، به رسمیت شناختن کار انجام شده برای Royal Househouse ، Ettinger از لندن با حکم سلطنتی به HRH شاهزاده ولز منصوب شد.

اخبار مرتبط  Revolution Micro سه عضو جدید به هیئت مدیره خود اضافه می کند

اتینگر به صنعتگران خود بسیار افتخار می کند. از جمله آخرین کالاهایی که هنوز کالاهای چرمی در انگلستان تولید می شود ، اتینگر تمام کالاهای چرمی خود را درست خارج از کشور می سازد بیرمنگام که در والسال. از نظر اتینگر کیفیت کالاها و توجه به جزئیات از اهمیت بالاتری در برند برخوردار استموفقیت

جعبه های موجود

تصاویر موجود در صورت درخواست

وب سایت ماs
https://www.romedebellegarde.com
https://www.ettinger.co.uk

برای اطلاعات بیشتر و تصاویر ، لطفا با ما تماس بگیرید:
نائومی سیکیرت
مدیر روابط عمومی و بازاریابی
رم دی بلگرد
M +44 7943635508
[email protected]

برخی از آخرین پوشش های ما – Rome De Bellegarde

برخی از آخرین پوشش های ما – اتینگر

 • برومل – 23 نوامبر 2020
 • مجله تلگراف – 21 نوامبر
 • خانه کشور و شهر – نوامبر /دسامبر 2020
 • Harper’s Bazaar – دسامبر 2020
 • زندگی کشور – اکتبر 2020
 • میدان – سپتامبر 2020
 • ژورنال آقایان – تابستان 2020
 • The Rake – ژوئن 2020
 • Financial Times نحوه هزینه کردن – 29 مه 2020
  پوشش خبری: https://www.ettinger.co.uk/Journal/Topics/The-Press

منبع اتینگر؛ RDB

لینک های مربوطه

https://www.ettinger.co.uk