SQUIRE Technologies 59 میلیون دلار بودجه سری C را افزایش می دهد که کل جمع آوری شده امسال به 93 میلیون دلار می رسد

نیویورک، 10 دسامبر 2020 / PRNewswire / – SQUIRE Technologies امن شده است 59 میلیون دلار در یک دوره بودجه سری C ، جمع کل مبلغ جمع آوری شده آن به بیش از 100 میلیون دلار.

تحت هدایت ICONIQ Capital با مشارکت Tiger Global ، Charles River Ventures ، Trinity Ventures ، New General Market Ventures و SoftBank Opportunity Fund ، این دور تأمین مالی مهمترین دوره تاکنون است. سری C شامل 44 میلیون دلار در تأمین مالی سهام و 15 میلیون دلار در تأمین مالی بدهی ، جمع آوری شده به 105 میلیون دلار از زمان تأسیس شرکت

SQUIRE تنها بستر آرایشگاه ها در سراسر جهان است که می توانند فعالیت های خود را با موفقیت انجام دهند و مقیاس بندی کنند. این شرکت پردازش کرده است 100 میلیون دلار پرداخت بیش از 1000 مغازه تا به امروز. SQUIRE با متمرکز کردن و ساده سازی گردش کار کلیدی بر روی یک سیستم عامل ، نیاز به فرایندهای کاغذی را کاهش می دهد ، کارایی را افزایش می دهد ، هزینه های اضافی را از بین می برد و تجربه مشتری را افزایش می دهد.

اخبار مرتبط  Protiviti Identropy را کسب می کند ، یک شرکت پیشرو در مدیریت دسترسی به هویت

“ما از همکاری با ICONIQ Capital هیجان زده هستیم و از پشتیبانی مداوم Tiger Global ، Charles River Ventures و Trinity Ventures و سرمایه گذار جدید Softbank برخوردار خواهیم بود. با این تزریق سرمایه ، فروش ، بازاریابی و تلاش های محصول خود را گسترش خواهیم داد. هنوز هم ، مهمتر از همه ، ما در این شرایط دشوار به حمایت از مشتریان خود ادامه خواهیم داد. ” دیو سالوانت، SQUIRE یکی از بنیانگذاران ، و رئیس جمهور.

یونكی سول ، مدیر اصلی در ICONIQ Capital ، یك شركت سرمایه گذاری خصوصی ، می گوید: “SQUIRE به عنوان سیستم عامل پیشرو در آرایشگاه ها ظهور كرده و امسال تصویب سریعتر را به خود اختصاص داده است زیرا این امر برای مغازه هایی كه در محیط فعلی دوباره با خیال راحت فعالیت می كنند حیاتی است.” “با هدایت بینش Songe و Dave در مورد بازار و تمرکز بی دریغ بر مشتری ، ما معتقدیم SQUIRE در موقعیت منحصر به فردی برای ایجاد محصولات نوآورانه برای صاحبان مغازه ها و آرایشگران ، تبدیل شدن به یک شریک قابل اعتماد که به رشد فروشگاه ها کمک می کند و سهم نامتناسبی در این گروه دارد. ”

اخبار مرتبط  جنون میان تابستان به عنوان طرفداران مکعب روبیک قرار است رکورد جهانی گینس را بشکند

همچنین سرمایه گذاران مشهور و استراتژیک از این دور حمایت می کنند استفان کاری، ترور نوح، کوینسی جونز، Too Courtemanche، آرا مهدسیان، وهه کوزویان ، و فارل ویلیامز.

با گسترش SQUIRE ، تأثیر این شرکت در صنعت آرایشگری نیز تأثیر می گذارد. به عنوان ادامه حمایت از جامعه آرایشگران در زمان های بی سابقه ای که ادامه دارد ، این شرکت متعهد شده است با کنار گذاشتن هزینه اشتراک 2021 برای مشتریان جدیدی که تا پایان سال ثبت نام می کنند ، بار بیشتر را کاهش دهد.

می گوید: “ما تصمیم گرفتیم از هزینه اشتراک خود چشم پوشی کنیم تا همه مغازه ها به ابزار طراحی شده برای کمک به آنها در زنده ماندن در این محیط چالش برانگیز دسترسی داشته باشند و در نهایت با قدرت بیشتری بهبود یابند.” سونگ لارون، SQUIRE بنیانگذار ، و مدیر عامل شرکت. “این تعهد ما به جامعه ما است.”

اخبار مرتبط  Business of Fashion با مدیرعامل نخبگان SkyDiamond Habib Bakshi ملاقات می کند

درباره SQUIRE Technologies

SQUIRE Technologies در سال 2015 تاسیس شد ، یک سیستم نرم افزاری قوی و کاملاً یکپارچه برای آرایشگاه ها و آرایشگاه های مردانه ارائه می دهد. این نرم افزار می تواند با ابزارهایی مانند Point of Sale ، Scheduled ، Payroll ، CRM و مجموعه ای از ویژگی های دیگر ، به متخصصان مستقل ، مکان های مستقل و امتیازات چند مکانه خدمت کند. SQUIRE دارای دفاتر در شهر نیویورک و بوفالو ، نیویورک، و عملیات خود را در 35 شهر بزرگ سراسر کشور ادامه می دهد ایالات متحده، کانادا، و انگلستان. SQUIRE یک شرکت مورد پشتیبانی Y Combinator است و 43 دریافت کننده جایزه شمالی است. برای اطلاعات بیشتر ، مراجعه کنید http://www.getsquire.com

فن آوری های SOURCE SQUIRE