ییلی از سیستم شاخص ایمنی ارزیابی پردیس K-12 رونمایی کرد

پشتیبانی از رشد و توسعه ایمن با یک داشبورد

داشبورد ایمنی پردیس Yili هدیه ای از “کشتی Yili” به است چین مدارس ، کودکان و جامعه گسترده تر برای کمک به رشد و رشد ایمن کودکان. ارزیابی براساس 10 شاخص کلیدی شامل محیط پیرامونی دانشگاه ، سلامت جسمی و روحی معلمان و دانش آموزان ، بهداشت عمومی و امنیت غذایی در دانشگاه ، پاسخ های اضطراری و موارد دیگر ، ارائه راهنمایی در مورد خطرات احتمالی ایمنی ، اقدامات متقابل و آموزش پیشگیری نتایج ارزیابی در قالب “نمودارهای راداری” نمایش داده می شود تا به مدارس کمک کند تا به راحتی وضعیت کلی ایمنی دانشگاه را ارزیابی کنند.

در زمینه همه گیری ، داشبورد اقدامات ویژه ای را برای پاسخگویی به شیوع عمده ، ارائه دروس آنلاین در مورد ایمنی ، حمایت از سلامت روانشناختی معلمان و دانش آموزان پس از تعطیلی گسترده دانشگاه ، محافظت از اطلاعات شخصی معلمان و دانش آموزان ، اطمینان از بهداشت اضافه کرده است. و ایمنی توالت های مدارس ، تجهیزات ویژه ایمنی در برابر آتش و غیره را تهیه کنید.

اخبار مرتبط  Saks Fifth Avenue از پنجره تعطیلات چندشبانه و تجربه نمایش نور بازسازی می کند

“داشبورد نظرات کارشناسان و دانشمندان را کاملاً در نظر می گیرد و به تدریج با توجه به فضای جدید و بازخورد مدارس محل اجرای این طرح بهبود یافته است. امیدوارم که داشبورد بتواند به یک کتابچه راهنمای کار ایمنی دانشگاه تبدیل شود. برای مدارس به راحتی خطرات ایمنی را تشخیص می دهند ، بنابراین از این طریق حتی بیشتر از مدارس ابتدایی و متوسطه و دانش آموزان آنها بهره مند می شوند. ” ما جینگ، معاون دبیرکل بنیاد توسعه منابع انسانی چین غربی.

حفاظت از کودکان با هشت سال تجربه عمیق

اخبار مرتبط  "بانکداری" مجازی و واتس اپ به عنوان ابزار فروش برای بازاریابان در طی همه گیری تبدیل می شوند

پروژه CSR “Yili’s Ark” از اوایل هشت سال پیش در سال 2012 توسعه یافته است. به طور مشترک توسط گروه Yili و بنیاد توسعه منابع انسانی چین غربی آغاز شده است ، پروژه رفاه عمومی در تأمین امنیت کودکان و “حفاظت از کودکان با احترام و تخصص ،” “طبق گفته Pan Gang ، رئیس و رئیس جمهور یلی.

به مدت هشت سال ، پروژه “کشتی ییلی” ، همیشه با رعایت اصل “تحقق رویاهایتان ، با اولویت رشد ایمن” ، تلاش مستمری در جهت ایجاد یک مدل کاملاً قابل اجرا و پایدار برای ایمنی کودکان داشته است. تا کنون ، پروژه “کشتی ییلی” در بیش از 500 مدرسه در 40 منطقه ، شهرستان و شهرستان از 25 استان سراسر کشور معرفی شده است. چین و بیش از 300 معلم دبستان و مدیران ایمنی دانشگاه را آموزش داده است که در مجموع بیش از 300000 کودک از آن بهره مند می شوند.

اخبار مرتبط  TreeHouse Foods اعلام فراخوان داوطلبانه از میله های گرانولا را برای برخی از امضاها انتخاب می کند

از طریق هشت سال اکتشاف و تمرین ، پروژه رفاه عمومی ایمنی کودک “ییلی” موفق به ایجاد یک سیستم منحصر به فرد و بالغ شده است ، مدارس و مربیان را با والدین و فرزندان خود گرد هم آورده است. در آینده ، ییلی به حمایت از مفهوم رفاه عمومی “حفاظت از کودکان با احترام و تخصص” ادامه خواهد داد ، و روحیه “کشتی یلی” را بیشتر مراقبت خواهد کرد ، برای رشد و توسعه سالم نسل های جوان ، و مزایای سلامتی با کل دنیا

پیوندهای تصویر پیوندها:

پیوند: http://asianetnews.net/view-attachment؟attach-id=379682
عنوان: یلی در این مراسم سیستم شاخص ارزیابی ایمنی پردیس K-12 را منتشر کرد.

منبع گروه یلی