برای مدت زمان محدودی ، در رستوران های شرکت Applebee در تگزاس ، یک دوجین میگوی Double Crunch به هر استیک گوشت گاو با قیمت کمتر از 1 دلار و / یا یک مارگاریتا کامل با 5 دلار اضافه کنید! ایالات متحده آمریکا – español انگلیسی

اگر تا به حال با این سوال قدیمی روبرو شده اید: گوشت گاو یا میگو ، دیگر به دنبال آن نباشید. ما جواب داریم هر دوی آنها. به هر یک از غذاهای استیک گوشت گاو مانند یک گیاه سرسبز 8 اونس بالا ، استیک خیابان بوربن ، یا مریم گلی میگو N ‘Parmesan ، یک دو میگوی دو کرانچ اضافه کنید فقط با یک دلار! این سفارش کمی نیست.

و هنگام بازدید از Applebee محلی خود در منطقه هارلینگن ، تگزاسبرای لذت بردن از بهترین های هر دو جهان ، به یک مارگاریتا کامل بپردازید 5 دلار. مارگاریتا کامل و عالی ما کاملاً درجا ساخته می شود و هنگام نشستن در رستوران با یک شیکر به میز آورده می شود ، بنابراین می توانید چندین بار از خود پذیرایی کرده و تست کنید. این تبلیغات تبلیغاتی دیگری است که بیش از حد “عالی” برای تصویب است.

اخبار مرتبط  Clean Rite Center ، پیشروترین خدمات Laundromat در منطقه مترو NY ، ابتکار عمل جدیدی را برای خدمت به جامعه اعلام کرد

*1 دلار برای یک میگو پاره شده دو برابر با هر دوره اصلی فیله گوشت گاو
پیشنهاد به پایان می رسد 3/1/2021 یا آخرین سهام غذا خوردن در رستوران یا بردن.

*5 دلار برای یک مارگاریتا کامل
غذاخوری ها باید 21 سال به بالا داشته باشند تا با مسئولیت پذیری از مشروبات الکلی لذت ببرند. در موارد ممنوع اعمال نمی شود. پیشنهاد به پایان می رسد 3/1/2021 یا آخرین سهام برای لذت بردن از رستوران یا بردن ، در مکانهایی که قانون فعلی اجازه آن را داده است.

اخبار مرتبط  InMed انتخابات مدیران را اعلام می کند

* شرکت در رستوران های RMH ​​Franchise در: زرد، پیکر کریستی، ادینبورگ، هارلینگن، لاردو، لاباک، مک آلن، مک الن شمالی، پالمهرست، پورتلند، وسلاکو، آبشارهای ویچیتا.

درباره RMH Franchise
RMH Franchise با 131 رستوران به دومین حق رای دهنده Applebee در جهان تبدیل شده است. RMH Franchise مکانی عالی برای کار ، تجربه مشتری برای افتخار داشتن و پتانسیل شگفت انگیز برای رشد شغلی را ارائه می دهد. در RMH Franchise ، اعضای تیم به خدمات ، مشاغل خود و تعهد ما نسبت به جامعه و ارتش ایالات متحده افتخار می کنند. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد RMH Franchise ، به سایت www.rmhfranchise.com مراجعه کنید.

اخبار مرتبط  در سال 2020 ، QVC و The Big Find QVC واقعاً برگزار می شوند

عکس: https://mma.prnewswire.com/media/1361458/ میگو_دولار_دوزده_مقابل_مقدار_میگو_با_همه_استیک_تخیل.jpg

عکاسی: https://mma.prnewswire.com/media/1361457/Perfect_Margarita.jpg

آرم: https://mma.prnewswire.com/media/884880/Applebees_Logo.jpg

SOURCE RMH Franchise Corporation

لینک های مربوطه

www.rmhfranchise.com

SOURCE RMH Franchise Corporation