برنامه ها اکنون کانال اصلی تعامل با مارک ها هستند زیرا Black Friday شاهد خریداران بیش از 126،940 ساعت در برنامه ها است

لندن، 10 دسامبر 2020 / PRNewswire / – این امر همچنان در محبوبیت خرید از طریق اپلیکیشن ها ادامه دارد ، همانطور که در تحقیق جدید بررسی فعالیت مصرف کننده موبایل در جمعه سیاه جمعه 2020 تا فروش دوشنبه سایبر برجسته شده است.

گزارش اوج تجارت برنامه 2020 امروز توسط Poq Commerce منتشر شده است ، یک پلت فرم تجارت برنامه که حضور یک نام تجاری را با استفاده از برنامه ها به حداکثر می رساند ، نشان می دهد که افزایش چشمگیری در مقدار زمان و هزینه صرف شده برای خرید در برنامه در اوج تعطیلات آخر هفته اخیر از جمعه سیاه تا دوشنبه سایبر بر اساس منحصر به فرد اطلاعات جمع آوری شده از حدود 50 برنامه خرید خرده فروشی مجهز به Poq.

داده ها نشان داد که خریداران هزینه کرده اند 126،940 ساعت در برنامه های Poq در جمعه سیاه ، که بسیار زیاد است 96 like افزایش مانند برای مانند در سال قبل زمان صرف شده در برنامه من90٪ افزایش یافته است در کل آخر هفته سایبر با sبارگیری برنامه در انگلیس 20 درصد و در ایالات متحده 10 درصد افزایش می یابد (که در مجموع 22٪ از کل خرده فروشی جهانی در سال 2020 را تشکیل می دهد) نسبت به مدت مشابه در سال 2019. اندروید همچنین با افزایش تقاضای بارگیری خرید برنامه ، رشد 18٪ در سال نسبت به 14٪ برای iOS در دو بازار روبرو شد.

اخبار مرتبط  بازار محصولات بدون گلوتن تا سال 2027 با 7.2٪ CAGR به 7.5 میلیارد دلار در سطح جهانی برسد و CAGR: تحقیقات در بازار متفقین

در حالی که نرخ بارگیری برنامه افزایش یافت ، میانگین مقدار معامله در Cyber ​​Weekend 2020 اندکی کاهش یافت و به طور متوسط ​​کاهش یافت 66.91 دلار، این نشان می دهد که خرده فروشان به یک دوره معاملاتی دشوار پاسخ می دهند و هزینه های مصرف کننده را با ارائه تخفیف های بیشتر محدود می کنند. با این حال ، این افت سال به سال 0.7٪ در درآمد هر معامله با جبران شد رشد 129 درصدی در تعداد معاملات و افزایش زمان صرف شده در برنامه ، که منجر به رشد مداوم تبدیل ها می شود.

داده های جستجو نشان می دهد که مصرف کنندگان در این دوره از تعطیلات به دنبال یافتن معاملات با عبارات “راهنمای هدیه کریسمس” ، “فروش” ، “ترخیص کالا از گمرک” و “آخرین احتمال خرید” هستند که به ویژه محبوب هستند و سایر دسته ها مانند “بیشترین جستجو” و ” نمایش همه “نیز بسیار برجسته است. از بینش داده هایی از این قبیل ، که از طریق برنامه بدست آمده است ، می توان برای متناسب سازی استراتژی تجارت الکترونیکی برای جلب نظر مصرف کنندگان و استفاده از پیش بینی 40٪ + CAGR برای خرید در خانه در برنامه (2017-2021F) * استفاده کرد.

اخبار مرتبط  بنیانگذار PetCareRx ، Blake Brossman در خط مقدم کمک به والدین حیوان خانگی با تأثیر قفل کاری مقابله کرد

هلن اسلاون، مدیر ارشد درآمد در Poq ، گفت: “اثبات شده توسط این رکورد شکنی دوره اوج تعطیلات ، تجارت برنامه قرار است در سال آینده رشد سریع داشته باشد زیرا خرده فروشان به دنبال برنامه ها برای وفاداری مصرف کننده و حفظ مشتری هستند. ضروری است خرده فروشان در صورت تمایل به استفاده از این رشد ، استراتژی برنامه خود را اصلاح کنند فرصت “

این گزارش همچنین شامل راهنمایی در مورد چگونگی به حداکثر رساندن سودآوری تجارت برنامه ، مانند اولویت بندی استراتژی تجارت برنامه همراه اول برای هر دو سیستم عامل Android و iOS از همان ابتدا و بهترین زمان برای ارسال اعلان های فشاری است. اسلاون افزود: ویژگی های غنی برنامه های بومی ، مانند اعلان های فشاری ، App Stories و پیشنهادات شخصی ، همچنین می توانند به خرده فروشان در تبدیل مشتری در دوره های مهم معاملاتی مانند Cyber ​​Weekend کمک کنند ، اما همچنین هدف مجدد آنها را حفظ می کنند ، چه به صورت آنلاین و چه به صورت آنلاین.

اخبار مرتبط  جوایز تنها مجلل لوکس جهان ، جوایز انجمن ، دفتر جدیدی را در South End of Fashion Charlotte NC افتتاح می کند

برای دسترسی به Poq’s App App Peak Report 2020، لطفا اینجا کلیک کنید. اینفوگرافیک در صورت درخواست موجود است

درباره Poq

Poq یک بستر برنامه نرم افزاری به عنوان سرویس است که به خرده فروشان امکان می دهد برنامه های موبایلی بسیار کارآمد و کاملاً سفارشی ایجاد کنند که تجربه خرید برتر را فراهم می کنند. این برنامه ها به خرده فروشان امکان می دهد مارک های قوی تری بسازند ، محصولات بیشتری بفروشند ، وفاداری مشتری را تعمیق بخشند و محتوای ، ارتباطات و جوایز بسیار مرتبط را ارائه دهند. مشتریان Poq شامل مارک های جهانی و خرده فروشانی مانند؛ Belk ، پنبه روشن ، Feelunique ، Missguided ، هتل Chocolat ، کورت گیگر، شرکت M & Co و موارد دیگر.

برای کسب اطلاعات بیشتر ، به poqcommerce.com مراجعه کنید.

یادداشت ها برای ویرایشگر
* EDGE توسط داده های فروش خرده فروشی Ascential

تماس مطبوعاتی:
Poq:
شارلوت سیمونز – دوک ها
[email protected]
+44 (0) 203 794 4120

منبع Poq Commerce

لینک های مربوطه

https://poqcommerce.com