کمیسیون ایمنی کالاهای مصرفی ایالات متحده

واشنگتن، 9 دسامبر 2020 / PRNewswire / – https://cpsc.gov/Recalls/2021/Fiskars-Brands-Recalls-16-Foot-Pole-Saw-Pununers-Due-to-Laceration-Hazard

خلاصه را به یاد بیاورید

نام محصول: اره / هرس قطب قابل تمدید 16 پا Fiskars

خطر: قطب های تلسکوپی اره / هرس میله می توانند جدا شوند ، باعث جدا شدن قطب ها و افتادن و افتادن تیغ ​​اره و سر هرس می شود و خطر پارگی ایجاد می کند.

درمان: بازپرداخت

مصرف کنندگان باید بلافاصله استفاده از اره / هرس میله یادآوری شده را متوقف کرده و با مارک های Fiskars تماس بگیرند تا در ازای بازپرداخت کامل ، دستورالعمل تخریب و دفع محصول را دریافت کنند.

تماس با مصرف کننده:

مارک های Fiskars بدون هزینه در 888-847-8716 از 7 صبح تا 6 عصر سی تییا بصورت آنلاین در https://fiskarsliveagent.secure.force.com/FiskarsProductNotification/ یا در www.fiskars.com به پایین صفحه بروید و اطلاعیه های محصول را انتخاب کنید.

جزئیات را به یاد بیاورید

واحدها: حدود 467،680 (علاوه بر این ، حدود 95،000 در فروخته شد کانادا)

شرح:

این فراخوان شامل اره / هرس قطب قابل ارتقا Fiskars 16 پا با شماره مدل 9463 ، 9440 و 9441 است. این اره / هرس تیرچه ابزار چمن و باغ است که از 7 فوت تا 16 پا امتداد دارد و برای برش شاخه های درختان بلند با هرس هرس خود استفاده می شود (برای شاخه های کوچکتر) یا تیغ اره چوبی قلابی 15 اینچی آنها (برای شاخه های بزرگتر). این تیغه به یک قطب تلسکوپی فایبرگلاس و آلومینیوم به شکل بیضی محکم شده است که از طریق یک سیستم قفل دوتایی متشکل از دو بست c نارنجی و یک مکانیزم قفل سیاه و نارنجی و پین در هر یک از مجموعه های قطب بالا و پایین ، قفل می شود . آنها دارای یک قطب نارنجی و سیاه هستند. “Fiskars” روی قطب چاپ شده است. شماره مدل روی کد UPC روی تیر چاپ شده است.

اخبار مرتبط  بعد از یک سال قانونی شدن بیشتر ، سفارش علفهای هرز بصورت آنلاین با Blowout420 آسان است

حوادث / آسیب ها: فیسکارس دو گزارش از جدا شدن و سقوط قطب ها دریافت کرد. دو آسیب پارگی که نیاز به بخیه دارند گزارش شده است.

فروخته شده در: فروشگاه های لوازم خانگی و سخت افزار در سراسر کشور و به صورت آنلاین در fiskars.com از دسامبر 2016 از طریق سپتامبر 2020 برای حدود 100 دلار (مدل شماره 9463) و 65 دلار (مدل شماره 9440 و 9441).

اخبار مرتبط  عروسی به تعویق افتاد؟ Domino's® دارای یک رجیستری چک باران است

وارد کننده: Fiskars Brands Inc. ، میدلتون، ویسکانسین

تولید شده در: تایوان و چین

توجه داشته باشید:
سلامتی کانادا اطلاعیه مطبوعاتی در دسترس است در: https://healthycanadians.gc.ca/recall-alert-rappel-avis/hc-sc/2020/74503r-eng.php

پاورقی

این فراخوان داوطلبانه توسط شرکت تحت فرآیند یادآوری سریع پیگیری CPSC انجام شد. فراخوان های Fast Track توسط شرکت هایی آغاز می شوند که متعهد به همکاری با CPSC هستند تا به سرعت فراخوان و محافظت از مصرف کنندگان را اعلام کنند.

درباره CPSC ایالات متحده

کمیسیون ایمنی کالاهای مصرفی ایالات متحده (CPSC) متهم به محافظت از مردم در برابر خطرات غیر منطقی صدمه یا مرگ ناشی از استفاده از هزاران نوع کالای مصرفی است. کشته ها ، جراحات و خسارت های مالی ناشی از حوادث محصولات مصرفی بیش از این هزینه ها را به ملت تحمیل کرده است 1 تریلیون دلار سالانه فعالیت CPSC برای اطمینان از ایمنی محصولات مصرفی در کاهش میزان مرگ و میر و جراحات مرتبط با محصولات مصرفی طی 40 سال گذشته نقش داشته است.

اخبار مرتبط  به سمت ابعاد جدید! پخش زنده در سراسر جهان توسط Sedus

قانون فدرال هر شخصی را از فروش محصولات مشروط به فراخوان داوطلبانه اعلام شده توسط سازنده یا فراخوان اجباری دستور کمیسیون منع می کند.

برای اطلاعات نجات دهنده:
– به CPSC.gov مراجعه کنید.
– برای دریافت هشدارهای ایمیل ما ثبت نام کنید.
– ما را در فیس بوک ، اینستاگرامUSCPSC و توییتر دنبال کنید USCPSC.
– گزارش یک محصول خطرناک یا آسیب مربوط به محصول در www.SaferProducts.gov.
– با شماره تلفن 800-638-2772 CPSC تماس بگیرید (TTY 301-595-7054 TTY).
– با یک متخصص رسانه تماس بگیرید.

شماره انتشار: 21-044

توجه: به دلیل شرایط خارق العاده ای که در رابطه با COVID-19 وجود دارد ، برخی از روشهای درمانی مشخص شده در اطلاعیه های مطبوعاتی ممکن است در حال حاضر در دسترس نباشند. مصرف کنندگان باید برای کسب اطلاعات بیشتر با شرکت های فراخوان تماس بگیرند. لازم به یادآوری است که شرکتهای CPSC و فراخوان مصرف کنندگان را ترغیب می کنند نه برای استفاده از محصولات فراخوان شده

SOURCE کمیسیون ایمنی کالاهای مصرفی ایالات متحده

لینک های مربوطه

http://www.cpsc.gov