صفحه لمسی Coffee Perfection

JURA SmartConnect دارای بلوتوث است® ارتباط برای کار بی عیب و نقص با J.O.E. برای افزایش تجربه JURA خود. مدل های JURA انتخاب شده به Smart Connect مجهز شده اند – و سایر مدل ها با آن سازگار هستند (جداگانه فروخته می شوند). J.O.E. می تواند نوشیدنی های مورد علاقه خود را شخصی کند ، فیلم ها و دستورالعمل های نگهداری ، فیلترهای سفارش و غیره را نمایش دهد – علاوه بر این ، تولید دم در صورت تقاضا.

مجموعه دستور العمل های آنلاین JURA با الهام از خلاقیت ، مانند Marshmallow Latte پر شده است. ته یک لیوان سس شکلات ، مینی مارشمالو و کمی تاباسکو را مخلوط کنید و روی آن یک ماکیاتوی لاته دم کنید تا طعم ها را مخلوط و مخلوط کنید. با استفاده از J.O.E. برنامه ، شما می توانید میانبرهای Siri را برای حداکثر سه نوشیدنی قهوه مورد علاقه (از iOS 12) اختصاص دهید تا با دستورات صوتی شروع به دم کردن کند – یا حداکثر سه ویژگی خاص قهوه را در Apple Watch خود ذخیره کنید.

اخبار مرتبط  BeautySourcing.com فرصت های نوآورانه تجاری را در دوران پس از دوره کودکی ارائه می دهد

اسپرسو نارنجا. این دستور ساده نمی تواند باشد: کافی است پایه داخلی لیوان اسپرسو را با سس پرتقال شکلاتی بپوشانید و سپس یک ماکیاتو اسپرسو تهیه کنید. فناوری فوم خوب JURA کف مخصوص هوا را ایجاد می کند که مانند پر برای غذاهای مخصوص قهوه است که مطابق با استانداردهای باریستا تولید می شود.

اخبار مرتبط  ناهار خوری داخل سالن به ICHIRAN Midtown West بازمی گردد

با Gingerbread Espresso وارد روحیه تعطیلات شوید. این به سادگی طعم دهنده اسپرسوی کاملاً آماده شده با کمی شربت وانیل و کمی ادویه نان زنجبیلی است که به آن “lebkuchen” نیز می گویند سوئیس. فرآیند استخراج نبض JURA (P.E.P.®) عطر و بوی اسپرسو کوتاه یا ریستتو را برای عطر و طعم غنی و کامل بهینه می کند.

طراوت مقوی نارنجی رزماری از مشروبات الکلی Cointreau با طعم پرتقال ، مخلوط با آب مقوی ، رزماری ، پوست پرتقال و مکعب های یخ – با اسپرسو تهیه شده در بالا. از آنجا که خلوص آب برای طعم ایده آل قهوه ضروری است ، دستگاه های JURA از فیلترهای پیشرفته CLEARYL و فناوری RFID برای تشخیص استفاده از فیلتر استفاده می کنند.

اخبار مرتبط  Epos Now فشارهای اصلی را به آمریکای لاتین راه اندازی می کند

برای یک دسر مناسبتی خاص ، Vanilla Velvet قهوه ، شیر ، خامه زده شده و شکر را با Advocaat ، که با تخم مرغ ، شکر و براندی درست می شود ، ترکیب می کند. یک پیمانه بستنی وانیلی نمایش چشمگیری را ایجاد می کند. دستگاه های JURA نوشیدنی یک لمسی قهوه معتبر کرما ، ماده اصلی برای این دستور العمل خوشمزه و موارد دیگر را ارائه می دهند.

برای اطلاعات بیشتر به سایت jura.com مراجعه کنید.

منبع JURA