بنیاد سواد عمومی دلار و برنامه تبلیغات بیشتر بزرگسالان شورای تبلیغات در مشارکت با فروشگاه خلاق فیس بوک

نیویورک، 10 دسامبر 2020 / PRNewswire / – بنیاد سواد آموزی دلار و شورای تبلیغات امروز مرحله جدیدی از روند فعلی خود را اعلام کردند دیپلم خود را تمام کنید این کمپین ، که به بزرگسالان یادآوری می کند که برای تحقق اهداف علمی و گرفتن مدرک دبیرستان ، از طریق خلاقیت جدید ایجاد شده توسط فروشگاه خلاق فیس بوک ، هرگز دیر نیست.

این داستان ها ، سفرها و انگیزه های چندین نفر را برای گرفتن دیپلم در بزرگسالی برجسته می کند ، در حالی که تأکید بر هدف معادل سازی دبیرستان با سخت کوشی و فداکاری قابل دستیابی است. افرادی که به کلاسهای رایگان یا داستانهای جذاب تر علاقه مند هستند ، توصیه می شود که در اولین قدم به سایت FinishYourDiploma.org مراجعه کنند.

وی گفت: “همانطور که بزرگسالان به پایان رساندن دیپلم خود فکر می کنند ، اغلب بزرگترین چالش این است که فقط بدانند برای پشتیبانی کجا باید بروند و شجاعت برای برداشتن اولین قدم برای تکمیل دیپلم خود را داشته باشند. دنین تور، مدیر اجرایی بنیاد سواد عمومی دلار. “با پیوند دادن داستان های واقعی با اطلاعات مربوط به کلاس ها و منابع محلی آموزش رایگان بزرگسالان ، امیدواریم PSA های جدید به افراد الهام بخش و توانمند شوند تا رویاهای خود را از طریق آموزش دنبال کنند.”

اخبار مرتبط  تحقیقات علمی نیروی محوری در توسعه SMOORE است

از آنجا که مارس 2020، بیکاری در میان بزرگسالان با مدرک دیپلم دبیرستان در آوریل تقریباً دو برابر و با نرخ بیکاری 21.2٪ افزایش یافته است. بزرگسالانی که به دنبال شروع یا ادامه کار برای معادل سازی دبیرستان خود هستند ، می توانند با استفاده از جستجوی کد پستی در FinishYourDiploma.org کلاسهای آموزش رایگان بزرگسالان را در نزدیکی خود بیابند و از طریق مدلهای آموزش از راه دور ، حضوری یا ترکیبی در کلاسها شرکت کنند.

وی گفت: “داستان های موفقیت توسط میلیون ها نفر در سراسر کشور به اشتراک گذاشته می شود.” هایدی آرتور، مدیر توسعه تبلیغات شورای تبلیغات. “هیچ مرحله مهمتری نسبت به مرحله اول وجود ندارد و اگر این کار را انجام دهید ، متوجه خواهید شد که گرفتن دیپلم شما واقعاً ممکن است.”

بسیاری از بزرگسالانی که دبیرستان را به پایان نرسانده اند مایلند دیپلم خود را برای دسترسی به دانشگاه یا مسیرهای جدید بالقوه شغلی به پایان برسانند ، اما ممکن است آنها ندانند که از کجا شروع کنند. این افراد اغلب والدینی هستند که فرزندان خود را تربیت می کنند ، تمام وقت کار می کنند و ممکن است از منابع محلی و رایگان موجود برای کمک به آنها در رسیدن به معادل سازی دبیرستان اطلاعاتی نداشته باشند.

اخبار مرتبط  صنایع NACCO سود سهام سه ماهه را اعلام کرد

دیپلم خود را تمام کنید کمپین یک همکاری طولانی مدت و موفق بین بنیاد سواد آموزی دلار و شورای تبلیغ است. از زمان آغاز این کارزار در سال 2010 ، 1.5 میلیون آمریکایی با اطلاعات مورد نیاز برای ثبت نام در کلاسهای آموزش رایگان بزرگسالان در FinishYourDiploma.org ارتباط برقرار کرده است. این کمپین توسط آژانس ثبت طولانی مدت استارکام پشتیبانی می شود ، که از طریق رسانه های اهدایی ارائه شده توسط شرکای رسانه ای متعدد ، فعالیت جدیدترین محصولات خلاق را گسترش می دهد.

بنیاد سواد عمومی دلار

بنیاد سوادآموزی دلار مفتخر است که از ابتکاراتی که به دیگران کمک می کند تا از طریق سواد و تحصیلات زندگی خود را بهبود ببخشند ، پشتیبانی می کند. از سال 1993 ، بنیاد بیش از جایزه اهدا کرده است 186 میلیون دلار در کمک های مالی به سازمان های غیر انتفاعی ، کمک به بیش از 12 میلیون نفر اولین قدم های خود را برای سواد آموزی ، دیپلم آموزش عمومی یا مهارت انگلیسی بردارند. هر ساله ، بنیاد سواد عمومی دلار از مدارس ، سازمان های غیر انتفاعی و کتابخانه ها در شعاع 15 مایلی فروشگاه ها و مراکز توزیع دلار عمومی برای حمایت از ابتکارات سواد آموزی بزرگسالان ، تابستان ، جوانان و خانواده پشتیبانی مالی می کند. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد بنیاد سواد عمومی دلار یا درخواست کمک هزینه ، به سایت www.dgliteracy.org مراجعه کنید.

اخبار مرتبط  عزم Vinamilk برای گسترش حضور نام تجاری خود در منطقه آسیا و اقیانوسیه برای دستیابی به اهداف سالانه

شورای تبلیغات

شورای تبلیغ خلاق ترین ذهن ها را در تبلیغات و رسانه ها گرد هم می آورد تا شایسته ترین دلایل را برطرف کند. ابتکاری آن ، طرفدار سلام کمپین های خوب اجتماعی باعث افزایش آگاهی می شوند. آنها عمل را القا می کنند. آنها زندگی را نجات می دهند. برای کسب اطلاعات بیشتر ، به AdCouncil.org مراجعه کنید ، انجمن های Ad Adams را در فیس بوک و توییتر دنبال کنید و محتوای خلاق را در YouTube مشاهده کنید.

منبع شورای تبلیغات

لینک های مربوطه

http://www.adcouncil.org