قرار دادن چهره انسان روی قسمت تاریک تاریخ

پارک تاکوما ، ماد.، 9 دسامبر 2020 / PRNewswire / – مطبوعات RnB اعلام کرده است که دسترسی گسترده جدید به خاطرات عکاسی: داستانی از شینجیتسو به عنوان منبعی برای آموزش داستان هر دو انترن ناعادلانه و عزم میهن دوستانه ژاپنی ها در ایالات متحده در طول جنگ جهانی دوم. “ما از اینکه می توانیم اشتراک بگذاریم بسیار هیجان زده هستیم خاطرات عکاسی: داستانی از شینجیتسو از طریق مدارس ، کتابفروشی های مستقل ، موزه ها و کتابخانه های سراسر کشور ، ” ریسا شیمودا.

کریستینا ایجولفسون ، مدیر آموزش در موزه تاریخی فورت میسولا ، محل زندانی شدن میدوری شیمودا، موضوع کتاب ، یادداشت ها “این دیدگاهی انسانی در دوره ای از تاریخ آمریکا ارائه می دهد که در سطح بین المللی دارای اهمیت است او ادامه می دهد ، “گرچه شینجیتسو نشان دهنده یک واقعیت غم انگیز است که ژاپنی ها و ژاپنی های آمریکایی را در سراسر ساحل غربی تحت تأثیر قرار داده است ، همچنین داستانی را تعریف می کند که منحصر به فرد میدوری است. ماهیت شخصی این کتاب خواننده را به گونه ای قلاب می کند که یک کتاب تاریخ سنتی نمی تواند. ما در حالی که میدوری سعی می کند با خیال راحت از ساحل غربی دور شود ، در امتداد شاهراه های تاریک حرکت می کنیم. ما شانه های خود را با او مربع می کنیم و آماده می شویم تا از موقعیت جدید بهترین استفاده را بکنیم ، و وقتی دولت از درک نیازهای وی امتناع می ورزد ، ناامیدی و آزار او را احساس می کنیم.

“از منظر یک مربی ، شینجیتسو ابزاری ارزشمند برای زبان آموزان دوره راهنمایی و دبیرستان است. این کتاب که در نثری روشن ، با فصل های کوتاه و گفتگوی سرگرم کننده نوشته شده ، رویکردی قابل دسترس برای یک موضوع دشوار است. داستان میدوری که همراه با بحث در کلاس است ، به معنای واقعی کلمه می تواند چهره ای انسانی را بر روی قسمت تاریکی از تاریخ قرار دهد و اگرچه با یک زمان ناعادلانه و تراژیک سروکار دارد ، همچنین نشان دهنده قدرت روح انسان برای پیروی از رویاهای فرد است. “

نویسندگان ریسا شیمودا و باب فلشنر با استفاده از خاطرات و خاطرات مادر Risa ، اسناد دولتی ، تحقیقات و مصاحبه ها ، جزئیات یک دوره پر فراز و نشیب در تاریخ ایالات متحده را که به ناحق 120000 ژاپنی و ژاپنی آمریکایی را زندانی کرد ، کشف کرد.

درخواست یک نسخه مروری یا زمان بندی کتاب خواندن کتاب با نویسندگان همکار کنید ریسا شیمودا و باب فلشنر در [email protected].

مخاطب
ریسا شیمودا +1 301 502 6548 یا باب فلشنر + 1 301 520 9511
[email protected]#کتاب خاطرات عکاسی
www.facebook.com/RandBPress/
از طریق کتابفروشان مستقل و Amazon.com در دسترس است
www.photographicmemoriesbook.com

SOURCE RnB Press

اخبار مرتبط  شرکت Clorox به پیمان پلاستیک ایالات متحده می پیوندد و متعهد می شود تا اهداف 20 ساله بلندپروازانه را تحقق بخشد.