Kemps در این فصل از تعطیلات از مزایای شیر تجلیل می کند

شیر بیشتر از ساختن استخوان های محکم عمل می کند. در این زمان از سال ، به ویژه در نیمکره شمالی ، مصرف کنندگان در معرض نور خورشید کمتری قرار دارند. یافتن راه هایی برای افزایش مصرف ویتامین D می تواند به کمبود ویتامین D کمک کرده و به بدن کمک کند کلسیم مورد نیاز را جذب کند. شیر کمپس حاوی 2 میکروگرم ویتامین D در هر لیوان 8 اونسی یا 10٪ مقدار روزانه (DV) است.

وی گفت: “با كاهش نور روز ، زمان مناسب برای صحبت در مورد چگونگی مصرف ویتامین D از طریق مصرف شیر غنی شده است.” امیلی ویلیامسون، ثبت نام شده در رژیم غذایی – امور شرکت ها برای سوپرمارکت های Roundy ، شرکت “در مورد دستور العمل های فصلی فکر می کنید؟ آیا می خواهید سوپ غلیظ شده را با یک نوع شیر جایگزین کنید تا مواد مورد علاقه خانواده را کمی از نظر غذایی متراکم کنید. یک فنجان شیر حاوی هشت گرم پروتئین است. علاوه بر این ، شیر منبع خوبی از ویتامین B2 ، ویتامین B12 و کلسیم است. ”

اخبار مرتبط  اقیانوس آرام کانادا برای اهدا به بانک های محلی غذا ، میزبان کنسرت مجازی برای قطار تعطیلات 2020 است

کمپس برای کمک به الهام بخشیدن به مصرف کنندگان در این فصل تعطیلات ، با محلی همکاری کرد ویسکانسین نویسنده و وبلاگ نویس کتاب آشپزی در Well Plated برای به اشتراک گذاشتن یک دستور غذای سالمون لوبیا سبز. این غذای کناری خوشمزه برای شام تعطیلات آینده شما مناسب است و یک روش خلاقانه برای ترکیب شیر در رژیم غذایی فرد است.

وی ادامه داد: “این فصل تعطیلات ممکن است کمی متفاوت از سالهای گذشته به نظر برسد. این به این معنی است که سلامتی و تغذیه در راس کارهایی که انجام می دهیم بسیار حیاتی است زیرا ما همچنان در این اوقات نامشخص حرکت می کنیم.” راشل کیلو، معاون ارشد بازاریابی و نوآوری در Kemps. “به لطف دامداران محلی ، مصرف کنندگان توانسته اند از طعم عالی شیر لذت ببرند و شیر را در برنامه روزانه خود نگه دارند.”

اخبار مرتبط  InventHelp Inventor دستگاهی را برای خنک کردن غذا / نوشیدنی در رستوران ها و کافه ها توسعه می دهد (BTM-2786)

از سال 1914 ، کمپس محصولات تازه ، با کیفیت و خوشمزه را در سراسر غرب میانه ارائه می دهد. برای کسب اطلاعات بیشتر و خرید شیر در یک بقال محلی در نزدیکی شما ، مانند Pick ‘N Save یا Metro Market ، به kemps.com ، picknsave.com یا metromarket.net مراجعه کنید.

درباره Kemps
از سال 1914 ، كمپس خانواده های سراسر غرب میانه غرب را با محصولات لبنی مفید و خوشمزه سرگرم كرده است. از ابتدای کار ما به عنوان یک خامه کوچک در جنوب شرقی مینه سوتا، كمپس ریشه های خود را گسترش داده و شامل تولید و بازاریابی شیر تازه ، بستنی ممتاز و ماست یخ زده ، تازگی های منجمد ، خامه ترش و پنیر كوتاژ از طریق سوپرماركت های خرده فروشی و مجاری خدمات غذایی است. دفتر مرکزی امروز در سنت پل ، مینه سوتا، ما شش کارخانه تولید در مینه سوتا، ویسکانسین و داکوتای شمالی و بیش از 1200 کارمند دارند. کمپس یک شرکت تابعه کاملاً متعلق به دامداران کشور است. 100٪ سود ما به دامداران و خانواده های آنها می رسد. برای اطلاعات بیشتر به سایت www.kemps.com مراجعه کنید.

اخبار مرتبط  بیانیه خانواده دونالد ام کندال

تماس با رسانه:
جولیا بکوس
[email protected]
616-258-5763

منبع Kemps

لینک های مربوطه

https://www.kemps.com