عکاس عروسی در لاس وگاس با وجود COVID-19 افزایش غیرمنتظره ای در تجارت می بیند

لاس وگاس، 10 دسامبر 2020 / PRNewswire / – Scenic عروسی های لاس وگاس ، یک محل عروسی محلی و تجارت عکاسی ، خوشحال است که علیرغم اثرات فلج کننده COVID-19 بر روی یک واکنش غیر منتظره در مشتریان اعلام می کند. لاس وگاس اقتصاد

نتایج ناشی از بیماری همه گیر COVID-19 به این کشور ضربه زده است لاس وگاس اقتصاد به خصوص سخت است. با این وجود ، برخلاف چالش های فاصله اجتماعی و سطح بیکاری بی سابقه ، برخی صنایع محلی در حال افزایش تجارت هستند.

به جای پرداخت ده ها هزار دلار برای یک عروسی سنتی ، بسیاری از زوج هایی که به دنبال ازدواج هستند اکنون تصمیم گرفته اند که به سرعت “گره گشایی مقصد” را گره بزنند.

Elopements ، به دلیل ماهیت خود ، مزایای متعددی را به زوجین ارائه می دهد:

  • کمتر مهمان بدون نیاز به یک مکان بزرگ و یا ساختمان است. فاصله گیری اجتماعی با گروه های کوچکتر از افراد بسیار آسان تر می شود.
  • با قیمت پایین بنزین و نرخ بلیط هواپیما با رکورد پایین ، هزینه کلی برگزاری یک مکان عزیمت بخشی از هزینه یک عروسی سنتی است.
  • فرار از خواب می تواند همزمان به عنوان مقصد تعطیلات یا ماه عسل باشد.

“در طی چند ماه گذشته ، متوجه افزایش قابل توجهی در رزرو زوجین شده ایم لاس وگاس تشریفات عروسی در فضای باز ، “می گوید صاحب عروسی Scenic لاس وگاس Trey Tomsik. “زوجین نمی خواهند منتظر بمانند تا ویروس کرونا ویروس کنترل شود و اقتصاد به حالت عادی برگردد. عروسی های کوچک عروسی به سرعت محبوب تر می شوند – و مقاصدی مانند لاس وگاس یک انتخاب عالی هستند. “

لاس وگاس “ادامه داد Trey.” طیف متنوعی از مکانهای دیدنی در فضای باز و بالاتر از جعل شبیه سازی الویس که در Strip برگزار می شود ، به زوجین ارائه می دهد. “چندین مکان دیدنی بسیار معروف وجود دارد که مشتریان ما در آن ازدواج می کنند و عکس عروسی خود را انجام می دهند. دره قرمز رد ، دره آتش و دره الدورادو (شهر ارواح نلسون) تنها چند مورد از بسیاری از مکانهای محلی در فضای باز است که زوجین در حال تبادل نذر خود هستند. “

درباره مراسم عروسی Scenic در لاس وگاس
Scenic Las Vegas Weddings در سال 2000 تأسیس شد و یک سرویس کامل است لاس وگاس شرکت عروسی مقصد که به زوجین فرصت ازدواج و گرفتن عکس در یکی از چندین نمادین را ارائه می دهد لاس وگاس مکان های بیرونی این شرکت توسط لاس وگاس بومی Trey Tomsik که یک حرفه طولانی مدت به عنوان یک عکاس حرفه ای عروسی دارد. برای اطلاعات بیشتر در مورد مراسم عروسی Scenic Las Vegas یا صحبت با Trey ، لطفا از وب سایت ما به آدرس https://www.sceniclasvegasweddings.com/ دیدن کنید.

تماس با رسانه:
Trey Tomsik
(702) 515-1100
[email protected]

ما را در شبکه های اجتماعی پیدا کنید:
فیس بوک
اینستاگرام
توییتر
Pinterest
ویمئو
فلیکر

SOURCE عروسی های زیبا در لاس وگاس

لینک های مربوطه

https://www.sceniclasvegasweddings.com/


اخبار مرتبط  Diablo معرفی بیت های خودآزمایی SPEEDemon ™ برای افزایش بهره وری مته بی سیم طراحی شده است