پروژه های عمده اقتصاد شب که به تازگی مشخص شده است

یکی از جاذبه های بزرگ زندگی شبانه ویفانگ مجموعه خوشمزه های بی نظیر است ، چیزی که نباید از دست داد. “غذاهای خوشمزه و رنگارنگ را می توان در هر رستوران یافت” سطری از یک شعر است که به وضوح این غذاهای لذیذ را به تصویر می کشد ، که توسط ژنگ بانقیائو در زمان سلسله چینگ سروده شده است.

پای گوشت یکی از غذاهای مهم ویفانگ است. با پوسته ترد و گوشت پر از گوشت ، طعم خوبی دارد و چرب نیست. شیرینی های گوشتی گرد و صاف با بسته بندی مواد قیمتی گوشتی که در آب فلفل سیچوان خیسانده شده است ، درون خمیر نرم و فشردن لبه ها برای آب بندی درست می شوند. سپس آنها را در فر می پزند. این روش پخت و پز – در کوره ای که توسط زغال پخته می شود – چربی را از پای بیرون می آورد. رایحه گوشت غیر قابل مقاومت است.

اخبار مرتبط  CannabizTeam راهنمای حقوق صنعت شاهدانه 2020 ایالات متحده ، بروزرسانی Q3 را منتشر کرد

دیگ Chaotian به اصطلاح Weifang یکی دیگر از غذاهای سنتی معروف است. آن از بازار صبحگاهی محلی در طول دوره Qianlong از سلسله چینگ سرچشمه گرفته است. در آن زمان ، کشاورزانی که به بازار می رفتند به ندرت می توانستند وعده های غذایی گرم داشته باشند ، بنابراین برخی از افراد باتجربه قابلمه های بزرگ آهنی برپا می کردند تا برای رهگذران غذا درست کنند. آنها گلدانهای Chaotian نامیده می شدند زیرا گلدانها پوشانده نشده بودند. این غذا با چیدن مقداری گوشت و سبزیجات پخته شده ، همراه با کمی نمک روی پنکیک درست شده و سپس آنها را می چرخانیم.

اخبار مرتبط  Freebirds تحویل درخواستی را در سراسر تگزاس با علاقه انجام می دهد

غذای دیگری که قابل ذکر است ویفانگ هله، ماده اصلی آن نوع خاصی از رشته فرنگی استوانه ای است. این غذای رشته فرنگی با فشار دادن خمیر تهیه شده از آرد و نشاسته ، با سوپ پرس رشته و مرغ و اردک تهیه می شود. آنها را می جوشانند و سپس با گوشت و سوپ سرو می کنند. این غذا به خصوص خوشمزه است و بافت رشته های جویدنی گوشت خوشمزه و سوپ غلیظ را کامل می کند.

اخبار مرتبط  کمپانی Wick and Glow Candle دهه 90 را با نام تجاری جدید Candle کانال می کند

پیوندهای تصویر پیوندها:

لینک: http://asianetnews.net/view-attachment؟attach-id=379514
شرح: پای گوشتی ویفانگ

لینک: http://asianetnews.net/view-attachment؟attach-id=379560
عنوان: گلدان Weifang Chaotian

پیوند: http://asianetnews.net/view-attachment؟attach-id=379562
زیرنویس: ویفانگ هله

منبع بخش تبلیغات شهرداری ویفانگ