iHerb با برنامه پاداش خود راه های جدید و جالب برای کسب درآمد را اعلام می کند

پاداش iHerb خوشحال است که از پیشرفت های جدید در برنامه پاداش محبوب خود خبر می دهد. این برنامه به مشتریان امکان می دهد اعتباراتی بدست آورند که می تواند در خریدهای بعدی بازخرید شود یا به صورت نقدی پس گرفته شود. اکنون مشتریان می توانند برای نوشتن نظرات و ارائه پاسخ های مفید در انجمن پرسش و پاسخ ، اعتبار پاداش کسب کنند.

“ما برای نظرات صادقانه مشتریان خود در مورد محصولاتی که می فروشیم ، ارزش قائل هستیم ، پس چرا به آنها به خاطر اشتراک نظرات خود با ما و سایر خریداران پاداش نمی دهیم؟” نیل فولگیت، معاون رئیس بازاریابی رشد در iHerb. “ما معتقدیم که این تغییرات ، همراه با حضور جهانی iHerb ، ادامه خواهد داد تا برنامه پاداش ما در سطح جهانی بی نظیر و یکی از بیشترین آرزوها توسط مشتریان و تأثیرگذاران در سراسر جهان باشد.”

اخبار مرتبط  کار با یک تصویر هماهنگ و متعادل کلید موفقیت است

اکنون سه روش دیگر برای کسب پاداش iHerb وجود دارد:

 • مراجعات
  5٪ بدهید و 5 دلار دریافت کنید:
  به دیگران کمک کنید بیشتر پس انداز کنند و 5 دلار اعتبار پاداش برای هر خریدی که ارجاع می دهید ، چه از مشتریان جدید و چه از مشتریان فعلی ، دریافت کنید.
  با Super Rewards بیشتر کسب کنید: در ازای خرید ارجاع شده از محصولات با نام تجاری iHerb ، 10٪ کارمزد اضافی دریافت کنید. این مبلغ علاوه بر 5 دلاری است که قبلاً با هر خرید م referثر ارجاع دریافت کرده اید.
 • بررسی ها
  برای هر ارزیابی واجد شرایط ، صادقانه و مفید حداکثر 101 دلار اعتبار پاداش کسب کنید.
  نظرات مثبت یا منفی خود را در مورد محصول به اشتراک بگذارید و 1 دلار برای نوشتن نظر خود دریافت کنید. بعلاوه ، برای هر رای مفید مشتری دیگر ، 0.10 دلار اعتبار پاداش دریافت کنید ، برای هر ارزیابی 100 دلار پاداش اضافی.
 • پاسخ ها
  برای هر پاسخ مفید حداکثر 100 دلار اعتبار پاداش کسب کنید!
  دريافت كردن 0.10 دلار در واحد پاداش برای هر رای مفید ، مشتری دیگری هنگام پاسخ دادن به سوالات ارسال شده ، حداکثر 100 دلار اعتبار پاداش برای هر پاسخ ، داده است.
اخبار مرتبط  تولید ، مصرف ، واردات و صادرات ، تحولات ، روند محصولات ، جریان تجارت بین المللی ، مشخصات و آدرس های تولیدکنندگان پیشرو

iHerb برای مشتریان وفاداری که تعهد خود را در ارائه بالاترین کیفیت محصولات با رقابتی ترین قیمت ها قائل هستند عمیقاً ارزش قائل است و بنابراین می خواهد به کسانی که iHerb را خریداری می کنند ، مراجعه می کنند و با آنها تعامل می کنند از راه های معنی دار پاداش دهد. ایجاد روش های جدید برای کسب درآمد در برنامه پاداش خود ، مانند موارد ذکر شده در اینجا ، به ما امکان می دهد این هدف را برآورده کنیم.

اخبار مرتبط  داده های اجاره و پرداخت اجاره مسکن برای ماه مه پنجره ای از فرصت را برای مدیران دارایی مسکن چند خانواده ای نشان می دهد

درباره iHerb: iHerb ، یکی از بزرگترین خرده فروشان تجارت الکترونیکی در ایالات متحده ، 30،000 محصول از 1200 مارک برجسته را به میلیون ها مشتری در سراسر جهان ارائه می دهد. علاوه بر این ، این هواپیما مستقیماً از انبارهای پیشرفته دارای گواهینامه GMP و با کنترل آب و هوا به مشتریان در 188 کشور و سرزمین ارسال می شود. از سال 1996 ، iHerb به نوآوری خود ادامه می دهد تا محصولات با بالاترین کیفیت را با بهترین قیمت ممکن به بازار عرضه کند و آنها را به مشتری پسندانه ترین روش ارائه دهد. https://www.iherb.com/

آرم: https://mma.prnewswire.com/media/1361351/UGCI_Review_Rewards_Talking_Point.jpg
آرم: https://mma.prnewswire.com/media/742063/iHerb_Logo.jpg

منبع iHerb

لینک های مربوطه

iHerb.com

منبع iHerb