صورتهای تجسمی حکم لازم را برای به دست آوردن سهام در رشد سایبان ، تقویت اعتماد به نفس در توانایی رشد سایبان برای به دست آوردن بلند مدت در صنعت شاهد در حال ظهور

ویکتور ، نیویورک و SMITHS می افتد ، روشن است، 1 مه سال 2020 / PRNewswire / – Constellation Brands، Inc. (“صورت فلکی مارک ها“) (NYSE: STZ) و (NYSE: STZ.B) ، یک شرکت پیشرو در زمینه مشروبات الکلی ، و شرکت رشد سایبان (“سایبان رشد“) (TSX: WEED) (NYSE: CGC) ، یک شرکت پیشرو کانابیس متنوع ، امروز اعلام کرد که این فعالیت توسط Greenstar Canada Investment Limited Partnership ، یک شرکت غیر مستقیم ، متعلق به شرکتهای Constellation Brands ، از مجموع 18.876.901 حکم خرید مشترک را اعلام کرده است. سهام رشد سایبان.

ضمانت نامه ها ، که در ابتدا صادر شده بودند 2 نوامبر 2017، با قیمت تمرینی اعمال می شدند ج 12.9783 دلار به ازای هر سهم مشترک تقریباً مجموع ج 245 میلیون دلار. پس از صدور ، سهام مشترک تقریبا 5.1٪ از سهام مشترک صادر شده و برجسته رشد سایبان را تشکیل می داد. در نتیجه کسب سهام مشترک جدید ، برندهای Constellation هم اکنون به طور غیر مستقیم ، در کل ، 142،253،802 سهم مشترک ، 139،745،453 ضمانت خرید سهام مشترک و ج 200،000،000 دلار مبلغ اصلی یادداشت های ارشد. در مجموع ، سهام مشترک ، مالکیت برندهای صورت فلکی در رشد سایبان را به 38.6٪ از سهام مشترک صادر شده و برجسته افزایش می دهد. با فرض اجرای کامل کلیه ضمانت های باقیمانده و تبدیل کامل یادداشت ها (اما برای این اهداف بدون در نظر گرفتن هرگونه تأثیر از یک تمرین رشد سایبان از حق خود برای به دست آوردن Acreage Holdings ، Inc به موجب گزینه خود در زیر طرح ترتیبی که قبلاً در آن اعلام شده بود) مستثنی است. 27 ژوئن 2019) برندهای صورت فلکی تقریباً 55.8٪ از سهام مشترک صادر شده و برجسته رشد سایبان را در اختیار دارند.

وی گفت: “اگرچه قانونی شدن جهانی شاهدانه هنوز در مراحل ابتدایی خود است ، ما همچنان اعتقاد داریم که فرصت طولانی مدت در این بازار در حال تحول امری اساسی است.” بیل نیوزلند، رئیس جمهور و مدیر ارشد اجرایی ، برندهای فلکی. “سایبان بهترین موقعیت برای پیروزی در فضای حشیش در حال ظهور است و ما در جهت استراتژیک شرکت تحت اطمینان هستیم دیوید کلین و تیمش

“این سرمایه گذاری اضافی کارهایی را که تیم ما از زمان جذب سرمایه گذاری اولیه در سال 2017 انجام داده است ، تأیید می کند. همچنین توانایی ما در پیگیری بازار عظیم و فرصت های محصول را که در دسترس Canopy است ، تقویت می کند. کاناداایالات متحده و سایر بازارهای مهم جهانی “گفتند دیوید کلینمدیر ارشد اجرایی ، سایبان رشد.

اخبار مرتبط  NOHTUS REJUNER ، اولین راه حل PCL Meso بدون ذرات در جهان را معرفی می کند

برندهای فلکی ممکن است هر از گاهی سهام مشترک یا سایر اوراق بهادار Canop Growth را به دست بیاورند یا در اختیار داشته باشند یا در آینده یا در بازار آزاد یا در معاملات خصوصی ، ضمانت های خود را اعمال کنند ، در هر صورت بسته به تعدادی از عوامل از جمله عمومی. شرایط بازار و اقتصادی و سایر فرصتهای سرمایه گذاری موجود. بسته به شرایط بازار ، شرایط اقتصادی و اقتصادی عمومی ، شرایط اقتصادی و اقتصادی Canope Growth و / یا سایر عوامل مرتبط ، برندهای فلکی ممکن است در آینده برنامه ها یا اهداف دیگری را توسعه دهند.

نسخه ای از گزارش اخطار اولیه که در رابطه با این بیانیه مطبوعاتی ثبت شده است ، در پروفایل Canope Growth در SEDAR به آدرس www.sedar.com در دسترس خواهد بود یا می توانید با تماس با مرکز سرمایه گذار برندهای Constellation در شماره 1-888-922-2150 دریافت کنید.

درباره مارک های صورت فلکی
در برندهای Constellation (NYSE: STZ و STZ.B) ، مأموریت ما ساخت مارک هایی است که مردم عاشق آن هستند زیرا معتقدیم اشتراک یک نان تست ، چشم پوشی کردن بعد از یک روز ، جشن گرفتن نقاط عطف و کمک به افراد در ارتباط است. ارزش این فداکاری ، سخت کوشی و ریسکهای جسورانه ای را که ما برای تحویل بیشتر برای مصرف کنندگان ، شرکای تجاری ، سهامداران و جوامعی که در آن زندگی می کنیم و کار می کنیم ، داریم. این همان چیزی است که ما را به یکی از سریعترین شرکتهای بزرگ CPG در ایالات متحده در خرده فروشی تبدیل کرده است ، و این تلاش ما را دنبال می کند تا آنچه را که آینده ارائه می دهیم.

امروز ، ما یک تولید کننده و بازاریاب برجسته بین المللی آبجو ، شراب و ارواح با فعالیت در ایالات متحده هستیم ، مکزیک، نیوزلندو ایتالیا. همه روزه ، مردم به مارک های آبجو وارداتی رده بالا مانند Corona Extra ، Corona Light، Corona Premier ، Modelo Especial ، Modelo Negra و Pacifico و مارک های شراب با کیفیت عالی و با کیفیت بالا از جمله خانواده مارک رابرت موندوی ، کیم کرافورد، میومی ، خانواده با نام تجاری Prisoner ، SVEDKA Vodka ، Casa Noble Tequila و ویسکی High West.

اما ما اینجا متوقف نخواهیم شد تیم رهبری بینایی و کارمندان پرشور ما از اتاق بشکه تا سالن اجتماعات در حال رسیدن به سطح بعدی هستند تا مرزهای صنعت الکل نوشیدنی و فراتر از آن را کشف کنند. به ما بپیوندید تا آنچه را که ارزش دستیابی به آن را دارید پیدا کنید.

اخبار مرتبط  هالشتاین Artesian Water برای کمک به بیماران و مراقبان به بیمارستان Clínica Benidorm اهدا می کند

برای کسب اطلاعات بیشتر ، ما را در توییترcbrands دنبال کنید و به www.cbrands.com مراجعه کنید.

درباره شرکت رشد سایبان

Canopy Growth (TSX: WEED، NYSE: CGC) یک شرکت برتر جهان در تولید کانابیس ، شاهدانه و شاهدانه است که مارک های متفاوتی و انواع کانابیس را در فرم های کپسول خشک ، روغنی و سافتگل و همچنین دستگاه های پزشکی از طریق شرکت تابعه Canopy Growth ارائه می دهد. KG.، Storz & Bickel GMbH & Co. KG. از نوآوری محصول و فرآیند تا اجرای بازار ، Canopy Growth با شور و اشتیاق به رهبری و تعهد به ساختن یک شرکت حشیش در سطح جهانی یک محصول ، سایت و کشور به طور همزمان هدایت می شود. Canopy Growth در بیش از ده کشور در پنج قاره فعالیت دارد.

بخش پزشکی Canope Growth ، Spectrum Therapeutics با افتخار به آموزش پزشکان مراقبت های بهداشتی ، انجام تحقیقات بالینی قوی و پیشبرد درک عموم مردم از حشیش اختصاص داده و میلیون ها دلار را به لبه برداری ، تحقیقات تجاری و توسعه IP اختصاص داده است. Spectrum Therapeutics طیف وسیعی از محصولات طیف کامل را با استفاده از سیستم طبقه بندی طبقه بندی شده رنگی و همچنین Dronabinol کانابینوئید تک تحت برند Bionorica Ethics به فروش می رساند.

Canopy Growth در سراسر فروشگاه های خرده فروشی فعالیت می کند کانادا تحت عنوان برنده جایزه Tweed و توکیو دود آگهی. Tweed یک برند حشیش در سطح جهان است که با تمرکز روی محصولات با کیفیت و روابط با مشتری معنادار ، زیر مجموعه بزرگ و وفاداری ایجاد کرده است.

از لیست عمومی تاریخی ما در بورس اوراق بهادار تورنتو و بورس اوراق بهادار نیویورک گرفته تا گسترش بین المللی ادامه یافته ، افتخار در پیشبرد ارزش سهامدار از طریق رهبری ، در تمام کارهایی که در Canopy Growth انجام می دهیم حکاکی شده است. Canopy Growth با نامهای بخش پیشرو از جمله نمادهای شاهدانه Snoop Dogg و ست روگنبا نام افسانه های DNA ژنتیک و بذر خانه های سبز و نامهای Constellation Brands ، رهبر الکل Fortune 500 ، نام چندی از آنها نیست. Canopy Growth یازده سایت تولید کانابیس دارای مجوز با بیش از 10.5 میلیون فوت مربع ظرفیت تولید از جمله بیش از یک میلیون فوت مربع فضای تولیدی دارای گواهینامه GMP فعالیت می کند. برای اطلاعات بیشتر به سایت www.canopygrowth.com مراجعه کنید.

اخبار مرتبط  کنت کول همکاری با جوراب کین 11 را اعلام کرد

بیانیه های رو به جلو
این خبر حاوی بیانیه های آینده نگر است. همه اظهارات غیر از اظهارات واقعیت تاریخی عبارتند از آینده نگر ، از جمله اظهارات مربوط به مالکیت آینده برندهای سهام در سهام Canopy Growth ، امکان اینکه Canopy Growth بتواند حق خود را برای به دست آوردن Acreage Holdings ، Inc. و Canope Growth اعمال کند. دنبال کردن فرصت ها و موفقیت های بازار کلمات “اگر” ، “انتظار” ، “قصد” و عبارات مشابه برای شناسایی جملات آینده نگر هستند ، اگرچه همه گفته های آینده نگر حاوی چنین کلمات شناسایی نیستند. این اظهارات ممکن است مربوط به استراتژی تجارت ، عملیات آینده ، چشم اندازها ، برنامه ها و اهداف مدیریت و همچنین اطلاعات مربوط به اقدامات مورد انتظار شخص ثالث باشد. همه بیانیه های آینده نگر شامل خطرات و عدم قطعیت هایی هستند که می توانند نتایج واقعی را با آنچه در این بیانیه های آینده نگر ارائه می شود متفاوت نشان دهند. اظهارات آینده نگر مبتنی بر انتظارات فعلی مدیریت است و نباید به هیچ وجه به عنوان ضمانتی برای اثبات اینكه چنین نتیجه هایی در واقع یا براساس برنامه زمانی پیش بینی شده در این باره تفسیر شوند ، تفسیر نشود. همه بیانیه های آینده نگر فقط از تاریخ انتشار این خبر صحبت می کنند و هیچ یک از برندهای فلکی و نه سایبان رشد هیچگونه تعهدی برای به روزرسانی یا تجدید نظر در اظهارات آینده نگر ، اعم از نتیجه جدید اطلاعات ، رویدادهای آینده یا موارد دیگر ندارند. علاوه بر خطرات و عدم قطعیت های مربوط به عملیات تجاری معمولی ، بیانیه های رو به جلو موجود در این خبر ، مستلزم سایر خطرات و عدم قطعیت ها و سایر عوامل و عدم قطعیت های فاش شده از زمان به زمان در پرونده های صورت فلکی برندهای فلکی با اوراق بهادار و بورس است. کمیسیون ، از جمله گزارش سالانه خود در مورد فرم 10-K برای سال مالی به پایان رسید 29 فوریه 2020 و در قسمت های Canope Growth’s با مدیریت اوراق بهادار کانادا ، از جمله در فرم اطلاعات سالانه رشد سایبان که در SEDAR ثبت شده است 25 ژوئن 2019 تحت عنوان “عوامل خطر” یا با کمیسیون بورس اوراق بهادار ایالات متحده ، که می تواند باعث شود عملکرد واقعی آینده با انتظارات فعلی متفاوت باشد.

شرکت رشد سایبان منبع

لینک های مربوطه

canopygrowth.com