BRI UMKM EXPO[RT] BRILIANPRENEUR 2020 با هدف ارتباط مستقیم MSME های شاخص اندونزی با خریداران بین المللی انجام می شود

جاکارتا، اندونزی ، 10 دسامبر سال 2020 / PRNewswire / – بانک Rakyat Indonesia (BRI) (تیکر: BBRI.JK) 10-13 دسامبر سال 2020 در جاکارتا مرکز همایش ها دومین نمایشگاه BRI UMKM EXPO سالانه[RT] BRILIANPRENEUR 2020. مورد مجازی ، که MSME های منتخب را به عنوان بستری برای دیدار با جهان فراهم می کند ، از 1 دسامبر سال 2020 آغاز شد. ثبت نام ها تا 13 دسامبر 2020 امکان پذیر است.

به عنوان اولین نمونه در نوع خود ، BRI UMKM EXPO[RT] پلت فرم BRILIANPRENEUR 2020 برنامه مجازی “همسان سازی کسب و کار” را ارائه می دهد که به شرکت ها عملکرد چت را در زمان واقعی ارائه می دهد و MSME را با بیش از 50 خریدار احتمالی از آمریکای شمالی ، خاورمیانه ، اروپا و آسیا متصل می کند. شرکت کنندگان همچنین می توانند به یک 3D مجازی دسترسی پیدا کنند تور Teleport با ناوبری 360 درجه هنگام حضور در برنامه های گفتگوی زنده و کلینیک های مربیگری که توسط وزرای دولت و مشاهیر صنعت اداره می شوند.

اخبار مرتبط  شرکت Valens توافق نامه تولید سفارشی را با نوآوری محصول بعدی نسل ، آیه کانابیس ، برای راه اندازی بزرگترین ، کنسانتره فوق العاده پریمیوم در کانادا اعلام کرد

در واقع اقدامی که در واکنش به همه گیری صورت می گرفت ، اکنون رویدادهای مجازی تأثیر عمیق تری بر نحوه تجارت مردم دارند. این بر اساس نظرسنجی گروه Northstar Meeting Group است ، که نشان می دهد مردم رویدادهای مجازی را ابزاری مهم برای ارتباط مشاغل با مشتریان می دانند. در کل ، BRI UMKM EXPO است[RT] بنابراین BRILIANPRENEUR 2020 بستری ایده آل برای MSME ها برای کنار آمدن با چالش های COVID-19 است.

اخبار مرتبط  Sun-Maid® در کمپین نام تجاری جدید تخیل را تغذیه می کند ، "هیئت تصور" افتتاحیه را اعلام می کند

“هدف ما اتصال خریداران بالقوه در سراسر جهان با بهترین MSME ها در اندونزی در اکوسیستم تجارت مجازی است. برنامه تطبیق تجارت رویکرد مقرون به صرفه ای را برای خریداران فراهم می کند تا با صاحبان مشاغل ارتباط برقرار کنند و جلسات خصوصی را رزرو کنند و معامله را برای هر دو طرف در طول این رویداد راحت کند ” توسط BRI، بزرگترین بانک دولتی اندونزی.

امسال بیش از 400 MSME بهترین محصولات خود را در چهار دسته مد ، لوازم جانبی و زیبایی ، تزئینات منزل و صنایع دستی و مواد غذایی و نوشیدنی ارائه می دهند.

اخبار مرتبط  Harborside اعطای کمکهای گزینه سهام را اعلام می کند

“با اکوسیستم مجازی ، ما امیدواریم که بتوانیم سهم MSME ها را در اقتصاد اندونزی تحریک کرده و صادرات را تقویت کنیم. ما اطمینان داریم که این رویداد مجازی به صاحبان مشاغل کمک خواهد کرد تا با یک اکوسیستم دیجیتال آشنا شوند و با تغییر الگوی کسب و کار سازگار شوند “.

برای اینکه بتوانند در نمایشگاه مجازی شرکت کنند ، خریداران بالقوه می توانند در اینجا ثبت نام کنند و اگر می توانند پیش از این از ما قرار ملاقات بگذارند ، کاتالوگ را بارگیری می کنند.

جزئیات بیشتر در مورد این رویداد و ثبت نام را می توان در www.brilianpreneur.com یافت.

SOURCE PT بانک Rakyat Indonesia Tbk (BRI)