Plume HomePass را به عنوان یک پیشنهاد مستقیم به مشتری در بلژیک راه اندازی می کند

این اولین بار نیست که HomePass در بلژیک معرفی می شود. VOO ، پیشرو در ارائه خدمات کابل باند پهن ، قبلاً این شرکت را دارد نوامبر 2019 سرویس HomePass را با نام تجاری VOO WiFi Plus راه اندازی کرد. به برای پاسخگویی به تقاضای روزافزون ، VOO اکنون به مشتریان خود دستور می دهد تا به طور مستقیم در HomePass توسط Plume مشترک شوند. مشترکان VOO که می خواهند ثبت نام کنند برای SuperPod های اضافی قیمت ویژه 79 یورو دریافت می کنند. مشتریان فعلی VOO WiFi Plus همچنان در برنامه اشتراک فعلی خود از خدمات HomePass استفاده می کنند و اکنون گزینه گسترش شبکه خانگی خود را با SuperPods اضافی دارند.

“Plume ثابت کرده است که یک شریک خارق العاده در ارائه خدمات WiFi خانگی به هزاران مشترک VOO است و موقعیت رهبری ما را در اتصال کاملا حفظ کرده است.” کریستینا زانچی، مدیر ارشد بازرگانی در VOO. “ما خوشحالیم که با گسترش شرکت در بازار بلژیک ، مشتریان VOO همچنان خدمات عالی از HomePass توسط Plume دریافت می کنند.”

اخبار مرتبط  استودیوی جدید تمرین در پیتسفورد تجربه تناسب اندام بی نظیری را ارائه می دهد

خدمات توسط برنامه HomePass با درجه عالی و سخت افزار سه باند زیبا SuperPod امکان پذیر شده است. برنامه HomePass به شما کنترل می دهد و به شما امکان می دهد تست های سرعت را انجام دهید ، اینترنت را مختل کنید ، محتوای نامناسب را فیلتر کنید و حرکات غیر منتظره در خانه را ردیابی کنید. بلژیکی ها می توانند با عضویت سالانه HomePass با قیمت 99 یورو که شامل SuperPod نیز می شود ، شروع کنند. SuperPod های اضافی هر کدام 99 یورو قیمت دارند.

وی گفت: “ما به دنبال همکاری موفق ما با VOO در سال گذشته ، از گسترش حضور HomePass در سراسر بلژیک هیجان زده هستیم.” مسیحی ثابت، معاون رئیس جمهور مستقیم به مصرف کننده در Plume. “ما معتقدیم که هر خانه ای شایسته اتصال WiFi ایمن و مطمئن است. و با مسدود کردن HomePass به طور متوسط ​​330 تهدید امنیتی در هر خانوار طی ماه گذشته ، این لایه محافظتی حیاتی است. ”

اخبار مرتبط  Cone + سیگار کشیدن مفصلی را که از قبل روی آن غلتانیده است ، آسیب کمتری می کند

برای پیوستن به HomePass by Plume ، به https://www.plume.com/be/homepass مراجعه کنید و یا با شماره 3278482333 +32 تماس بگیرید.

اطلاعات در مورد VOO

VOO با طیف وسیعی از راه حل های سرگرمی و ارتباطی ، در باند پهن اینترنت (400 مگابیت بر ثانیه) والونی و بروکسل ، تلویزیون دیجیتال ، خط ثابت و خدمات تلفن همراه به مشتریان ارائه می دهد. VOO به لطف کیفیت شبکه ترکیبی خود ، تجربه دیجیتالی بی نظیری را به شما ارائه می دهد که ساده و متناسب با نیازهای آنها است. هم برای مشتریان خصوصی و هم برای مشتریان تجاری. www.voo.be

اخبار مرتبط  بازار جهانی کارد و چنگال خوراکی جهانی (2019 تا 2026)

اطلاعات در مورد Plume®

Plume خالق اولین سیستم مدیریت تجربه مصرف کننده (CEM) در جهان است که توسط OpenSync طراحی شده است. Plume به عنوان تنها راه حل آزاد و مستقل از سخت افزار ، توسعه سریع و گسترده و ارائه خدمات جدید خانه هوشمند را امکان پذیر می کند. این ارائه دهندگان خدمات را قادر می سازد ضمن دستیابی به بینشی بی نظیر ، عملی از نیازهای هر خانه و دستگاه ، تجربه شخصی هوشمند و متحول شده ای را در اختیار مشترکان خود قرار دهند.

به www.plume.com/be/homepass مراجعه کنید.

Plume ، OpenSync و HomePass یا علائم تجاری یا علائم تجاری ثبت شده Plume Design، Inc. هستند.

عکس – https://mma.prnewswire.com/media/1361585/Plume.jpg

SOURCE Plume