Cato به روزرسانی تجاری را ارائه می دهد

CHARLOTTE ، N.C.، 1 مه سال 2020 / PRNewswire / – شرکت Cato (NYSE: CATO) امروز اعلام کرد که اکثر فروشگاه های خود را مطابق با دستورالعمل ها و مقررات محلی در مورد بهداشت و ایمنی بازگشایی می کند. مدیریت شرکت هدایت و دستورالعمل های دولت محلی را بر اساس مکان ارزیابی می کند زیرا برنامه خود را برای بازگشایی فروشگاه ها اجرا می کند.

وی گفت: “ما خوشحالیم که اعلام می کنیم دوباره فروشگاه های خود را بازگشایی می کنیم ، از همراهان گرانقدر خود استقبال می کنیم و به مشتریان وفادار خود که در این مواقع چالش برانگیز حمایت کرده اند ، خدمت می کنیم.” جان کاتو، رئیس ، رئیس جمهور و مدیر اجرایی. “فروشگاه ها با رعایت دستورالعمل CDC و دستورالعمل های دولتی ، بطور گسترده ای در حال بازگشایی هستند. مثل همیشه ، ما همچنان متعهد هستیم از مشتریان ، همکاران و اجتماعات خود که در همه مکان ها در خدمت آنها هستیم ، محافظت کنیم.”

اخبار مرتبط  Bambuser و منطقه MOOD در طرح خرده فروشی مشترک

برای حفظ امنیت همکاران و مشتریان خود ، کاتو ماسک و دستکش یکبار مصرف را برای پوشیدن همکاران خود فراهم می کند ، همچنین دارای ضدعفونی کننده دستی در دسترس همکاران و مشتریان است که همراه با روشهای نظافت پیشرفته در کلیه مناطق است.

اظهارات در این مطبوعات از نظر ماهیت تاریخی نیستند منبدون احتساب ، اظهارات مربوط به نتایج عملیاتی و مالی مورد انتظار یا برآورد شده شرکت و تأثیر احتمالی کوروی ویروس به معنای قانون اصلاح دادرسی اوراق بهادار خصوصی مصوب 1995 ، “آینده نگر” تلقی می شود. انتظارات جاری که در معرض خطرات شناخته شده و ناشناخته ، عدم قطعیت ها و سایر عواملی هستند که می توانند نتایج واقعی را از لحاظ معنوی با آنچه که در اظهارات آینده نگر در نظر گرفته می شود متفاوت باشد. چنین عواملی شامل می شوند ، اما محدود نمی شوند، هرگونه وخامت واقعی یا درک شده در شرایطی که اعتماد به نفس و هزینه مصرف کننده را به دنبال داشته باشد ، از جمله ، اما محدود به شرایط حاکم بر شرایط اجتماعی و اقتصادی ، سیاسی ، سیاسی و عمومی و عدم قطعیت ، سطح بیکاری ، سوخت ، انرژی و هزینه های غذایی ، نرخ دستمزد ، نرخ مالیات ، نرخ بهره ، ارزش خانه ، ارزش خالص مصرف کننده و در دسترس بودن اعتبار؛ تغییر در قوانین یا مقررات مؤثر بر تجارت ما از جمله تعرفه ها؛ عدم قطعیت در مورد تأثیر هرگونه پاسخ دولت به شرایط پیشین؛ عوامل رقابتی و فشارهای قیمت گذاری؛ توانایی ما در پیش بینی و پاسخ به روندهای در حال تغییر سریع مد و تقاضای مصرف کننده؛ توانایی ما برای افتتاح موفقیت آمیز فروشگاه های جدید طبق برنامه ریزی شده و توانایی ما در ایجاد چنین فروشگاه های جدید مطابق پیش بینی شده؛ آب و هوای نامطلوب ، تهدیدات بهداشت عمومی (از جمله شیوع کروناویروس جهانی (COVID-19)) یا شرایط مشابه که ممکن است بر فروش یا عملیات ما تأثیر بگذارد. خطرات موجودی کالا به دلیل تغییر تقاضای بازار ، از جمله توانایی نقدینگی موجودی اضافی در حاشیه های پیش بینی شده. و سایر عوامل مورد بحث در بخش “عوامل خطر” در قسمت اول ، مورد 1A آخرین گزارش سالانه شرکت در مورد فرم 10-K و در گزارش های دیگر پرونده های شرکت را هر از گاهی با اسناد و مدارک به SEC ارائه می دهد. این شرکت متعهد نیست که بیانیه های آینده نگر را به طور عمومی به روز کند یا تجدید نظر کند ، حتی اگر تجربه یا تغییرات آینده باعث شود که نتایج پیش بینی شده بیان شده یا ضمنی در آن محقق نشود. این شرکت مسئولیت هرگونه تغییر در این بیانیه مطبوعات از طریق خدمات سیم یا خدمات اینترنتی نیست.

اخبار مرتبط  جکمن انضباط طراحی مشتری را گسترش می دهد تا تقاضا برای پیشنهادات مستقل را برآورده کند

منبع شرکت کاتو

لینک های مربوطه

http://www.catocorp.com