Deako Lighting برای تهیه سوئیچ های روشن Plug-N-Play به D.R. Horton Homes Across U.S.

کلیدهای ساده plug-n-play Deako در هر مکان سوئیچ در خانه نصب می شوند. صاحبان خانه اکنون می توانند روشنایی خود را – با افزودن کم نور ، سوئیچ سنسور حرکت و تایمر و کلیدهای هوشمند در هر مکانی که انتخاب می کنند – سریعتر از زمان لازم برای تعویض لامپ. دیاکو با D.R. هورتون خانه متصل استTM پلت فرم ، به طور یکپارچه با محصولات هوشمند موجود در حال حاضر ادغام می شود تا بهترین تجربه را در کلاس اتوماسیون خانه های هوشمند به صاحبان خانه بدهد

D.R. که به سازنده آمریکا معروف است هورتون در سراسر خانه ها در مکان های مطلوب خانه های با کیفیت ساخته است ایالات متحده بیش از 40 سال این شرکت به دلیل خانه های با کیفیتی که از طریق D.R ساخت و فروش می شوند ، شناخته شده است. مارک های Horton ، Express Homes ، Freedom Homes و Emerald Homes.

“D.R. Horton به طور مداوم برای ارائه خدمات بهتر به مشتریان خود در حال نوآوری است. برنامه خانه هوشمند” Home is Connected “پیشرو در صنعت آنها اکنون با انعطاف پذیرترین و قدرتمندترین پلت فرم روشنایی ، آن را به سطح بعدی می رساند.” وس نیکول، COO در Deako. “دیاکو به رابطه خود با سازنده آمریکا افتخار می کند تا به خریداران آنها خوشحال شود و روشنایی خانه آنها را شخصی تر کند.”

اخبار مرتبط  CEC Entertainment، Inc برای اعلام نتایج مالی سه ماهه اول 2020 و برگزاری کنفرانس در روز جمعه ، 26 ژوئن 2020

گفت: “نورپردازی از عناصر مهم شخصی سازی خانه شماست.” برد کانلون، دکتر. مدیر حساب های ملی هورتون. “با رویکرد ابتکاری Deako به سوئیچ های plug-n-play ، صاحبان خانه D.R. Horton می توانند نورپردازی خود را هم اکنون و هم برای زندگی خانه خود تنظیم کنند.”

گفت: “این یک صنعت تغییر دهنده بازی است.” جاش براون، COO در Safe Haven ، D.R. ارائه دهنده خدمات اتوماسیون خانگی و امنیتی انحصاری هورتون. “سوئیچ های plug-n-play Deako به تکنسین های ما این امکان را می دهد تا هنگام بازدید از دستکش سفید ، تجربه های شخصی سازی روشنایی هوشمند را به خریداران خانه DR Horton ارائه دهند. روشنایی هوشمند محیطی ، بسته های راحتی و تجارب اتوماسیون روشنایی خانه های هوشمند بیشتر در دسترس خواهد بود و توسط تیم ما پیکربندی شده است. “

اخبار مرتبط  خانم Glam بیش از 350 ژل سایه لهستانی را با vegan.org تأیید می کند

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد D.R. Horton و خانواده مارک های آن ، بازدید کنید www.drhorton.com برای اطلاعات بیشتر در مورد Deako ، مراجعه کنید www.deako.com. برای اطلاعات بیشتر در مورد Safe Haven ، به اینجا مراجعه کنید www.mysafehaven.com.

درباره روشنایی Deako. دیاکو معتقد است که همه باید بتوانند از تجربه فوق العاده طراحی نور لذت ببرند. ما سیستم سوئیچ نور plug-n-play را اختراع کردیم ، که سفارشی سازی نور را با ارتقا simple ساده و هوشمند که تأثیر زیادی دارد آسان می کند. صاحبان خانه عاشق انعطاف پذیری با Deako هستند زیرا می توانند در هر زمان و بدون استخدام برق ، روشنایی خود را ارتقا دهند. سازندگان عاشق این هستند که اکنون می توانند با هزینه ای کم و بدون هزینه اضافی ، خانه ای ضدآیند ارائه دهند. Deako Lighting توسط TecHome Builder ، 25 شرکت برتر ابتکاری IoT توسط کارآفرین ، 50 شرکت برتر و آینده دار برتر توسط Bloomberg به عنوان شماره 1 سیستم کنترل روشنایی هوشمند معرفی شده است و از سوی مجله Builder به عنوان “Changing The Way Builders Spec Guitar Light” معرفی می شود. اطلاعات بیشتر در وب سایت روشنایی Deako، توییتر، فیس بوک، اینستاگرام، LinkedIn

اخبار مرتبط  InventHelp راهی برای جلوگیری از چپ شدن صندلی های توالت (SDB-1385) ارائه می دهد

درباره Safe Haven: Safe Haven به عنوان بزرگترین فروشنده مجاز ADT کشور و یکی از سریعترین رشد خانواده تجاری ADT ، درک درستی از نیازهای مشتریان ، شرکا و کارمندان ما را در دنیای تجارت امروز پیدا کرده است. هنگامی که با Safe Haven کار می کنید ، می توانید به تیم ما از مردان و زنان سطح بالا ، آینده نگر متعهد باشید که یک سیستم امنیتی خانه متناسب با نیازهای شما ایجاد کنند. ما مشتاقانه منتظریم روابط واقعی با مشتریان و شرکای خود ایجاد کنیم ، و به عنوان یک منبع جامد برای خانه متصل امروز خدمت می کنیم. مهمتر از همه انگیزه ما این است که شما را ایمن نگه داریم. اطلاعات بیشتر در mysafehaven.com.

تماس با رسانه
مارتین لوی
206.851.7256
[email protected]

منبع: Deako Lighting