کفش های شیک ، روز مادران را با پاشنه های قابل تبدیل جشن می گیرند

سان لوئیس اوبیسو ، کالیفرنیا.، 1 مه سال 2020 / PRNewswire / – آغاز اول ماه مه و پایان دادن به روز مادران 10 مه، مدل مو جشن روز مادران را راه اندازی می کند. این شرکت مادرانی را که در پاینچ کار می کنند و همچنین فریادهای فریاد به # مدیونیستهایی که از طریق ایمیل و رسانه های اجتماعی مادر هستند ، معرفی می کند. شیک پوش خواهد شد یک پیشنهاد خرید یک نیم از تعطیلات در همه جفت کفش برای زنانی که می خواهند خود و مادر و جفت خود را بخرند! علاوه بر این ، پاینچ با دادن گزینه ای به مشتریان ، امکان خرید جفت های منتخب با پاشنه 3 “به جای استاندارد 4” را در اختیار شما قرار می دهد. سایزهای مختلف از قیمت های مختلف بین 6 تا 10 و 11 ارائه می دهد 115 دلار180 دلار بسته به سبک و متریال برای اطلاعات بیشتر در اینجا کلیک کنید چگونه عمل می کند.

پاشنه بلند قابل تبدیل Pashion ، هدیه مناسب روز مادران است! این کفش همه کاره و به اندازه کافی راحت برای عروسی ها ، خرما ، ناهار ، مراسم کار و تعطیلات است. مد روز اجازه می دهد تا هر زن برای هر چیزی آماده باشد – همیشه عملی و شیک باشد.

قادر به لذت بردن از وقتم در خارج ، بعد از آمادگی تبدیل به آپارتمان ها ، وقتم را خیلی لذت بخش تر کردم! دلم می خواست تمام روز از خانه بمانم چون می دانستم گزینه راحتی و استایل دارم!
– راشل ، مادر تیم جاستین!

برای عکس های بیشتر ، فیلم ها و سؤالات متداول ما اینجا را کلیک کنید

خلاصه تجارت:

پاینچ در سال 2016 توسط آن زمان 20 ساله تاسیس شد هیلی پاون در حالی که یک جوان در کالج در کال پلی سان لوئیس اوبیسپو است. طراحی و مهندسی کفش یک فرآیند فشرده سه ساله بود که به محض این که Pashion وب سایت تجارت الکترونیکی خود را به طور زنده برای فروش در ژوئن سال 2019 راه اندازی کرد تحقق یافت. به عنوان هدیه فصل تجارت بیشتر شده است 2.3 میلیون دلار در سرمایه گذاری با افزایش سری A که در اواخر سال 2020 – اوایل سال 2021 برنامه ریزی شده است. Pashion در 30 کشور در حال ثبت اختراع است.

کل تیم پینک – که از 3 کارمند تمام وقت و حدود 15 پیمانکار تشکیل شده است – است پمپ شده به طور مداوم سبک های جدید ، رنگ ها ، مواد و همچنین شکل ها و شکل های جدید پاشنه را در طول سال 2020 منتشر کنید. با ما همراه باشید!

SOURCE کفش کفش

لینک های مربوطه

https://pashionfootwear.com

اخبار مرتبط  SKYWORTH از تلویزیون S81 Pro با مشخصات بازی برش رونمایی می کند