فروش سه رقمی آنلاین پنیر را در بالای لیست آرزوهای همه قرار می دهد امسال

فروش آنلاین پنیر امسال 108٪ رشد داشته و فروش پنیر ویسکانسین پنیرهای ویژه از کل گروه پیشی می گیرند. طبق شرکت تحقیقاتی Packaged Facts ، کل هزینه هدیه غذا به مبلغی رسیده است 21.8 میلیارد دلار در سال 2020. NPD Group پیش بینی می کند اشتراکات غذایی در لیست هدایای اشتراک برنامه ریزی شده در سال جاری قرار گیرد.

“ما معتقدیم پنیر ویسکانسین جهان را به یک مکان شادتر و خوشمزه تر تبدیل می کند ، بنابراین ما با تولیدکنندگان پنیر در سراسر ایالت کار کرده ایم تا مجموعه ای از سبدها را با بهترین پنیرهای برنده جایزه جمع کنیم. ویسکانسین ارائه می دهد ، “می گوید سوزان فانینگ، مدیر ارشد بازاریابی پنیر ویسکانسین و معاون ارشد رئیس دامداران لبنیات ویسکانسین. “پنیر بهترین هدیه برای این زمان از سال است که آیا مردم می خواهند میان وعده بخورند ، دستور العمل های مورد علاقه خود را درست کنند یا از روند جدید” کلوچه چارچوب “و” مخازن “استفاده کنند.”

اخبار مرتبط  گروه سینگنتا امروز با هویت تجاری جدیدی آغاز به کار می کند

پنیر ویسکانسین بیش از هر ایالت یا کشور دیگر جوایز را کسب می کند و تنها مکان خارج از کشور است سوئیس جایی که می توان یک Cheesemaker استاد شد. خانه نصف پنیر خاص کشور ، ویسکانسین در موقعیتی قرار دارد که بهترین ها را برای همه در لیست خرید شما ارائه می دهد.

از موارد دلخواه فصلی انتخاب کنید ، ویسکانسین نسخه های اصلی ، برندگان جوایز بین المللی ، پروازهای چدارهای طعم دار یا گوداها و موارد دیگر. بهترین خبر این است که پنیر به سرعت ارسال می شود ، بنابراین هنوز وقت آن است که آن را مستقیماً به درب عاشق پنیر در زندگی خود بفرستید. با مراجعه به سایت WisconsinCheese.com ، مجموعه اختصاصی بیست و هفت سبد هدیه تعطیلات را خریداری کنید. قیمت سبدها از 23 دلار به 80 دلار و همه توسط ویسکانسین پنیر سازان و متخصصان خاص.

اخبار مرتبط  Cotecna شرکت Fitosoil Laboratorios ، S.L.

راهنماهای مرتبط سازی پنیر و شراب ، روش تهیه پنیر ، صدها دستور العمل فصلی ، همراه با نکاتی برای خرید ، سرو و حمل پنیر در WisconsinCheese.com.

درباره دامداران از ویسکانسین: بودجه توسط ویسکانسین دامداران، دامداران از ویسکانسین یک سازمان غیرانتفاعی است که بر بازاریابی و تبلیغات متمرکز است ویسکانسین محصولات لبنی در سطح جهانی. برای اطلاعات بیشتر ، به وب سایت ما در مراجعه کنید WisconsinDairy.org.

اخبار مرتبط  باچوکو توافق نامه سرمایه گذاری در تجارت خوک پردازش شده در مکزیک را امضا می کند

درباره پنیر ویسکانسین: سنت تعالی پنیر سازی بیش از 150 سال پیش ، قبل از آن آغاز شد ویسکانسین به عنوان یک کشور شناخته شد ویسکانسین 1200 پنیر ساز که بسیاری از آنها نسل سوم و چهارم هستند ، ضمن اتخاذ نوآوری های مدرن در صنعت پنیر سازی ، همچنان سنت های جهان قدیم را منتقل می کنند. برای اطلاعات بیشتر ، مراجعه کنید ویسکانسین Cheese.com یا روشن شوید فیس بوک.

SOURCE دامداران از ویسکانسین

لینک های مربوطه

http://www.wmmb.com