MikMak برای کمک به برندها در تسریع تجارت الکترونیکی در سطح جهانی در اروپا و کانادا راه اندازی می شود

نیویورک، 9 دسامبر 2020 / PRNewswire / – پیشرو پلت فرم شتاب تجارت الکترونیکی MikMak امروز اعلام کرد که نرم افزار فعال و تجزیه و تحلیل تجارت الکترونیک چند خرده فروشی آنها برای مارک های موجود در اروپا و کانادا. مارک های تجاری از جمله کلگیت، L’Oréal و شرکت Hershey از MikMak در ایالات متحده و / یا خارج از کشور برای درک رفتارهای خرید آنلاین ، بهینه سازی رسانه های خود برای تجارت الکترونیکی و فروش آنلاین استفاده می کنند.

در ماه آگوست ، MikMak اعلام کرد که یک 10 میلیون دلار دور بودجه سری A به رهبری Wavecrest Growth Partners. MikMak در حال حاضر درآمد خود را بیش از 200 درصد در سال جاری افزایش داده است. در سال 2020 ، تقاضای مصرف کننده برای تجارت الکترونیکی به دلیل همه گیری جهانی ده سال یکبار شتاب گرفته است و مارک های Fortune 1000 برای کمک به سرمایه گذاری در این رشد تجارت الکترونیکی به MikMak روی آورده اند.

وی ادامه داد: “امسال مارک های مصرف کننده در دسته های مختلف مانند CPG ، وسایل الکترونیکی مصرفی ، زیبایی ، مواد غذایی ، لوازم خانگی ، مراقبت های شخصی ، حیوانات خانگی و روحیات می دانند که دسته بندی آنها در آستانه رسیدن به نقطه اوج است که تجارت الکترونیکی به بیشترین درآمد آنها تبدیل خواهد شد.” راشل تیپوگراف، بنیانگذار و مدیر ارشد اجرایی در MikMak. “ما به برندها بیشتر از آنچه در گذشته سفر کرده اند ، از سفر مشتری تجارت الکترونیک بینش می دهیم. با افزایش تقاضا برای تجارت الکترونیکی در سال جاری در سراسر جهان ، می دانستیم زمان آن است که ما در سطح بین المللی راه اندازی کنیم تا یک راه حل واحد برای مارک ها ارائه دهیم. “

اخبار مرتبط  26.7 میلیارد دلار در صنعت ماشین آلات پردازش خوراک در سراسر جهان تا سال 2027

به عنوان بخشی از این نقطه عطف ، دو محصول شاخص MikMak در دسترس هستند کانادا و اروپا. MikMak Insights ، یک راه حل تحلیلی تجارت الکترونیکی چند کاناله ، مارک ها را قادر می سازد تا درک کنند که چگونه مصرف کنندگان با رسانه ها و خرده فروشان ارتباط برقرار می کنند. MikMak Commerce ، یک راه حل فعال سازی تجارت الکترونیکی چند خرده فروشی ، به مشتریان اجازه می دهد تا با انتخاب یک مسیر بدون درز برای پرداخت در هر خرده فروشی ، مکان مورد نظر خود را برای خرید انتخاب کنند.

اخبار مرتبط  Australis برای دستیابی به ALPS وارد ورقه ای ترم می شود

خرده فروشان عمده MikMak از مارک های مختلف پشتیبانی خواهند کرد اروپا و کانادا شامل آلدی ، آمازون ، کارفور ، لوبلاو و تسکو می باشد.

“MikMak Platform با استفاده از قابلیت های مدیریت موجودی ما ، به مارک ها کمک کرده تا تمام رسانه های خود را قابل خرید و سهم بازار را بدست آورند ایالات متحده، “گفت آدام ون لنته، مدیر ارشد فناوری در MikMak. “گسترش دسترسی MikMak به اروپا و کانادا به علامت های تجاری اجازه می دهد تا اثربخشی بازاریابی را بهبود بخشند و موقعیت خود را با خرده فروشان تقویت کنند ، این قابلیت ها برای مارک های قدرتمند برای سرعت بخشیدن به تجارت الکترونیکی در سطح جهانی قدرتمند است.

علاوه بر این ، MikMak Platform اکنون کاملاً منطبق با GDPR است و از زبانها و ارزهای محلی پشتیبانی می کند. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد اینکه MikMak چگونه می تواند به تسریع رشد تجارت الکترونیکی برند شما کمک کند ، به اینجا مراجعه کنید www.mikmak.com.

درباره MikMak:

MikMak پلت فرم پیشرو در زمینه شتاب تجارت الکترونیکی برای مارک های چند کاناله است و نرم افزار تحلیلی و فعال سازی تجارت الکترونیکی را برای کمک به تولیدکنندگان محصولات و شرکت های CPG برای درک رفتار آنلاین مصرف کنندگان خود ، تعیین بهترین استفاده از دلار بازاریابی و فروش آنلاین فراهم می کند.

اخبار مرتبط  آزمایشگاه های Cure Natural ، پرتفوی محصولات برنده و حضور آنلاین خود را گسترش می دهد

محصول شاخص ، MikMak Insights اثربخشی بازاریابی را بهبود می بخشد ، سهم بازار را نسبت به رقبا افزایش می دهد و موقعیت یک مارک تجاری را با خرده فروشان تقویت می کند. محصول MikMak Commerce مارک ها را قادر می سازد تجارب خرید متصل به 200+ خرده فروش آنلاین را ایجاد کرده و مسیر خرید را از هر رسانه ، تبلیغ یا وب سایتی ساده کنند.

سرمایه گذاران MikMak شامل Wavecrest Growth Partners ، VaynerMedia ، Luminari Capital ، SLOW Ventures ، UTA Ventures ، Brave Ventures ، Lunch Partners ، Madrona Venture Group ، بنیانگذار Bazaarvoice هستند. برت هرت، بنیانگذار / مدیر عامل Hooklogic جاناتان اوپدیک و تاسیس CRO جان روزوچ ، مدیر عامل شرکت Foursquare دیوید شیم، و مدیرعامل کارگو هری کارگمن.

مخاطب:
جازی زو
(844) 645-6251
[email protected]
www.mikmak.com

منبع MikMak