Dating.com ژاکت های تعطیلات زشت را تبدیل به یک چرخش بزرگ در بین مجردها می داند

نیویورک، 10 دسامبر 2020 / PRNewswire / – با تعطیلات فصل تعطیلات ، دوستیابی.com ، بخشی از گروه Dating و شرکتی که در پشت سایت های متعدد آنلاین دوست یابی قرار دارد ، از اعضای آن نظرسنجی کرد تا یک بار برای همیشه تعیین کند که آیا ژاکت های زشت در جستجوی عشق تأثیر دارند یا خیر. این شرکت دریافت که ژاکت های تعطیلات خصوصیات عقب افتاده شخصیت در مجردها را نشان می دهد و به عنوان یک لباس روشن جشن محسوب می شود.

قبل از برنامه ریزی لباس خود برای مجالس تعطیلات مجازی امسال ، یافته های برجسته زیر را در آخرین نظرسنجی Dating.com در نظر بگیرید:

  • تقریباً همه کسانی که از این نظرسنجی استفاده کرده اند (96٪) معتقدند که ژاکت های زشت برای تعطیلات به عنوان یک آغازگر مکالمه موثر عمل می کنند.
  • هنگامی که از آنها در مورد درک کسانی که ژاکت تعطیلات زشت می پوشند ، س askedال شد ، 52٪ معتقدند که این لباس نشان دهنده شوخ طبعی قوی است ، 44٪ معتقدند که این لباس نشان دهنده گشودگی برای ملاقات با افراد جدید است و 4٪ باقیمانده هیچ ارتباطی بین لباس و شخصیت یک فرد.
  • 70٪ می گویند حس شوخ طبعی جذاب ترین کیفیت در یک شریک زندگی است.
  • 42٪ از کسانی که به طور معمول اولین حرکت را انجام نمی دهند ، ادعا می کنند که اگر یک شریک زندگی بالقوه یک ژاکت تعطیلات زشت می پوشید ، تمایل بیشتری برای شروع مکالمه دارند.
  • اکثر کسانی که از این نظرسنجی استفاده می کنند (78٪) معتقدند که عدم شرکت در یک جلیقه حضوری یا مجلسی با ژاکت تعطیلات زشت ، خصوصیات نزدیک به ذهن را نشان می دهد.
اخبار مرتبط  توافق نامه مشارکت Suning Inks با توسعه سرمایه گذاری گردشگری هاینان برای توسعه همکاری در بازار خرده فروشی بدون عوارض چین

می گوید: “ما متوجه شدیم که مجردها بیش از هر زمان دیگری از شوخ طبعی قدردانی می کنند.” ماریا سالیوان، معاون رئیس جمهور و کارشناس دوست یابی Dating.com. “و اگر چه ممکن است تعطیلات امسال متفاوت به نظر برسد ، اما مجردها صحبت کرده اند و ژاکت های زشت اینجا هستند تا بمانند.”

اخبار مرتبط  InventHelp Inventor قفل تحویل را توسعه می دهد (SKC-555)

یک ژاکت زشت برای تعطیلات در این فصل به مشخصات دوستانه شما اضافه می شود. Dating.com اینجا است تا نکاتی را برای گرفتن سلفی ژاکت مناسب برای تعطیلات کامل به اشتراک بگذارد:

  • از زمان سنج استفاده کنید: دوربین خود را روی یک تایمر سه تا پنج ثانیه ای قرار دهید و یک قدم به عقب بروید. به این ترتیب ، شما و ژاکت تعطیلات کامل زشت خود را به قاب تبدیل خواهید کرد.
  • آن را شخصی کنید: ژاکت تعطیلات زشتی را انتخاب کنید که مورد علاقه علاقه های شما باشد. گزینه های زیادی بر اساس فیلم های کلاسیک ، نمایش ها ، تیم های ورزشی و سنت ها وجود دارد. با انتخاب چیزی که از صحبت کردن در آن لذت می برید ، مکالمه اولین مکالمه شما تضمین می شود که خوب باشد.
  • لوازم جانبی ، لوازم جانبی ، لوازم جانبی: سعی کنید ژاکت خود را با لوازمی مانند گردنبند روشن یا سربند شاخ جفت کنید. هرچه بیشتر!
اخبار مرتبط  GrowPods برای کاهش کمبود فعلی مواد غذایی ، راه حل بی نظیری ارائه می دهد

برای پیوستن به شبکه گسترده و بین المللی تک آهنگ های Dating.com و یافتن فرد خاصی در این تعطیلات ، لطفاً به سایت www.dating.com مراجعه کنید.

درباره گروه دوستیابی: Dating Group یک پلتفرم کشف اجتماعی جهانی است که به مردم از سراسر جهان امکان اتصال از طریق قدرت منافع مشترک و منافع متقابل را می دهد. Dating Group در هفت کشور دفتر دارد و یک تیم متشکل از بیش از 500 متخصص با بیش از 73 میلیون کاربر ثبت شده در کل نمونه کارها. مارک های ما شامل Dating.com ، DateMyAge ، LovingA ، Tubit ، AnastasiaDate ، ChinaLove و بسیاری دیگر است که هرکدام دارای یک پلت فرم منحصر به فرد متناسب با جوامع مختلف هستند که با توجه به علاقه ، جغرافیا و جمعیتی تعریف شده اند.

منبع Dating.com

لینک های مربوطه

https://www.dating.com/